Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
50. sayfa BirinciBirinci ... 404849505152 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Benim sj4000 wifi den bir video 1080 p

https://www.youtube.com/watch?v=ghcD3XZTo1g

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Arkadaşlar diyelim ki kaskı değiştirdik,eski kasktan yeni kaska takmak için aparatları yeniden mi alacağız?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar diyelim ki kaskı değiştirdik,eski kasktan yeni kaska takmak için aparatları yeniden mi alacağız?
    Siz motorunuzun benzini bitince benzin deposunu atıp yeni dolu benzin deposu mu alıyorsunuz?!
    Üreticiler de sizin gibi düşünebiliyor, emin olun
    Aparatı eski kasktan söküyorsunuz(en zor kısım burası, zira sökülmüyor kolay kolay), büyük ihtimal yapışkan kısmı kaskta kalır, kaskta değil de aparatta kalırsa eski bantı da aparattan söküyorsunuz, Ürünün(sjcam 4000/4000wifi) yanında 2 tane daha extra yapışkan 3m bant geliyor, onu aparata yapıştırıp aparatı da yeni kaska yapıştırıyorsunuz.

Bu başlık altında bahsedilen Next'in AEE SD21 Pro'de dahil diğer birçok aksiyon kameralarda bu yedek bantlar ürünle birlikte geliyor zaten.
    Samet Özkan bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Next AEE SD21 Pro ile, iki tane eğri yüzeyler, iki tane düz yüzeyler için aparat geldi.
    Ayrıca yaklaşık 15-20 cm uzunluğunda da çift taraflı bant geldi.
    Bu kadar seçenekle yıllarca gideriz herhalde

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Bu yazının ardından yanlış taktım aparatı bıcakla kaska biraz zarar vererek cıkarttım.şimdi bana 3m çift traflı bant lazım nerden alıyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

3m cift taraflı yapışkanlı bantı nerden bulcaz arkadaşlar.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazının ardından yanlış taktım aparatı bıcakla kaska biraz zarar vererek cıkarttım.şimdi bana 3m çift traflı bant lazım nerden alıyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

3m cift taraflı yapışkanlı bantı nerden bulcaz arkadaşlar.
    koçtaşta felan bulursun 3m güçlü olanları var suya karşı dayanıklı vs olarak işaretlenmiş olanlardan al ama
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

@hmet42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .2010 ybr 125 .
    Ebaydan bende dün itibariyle sj 4000 kameramı sipariş verdim.fiyat 74 dolar .ekstra 1 batarya ile birlikte.satıcı hemen kargoya vermiş.en yüksek reytingi ve müşteri memnuniyeti olan satıcıdan aldım.aliexpress ten daha uygun gibi geldi fiyatı.bakalım ne kadar zamanda gelecek.inşallah gelince de burda paylaşırım. bu da satıcının linki

http://www.ebay.com/itm/Original-SJCAM-SJ4000-HD-1080P-Cam-Sports-Action-Waterproof-Camera-2x-Batteries-/281306722522?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item417f2f f0da

wifi li artı 3 bataryalı fiyatı da 95 dolar.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koçtaşta felan bulursun 3m güçlü olanları var suya karşı dayanıklı vs olarak işaretlenmiş olanlardan al ama
    Teşekkürler
    İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!

Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz motorunuzun benzini bitince benzin deposunu atıp yeni dolu benzin deposu mu alıyorsunuz?!
    Üreticiler de sizin gibi düşünebiliyor, emin olun
    Aparatı eski kasktan söküyorsunuz(en zor kısım burası, zira sökülmüyor kolay kolay), büyük ihtimal yapışkan kısmı kaskta kalır, kaskta değil de aparatta kalırsa eski bantı da aparattan söküyorsunuz, Ürünün(sjcam 4000/4000wifi) yanında 2 tane daha extra yapışkan 3m bant geliyor, onu aparata yapıştırıp aparatı da yeni kaska yapıştırıyorsunuz.

Bu başlık altında bahsedilen Next'in AEE SD21 Pro'de dahil diğer birçok aksiyon kameralarda bu yedek bantlar ürünle birlikte geliyor zaten.
    Yedek bant gelmedi bana Hatta ben aparatın üzerindeki banta da pek güvenemedim. Silikon,daha kuvvetli yapıştırıcılar ile sabitlemeyi düşünüyorum.Bu açıdan sormak istedim. Cevap için teşekkür ederim.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    ya beyler sony hdr as100 kullanıyorum videonun sesi çok rahatsız edici geliyor bana hepsi böylemi bunların diğer action cam'lerde boylemi?

