Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Intercom hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar merhaba. 200 tl bütçem var. İntercom almak istiyorum. Ama hangisini almalıyım ne yapmalıyım bilmiyorum. Aliexpressteki fiyatlarla türkiye'deki fiyatlar nedir bilmiyorum. Malum sitede bir kaç ilan var uygun fiyata özellikleri nedir, iş görür mü?
    200 tlye 2 intercom alabiliyor muyum artçımla konuşabileceğim? ayrıca 2.el satan varsa sitedeki bi arkadaşımıza kazandırayım alabilirim 2. el. teşekkür ettim bilgileri bekliyorum linkler ile beraber.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...383437563.html

Ben bunun tekli olanini aldim kardesim 43 dolar falandi ucretsiz kargo bugun yarin gelir sanirim.linkte ikili olan versiyon var 80 kusur dolar.kullanan arkadaslarim var onlarin tavsiyesiyle aldim.

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=g_RUi3kwlpQ

arkadaşımla kullanıyoruz 90 km hıza kadar sorunsuz kullanıyor üstünde ses seviyesi yetersiz.

Bu fiyata en iyisi bunun olduğuna karar verip almıştık bi fikir verir belki.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı kukuleta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=g_RUi3kwlpQ

arkadaşımla kullanıyoruz 90 km hıza kadar sorunsuz kullanıyor üstünde ses seviyesi yetersiz.

Bu fiyata en iyisi bunun olduğuna karar verip almıştık bi fikir verir belki.
    hocam 90dan sonra birbirinizin sesini duymak zor mu oluyor? sesi arttırmak mümkün mü? müzik dinlerken ses bangır bangır olmuyor mu

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam izledim bunu çok güzel inceleme teşekkürler. ses seviyesi kaskta yüksek olmasını istiyorum bangır bangır mı ses? ayrıca 2 cihaz bağlanabiliyor mu onu anlayamadım

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 90dan sonra birbirinizin sesini duymak zor mu oluyor? sesi arttırmak mümkün mü? müzik dinlerken ses bangır bangır olmuyor mu

hocam izledim bunu çok güzel inceleme teşekkürler. ses seviyesi kaskta yüksek olmasını istiyorum bangır bangır mı ses? ayrıca 2 cihaz bağlanabiliyor mu onu anlayamadım
    Bangır bangır ses yok belki daha kaliteli bir intercom kulaklık setiyle sağlanabilir denemedim ihtiyaç duymadım.

Caberg vox kullanıyorum rüzgar sesi alan bir kask 100km civarında arkadaşımı duyabilmek gerçekten zor oluyor kullanışlılığını yitiriyor. Daha sessiz bir kaskta bu hız bir mikrat yükselebilir.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    tek intercoma ayni anda tek cihaz.
    Ses evet haddinden gazla bangir bangir.. 80-90 km uzerinde kask gurultusu sese engel olabiliyor

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    ls kaskıma montaj sonrası 1 türlü kulaklarıma denk getiremedim getirsemde çıkartırken kulağımı ağrıtıyordu ..ben de straforu muntazam yuvarlak şekilde yuva açıp içine oturttum çok da güzel oldu ..dediğiniz gibi radyo hışırtılı .ve bazen de tlf selenin altında olmasına rağmen bana ileti gelmiyor[/QUOTE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)