Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun bütçeli action cam. Eken H9R mı Sj4000 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Arkadaşlar merhaba. Son günlerde bir action cam alıp sürüş esnasında kayıt yapmak istiyorum.

Profösyonel seviyeye ilerlemek istemediğim için ve bütçem elvermediği için de GoPro ve Sony AC'e malesef sıcak bakmıyorum.

300 lira bandında nispeten güzel çekim yapan fazla sorun çıkarmayan bi action cam arıyorum. Araştırmalarımda iki model en ön plana çıkanları

Bunlardan ilki Eken H9R- Görüntü kalitesi olarak güzel 1080p 60fps çekebiliyor. Fakat çok sık karşılaşılan bir sorun var. Kaydın ortasında donma kayıdı yarıda kesip donup kaması vs. Bununla ilgili class 10 card kullanılırsa sorun olmuyor diyen var hala sorun devam ediyor diyen de var. Dolaysı ile görüntü kalitesi güzel fakat bu tarz şeyler hep başıma gelir yani bir sorun çıkma ihtimali varsa benim aldığımda kesin çıkar. Öyle şanssızım.

İkinci seçenek ise SJcam sj4000. Bunda bir sorun ile karşılaşan pek görmedim fakat görüntü kalitesi Eken ile karşılaştırınca bariz kötü.

Örnek video

Forumda bunların karşılaştırdığı bir konu var onu gördüm fakat pek bi fark göremedim gibi.

Ses kaydı için harici mikrofon girişine gerek yok telefondan yapabilirim kaydı.

Özetle 300 lira bandında görüntü kalitesi iyi ve sorun çıkarmayan tercihen Tr garantili bir tavsiyeniz var mıdır?

Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

yok mu bir fikri olan arkadaşlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Konuyla ilgili anasayfada duran bir başlık var oraya yazmayı veya orda yazılanları okumayı denediniz mi? Çünkü aynı konu üzerinden konuşuluyor onlarda düşük bütçe ile kamera araştırıyorlar ve baya bir fikir ortaya atıldı şimdiden...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla ilgili anasayfada duran bir başlık var oraya yazmayı veya orda yazılanları okumayı denediniz mi? Çünkü aynı konu üzerinden konuşuluyor onlarda düşük bütçe ile kamera araştırıyorlar ve baya bir fikir ortaya atıldı şimdiden...
    hangi konu hocam h9 arayanlar kaçırmasın konusu mu yoksa diğer karşılaştırma konusu mu link verebilir misin?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)