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beyler sony hdr as100 kullanıyorum videonun sesi çok rahatsız edici geliyor bana hepsi böylemi bunların diğer action cam'lerde boylemi?
    Rüzgar sesinden bahsediyorsanız evet genel olarak öyle bir problem var. Bende housingi takınca nispeten azaldı. 2.5mm ses kablosu alıp kulaklığıma takıp deneyeceğim ama üşeniyorum

Bu arada benim Next AEE'de halen kayıt problemini çözemedim. 32 gb'lık samsung bellek var fakat kayıt boyutu 8 gb'ı geçince o kayıtlar bozuk kaydoluyor. 1 tane dahamı bellek almalıyım acaba yoksa kameradamı bir sıkıntı vardır?
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 200 abs black
    Arkadaşlar merhaba belki bu konu altında daha önce bu soru sorulmuştur ama 50 sayfalık forumu tek tek okuyamadım:D İlk action cameram olarak aklımda meşhur olan sj4000 var ama nasıldır? nedir? bilmiyorum. Sizin bana önerebileceğiniz bu fiyatlarda başka bir model ve nerden almam hakkında öneriniz varmıdır?

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Uygun fiyat olarak SJ4000 (güncel versiyonu SJ5000) ya da Next AEE SD21 Pro var.
    İkisi de gayet mantıklı tercihler.
    Ama Next, siparişi verdiğinin ertesi günü elinde olur, SJ4000 için biraz beklersin.
    Next 400 TL, SJ4000 ise galiba 75 Dolar mıydı neydi, gümrük vergisi falan da eklenebilir o fiyata.

Motosikleti
    Ktm duke 200 abs black
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygun fiyat olarak SJ4000 (güncel versiyonu SJ5000) ya da Next AEE SD21 Pro var.
    İkisi de gayet mantıklı tercihler.
    Ama Next, siparişi verdiğinin ertesi günü elinde olur, SJ4000 için biraz beklersin.
    Next 400 TL, SJ4000 ise galiba 75 Dolar mıydı neydi, gümrük vergisi falan da eklenebilir o fiyata.
    Şuan araştırıyorumda nopro dedikleri sj4000 mi oluyor acaba? Türkiyeden satan firma varmı peki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

sj 4000 266 tl yurtdışında burda sirkeciye, eminönüne bi bakmak lazım.30/40 tl için yurtdışına bulaşmamak lazım bence ve hiç yurtdışından alım yapmadım. Codegen falcon x man hd20 var 140 tl - sj 4000 ise 99 dolar

Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.

İlk test videosu. 1080 p /30 fps.
    Beğendim ben bunu

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=oFQEcTFPW5Q

İlk test videosu. 1080 p /30 fps.
    Beğendim ben bunu
    Amkov AMK bence bir Türk'ün icadı

Güzelmiş bu arada

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    ben satıyorum ayrıca videoda koyayım bakın 450 tl gibi düşünüyorum isteyen ulaşşsın bana 550 ye mal oldu daha 2 aylık
    markası next aee21 sd hepsiburadan almıştım ayrıyetten göğüs aparatını ve yan kask bağlantısını kendim paramla aldım kutudan çıkmadı ,,,,,,,,,, linki http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...4901825/detay/

Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı m_arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amkov AMK bence bir Türk'ün icadı

Güzelmiş bu arada
    Amkov yurt dışında az çok bilinen bi markaymış.Ama amk kısmını bilmiyorum Ben tırt bi çekim bekliyorken umduğumdan iyi çıktı. Wifi ile telefona entegre edilip,kontrol ediliyor olması da hoş bi detay.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamerami kaska takiyorum fakat ciddi agirlik yapiyor ozellikle yüksek surtte. Goguse takmak icin aparat tavsiye edermisiniz. Sj4000

Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamerami kaska takiyorum fakat ciddi agirlik yapiyor ozellikle yüksek surtte. Goguse takmak icin aparat tavsiye edermisiniz. Sj4000
    http://www.sanalpazar.com/Gopro-Sj40...i__isp38651305

Şöyle bi ürün var ama ne derece verimli malumatım yok ne yazık ki.

REKLAM ALANI
50. sayfa BirinciBirinci ... 404849505152 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)