Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eken h9r ihtiyacı olan kaçırmasın !

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikrofon girişi için videolar var elinizden gelirse kolay iş. Ben hiç gerek duymadım çünkü youtube’a falan atmıyorum.
    Benim icinde güvenlik ve kayit onemli.

Konu(ilan) için teşekkurler dostum.fiyat cidden iyi.

Ayni satici yedek bataryali olarak 267 tl ye urunude var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim icinde güvenlik ve kayit onemli.

Konu(ilan) için teşekkurler dostum.fiyat cidden iyi.
    Yardımım dokunduysa ne mutlu bana.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Cihazda ois/eis mevcut değil. Dolayısıyla "aksiyon" dolu dakikalar çekecek arkadaşlara pek yaramaz bu cihaz. Daha çok güvenlik ve dalışta iş görür yada motorda depo üstüne falan güzelce sabitler iseniz tatmin eden görüntüler kaydedebilirsiniz. Onun dışında titreşim manyağına dönmüş videolardan fazlasını beklemeyin.

Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihazda ois/eis mevcut değil. Dolayısıyla "aksiyon" dolu dakikalar çekecek arkadaşlara pek yaramaz bu cihaz. Daha çok güvenlik ve dalışta iş görür yada motorda depo üstüne falan güzelce sabitler iseniz tatmin eden görüntüler kaydedebilirsiniz. Onun dışında titreşim manyağına dönmüş videolardan fazlasını beklemeyin.
    Ürünü kullanıyor musunuz?

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Ürünü kullanıyor musunuz?
    Hayır. Eis/Ois olmadığı için tercih etmemiştim bu modeli.

Hayır. Eis/Ois olmadığı için tercih etmemiştim bu modeli.
    1.5 yıldır kullanıyorum titreşim hiç görmedim. Hangi ürünü tercih ettiniz?

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    204 tl yurt dışı sitesinde var

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    204 tl yurt dışı sitesinde var
    Onu belirttim ilk cümlemde beklemek istemeyenler için Çin’den geliyor 10gün sürer. 36$ 190₺ sanırım orada. Burada faturalı ve garanti seçeneği var ne kadar işe yarar bilmem ama belgesi var.

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Onu belirttim ilk cümlemde beklemek istemeyenler için Çin’den geliyor 10gün sürer. 36$ 190₺ sanırım orada. Burada faturalı ve garanti seçeneği var ne kadar işe yarar bilmem ama belgesi var.
    bende alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

bende alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım
    Tavsiye ederim istersen Ali’den al ben sorun yaşamadım üstüne yedek pil de almıştım sorunsuz oldu. Tek dikkat edeceğiniz nokta satıcını derecesi ve satış adedi. YouTube’da çekimlerini incelemişsinizdir ama normal ekranda değil de 4K tvde izleyince görüntü bir harika.

Motosikleti
    ......
    Tavsiye ederim istersen Ali’den al ben sorun yaşamadım üstüne yedek pil de almıştım sorunsuz oldu. Tek dikkat edeceğiniz nokta satıcını derecesi ve satış adedi. YouTube’da çekimlerini incelemişsinizdir ama normal ekranda değil de 4K tvde izleyince görüntü bir harika.
    Bir kac videoya baktim,kask baglantisinda yapistirici var mi?3M tarzinda?kutuda geliyormu

Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    1.5 yıldır kullanıyorum titreşim hiç görmedim. Hangi ürünü tercih ettiniz?
    Ben soocoo c30 tercih etmiştim. Alırken indirim vardı 58 dolara sipariş etmiştim. Aslında attığınız tanıtım videosun da bile deneme çekimleri zangır zangır titriyor. Demek ki sizi rahatsız etmiyor. Ama dediğim gibi bir yere sabitlenirse çok güzel videolar çekilebilir. Birde adobe premiere de titreşim engelleme ile tekrar renderlenirse güzel oluyo. Sjcam sj4000 kullanırken öyle yapmıştım ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Birde sooccoo c30 ve eken h9 karşılaştırma videosu var.
    https://www.youtube.com/watch?v=CELtwzrZWjQ

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    İçinden hafıza kartı çıkmıyor değil mi ? birde bunu kart almak lazım
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Bir kac videoya baktim,kask baglantisinda yapistirici var mi?3M tarzinda?kutuda geliyormu
    Ben ali’den aldığımda 2 tane kaska yapıştırma aparatı gelmişti bir sürü bağlantı aparatıyla birlikte 3M olandan. Bir tanesinin ömrü 1 yılda bitti benim kaska tutunma yerini tam uyuşturamamıştım. Kasktan kaska fark ediyor tabi. Plastik kelepçelerden de gelmişti.

İçinden hafıza kartı çıkmıyor değil mi ? birde bunu kart almak lazım
    Çıkmıyor alırsanız class10 gerekli.

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    1 tanede ben aldım yedek bataryalı 267 tl birde 32 gb hafıza kartı 28tl, gece gece 300 lira gitti iyi mi

Ben soocoo c30 tercih etmiştim. Alırken indirim vardı 58 dolara sipariş etmiştim. Aslında attığınız tanıtım videosun da bile deneme çekimleri zangır zangır titriyor. Demek ki sizi rahatsız etmiyor. Ama dediğim gibi bir yere sabitlenirse çok güzel videolar çekilebilir. Birde adobe premiere de titreşim engelleme ile tekrar renderlenirse güzel oluyo. Sjcam sj4000 kullanırken öyle yapmıştım ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Birde sooccoo c30 ve eken h9 karşılaştırma videosu var.
    https://www.youtube.com/watch?v=CELtwzrZWjQ
    Bahsettiğiniz titreşim olayını anladım. Benim gözüme hiç çarpmıyordu. Sizin ürün de gayet güzel ama arasında 2 katından fazla fiyat farkı var. Eken tam f/p ürünüdür nazar değmesin. Sizin ürün de biraz daha bütçesi olan için tercih edilir güzel bir ürün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

1 tanede ben aldım yedek bataryalı 267 tl birde 32 gb hafıza kartı 28tl, gece gece 300 lira gitti iyi mi
    Allah bereket versin harcamaya başlayınca hastalık bitmiyor.
    54RR bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Ben siparisi iptal ettim,arkadaşim motoru satmisti,aga soylesene bana kamera lazim diye bendeki makinayi veririrdim diye sitem etti,bende kiramadim 100liraya kapattim olayi.normal H9 modeli kumandasiz 6 aylik cihaz.yaninda 32gb kart class10,yedek pil ivir zivir..aksam aksam ilac gibi geldi.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Efe kardeşim sağolsun Trendyol'dan 32gb samsung class 10 sd'i 30 liraya aldım. Birde kaskı çeneye bağlayabilmek için j hook'u 8 liraya aldım. İkisinin kargoları ücretsiz.
    İşinize yarayabilir.

https://ty.gl/p9pvzba

https://urun.n11.com/outdoor-kameral...rati-P46121063

Motosikleti
    MT-07
    Bende yedek bataryalı 267₺ den aldım. Önüme kıran araç gördükçe kamera almak lazım diyordum. Kalsın abi. Alınmış alınmıştır.

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Ben siparisi iptal ettim,arkadaşim motoru satmisti,aga soylesene bana kamera lazim diye bendeki makinayi veririrdim diye sitem etti,bende kiramadim 100liraya kapattim olayi.normal H9 modeli kumandasiz 6 aylik cihaz.yaninda 32gb kart class10,yedek pil ivir zivir..aksam aksam ilac gibi geldi.
    Ahh bizde böyle atkadaş yokki bizdekiler borç para alır geri vermez
    kdiner ve levend84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler