Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İntercom

Motovento
    REKLAM ALANI
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Merhaba arkadaşlar bu linkteki 2 intercom arasından hangisini tavsiye edersiniz veya bu fiyatlara daha iyi bir seçenek varmı forumda araştırdım ama pek birşey bulamadım teşekkürler şimdiden

https://tr.aliexpress.com/item/surprise-Motorcycle-Bluetooth-Helmet-Intercom-upto-6-riders-Multi-Wireless-Waterproof-Interphone-Headsets-1KM-Free-Shipping/1907005436.html

https://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-1000m-motorcycle-BT-bluetooth-multi-interphone-headset-helmet-intercom/1335547326.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    üstteki antenli olani kullanıyorum o zaten 2 li ve acık alanda 1200 metre test ettim :D gercekten calişiyor. ve sarj suresi ve kullanımı cok guzel
    kursaa bunu beğendi.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstteki antenli olani kullanıyorum o zaten 2 li ve acık alanda 1200 metre test ettim :D gercekten calişiyor. ve sarj suresi ve kullanımı cok guzel
    Teşekkürler bu fiyata başka bir ürün tercih edebilebilirmi bana anteni felan çok kaba gibi geldi sanki :D

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de artçımla kullanmak için almak istiyorum. Şarj hiç kesintisiz ortalama ne kadar gidiyor hocam. Teşekkürler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de artçımla kullanmak için almak istiyorum. Şarj hiç kesintisiz ortalama ne kadar gidiyor hocam. Teşekkürler.
    O antenli olanın hem bluetooth çekim gücü çok iyidir(telefondan 20m uzakta da olsanız rahat konuşursunuz), hem de ses kalitesi ve yüksekliği çok başarılıdır, kulağımda tıkaç ile 100km/s hıza kadar duyup konuşabiliyorum(sonrasında rüzgar sesi çok oluyor, ls2 kask ne beklersiniz ki )
    Şarjı kesintisiz 8 saat kadar gider, şarjı bitince de hızlı şarj oluyor, öyle saatlerce beklemiyorsunuz.
    Eşleşen aynı iki ürün arasındaki çekim gücü de arada engel olmazsa çok rahat 1km'yi geçiyor.
    Gönderdiğiniz linkte klipslerinin metal olması güzel, alırken buna dikkat edin. Plastik olanlar bir süre sonra kırılıyor(başıma geldi).
    Ben de hem radyolu v4+fm (4kişi eşleşmeli) versiyonu hem de radyosuz v6(6kişi eşleşmeli) versiyonu var. Anteni biryerlere takmazsanız sorun olmaz. Kulaklık(ve şarj) girişimin standart 3.5mm jack kulaklık girişi olmasından dolayı bunu tercih etmiştim ( kulaklıkta/kulaklık kablosunda bir bozulma olursa tamiri kolay olur diyerek). Fiyatına göre çok iyi bir ürün.
    kursaa ve Dr. Fatih bunu beğendiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    ben ikinci linkteki freedconn'u kullanıyorum. çok memnunum. arkadaşımda da var, yolda sohbet muhabbet gayet güzel. şarjı şöyle söyleyeyim, aydın'dan ankara'ya gittim. ankaranın girişinde bitti. hep açık kaldı hep müzik dinledim. molada bile açık kaldı yani.
    kursaa ve Dr. Fatih bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ilki daha iyi

Motosikleti
    honda xl650 transalp
    Arkadaşlar aliexpres ten alışveriş yaptığımızda gümrüğe takilmiyormu

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı kursaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu linkteki 2 intercom arasından hangisini tavsiye edersiniz veya bu fiyatlara daha iyi bir seçenek varmı forumda araştırdım ama pek birşey bulamadım teşekkürler şimdiden

https://tr.aliexpress.com/item/surprise-Motorcycle-Bluetooth-Helmet-Intercom-upto-6-riders-Multi-Wireless-Waterproof-Interphone-Headsets-1KM-Free-Shipping/1907005436.html

https://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-1000m-motorcycle-BT-bluetooth-multi-interphone-headset-helmet-intercom/1335547326.html
    2.linktekini bi üst modelini aldık ekranlı bi model gayet güzel 7 saat konuşma süremiz olmuştu.1.linktekini alacaktık ama yolda kullanması eldiven ile zor olur diye almadık tuşları küçük
    kursaa bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)