Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SJ4000 kullanıyorum.
    aliexpress den yedek pili ile 100usd ye aldım
    kargo dahil eve geldi.
    çok da memnunum.
    bu paraya taleplerimi fazlası ile karşıladı
    Merhabalar bu akşam araştırdım ve bu kamerayı yedek pil + pil şarj aparatı + araç cam tutacağı ekstraları ile sipariş vereceğim sanırım 108 dolara geliyor günrükte takılma gibi bi durum olmaz demi bide geldiğinde ekstra para talep edilmez sanırım vergi filan aliexpresste siparişi vereceğim bugun yarın
    Motork08 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.ebay.com/itm/151308758813...84.m1497.l2649

Aynı kamera (SJ4000) ve 2 pili 58 dolara geliyor. Ben haftasonu sipariş verdim, bugün kargoya vermiş.
    Motork08 bunu beğendi.

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Konu cok güzel oldu öncelikle hepinize teşekkür ediyorum onerilerinizi dikkate aliyorum
    Sipariş veren tazyy21 ve seigen teslimatta yaşadiklarini paylaşması önemle rica olunur...
    tata bunu beğendi.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    SJ 4000 i bu hafta sonu su altı kamerası olarak da denedim.
    Sonuçtan gene oldukça memnun kaldım.
    Motork08 bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/151308758813...84.m1497.l2649

Aynı kamera (SJ4000) ve 2 pili 58 dolara geliyor. Ben haftasonu sipariş verdim, bugün kargoya vermiş.
    İnşallah doğru kamera eksiksiz olarak gelir. Çünkü satıcının yorumlarına baktım. Bu kamerayı daha önce hiç satmamış. Sattıkları da hep incik boncuk şeyler.
    Bu fiyat aşırı ucuz. Umarım bir terslikle karşılaşmazsınız.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Sıkıntı yok, sırtımızı ebay'e dayadık . Gelmezse veya resimdeki gibi değilse, parayı geri alabiliyorsunuz.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Kaliteleri düşürülmüş 2 video örneği

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Bunlar da resim örnekleri
    ,http://img288.imagevenue.com/gallery...BoncukKoyu.php
    Motork08, cenkito, hamzarat ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bu akşam araştırdım ve bu kamerayı yedek pil + pil şarj aparatı + araç cam tutacağı ekstraları ile sipariş vereceğim sanırım 108 dolara geliyor günrükte takılma gibi bi durum olmaz demi bide geldiğinde ekstra para talep edilmez sanırım vergi filan aliexpresste siparişi vereceğim bugun yarın
    108 dolarlık ürün tek kutuda gelirse problem olabilir. 100 dolara denk gelen gibi bir sınır var diye biliyorum.
    Sırf bu yüzden ben alırken pilleri farklı satıcıdan almıştım.

Motosikleti
    Galeriyi göstermeyi beceremedim. linki tıklamanız gerekiyor

Motosikleti
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    108 dolarlık ürün tek kutuda gelirse problem olabilir. 100 dolara denk gelen gibi bir sınır var diye biliyorum.
    Sırf bu yüzden ben alırken pilleri farklı satıcıdan almıştım.
    Benim bildiğimde 75 euro üstü vergiye dahil ama @ectuna teslim almış 107 dolardı sanırım onun siparişi de bi sorun yaşamamış sanırım en kötü geri gider sipariş sanırım yada teslim alınmadı diye ödemesi geriiade edilir galiba yada herşeyi geçtim veririm vergisini ya

Motosikleti
    açıkcası çok rahat eve geldi demek istemedim. olası bir sorunda vebal olmak istemem.
    Ben aynı anda 2 farklı adamdan 2 sipariş vermiştim aliexpressden
    ucuz olanı şak diye eve gelirken kamerayı (tam olarak 2.pil ile 100.40$ tutmuştu) gümrüğe yolladım.
    sürekli telefon ettim. takip ettim.
    onlar orada ürünü açıp geri kapattılar ve gümrüğe gerek yok dediler sanırım. ve eve gene ptt getirdi.
    süreci adım adım ptt nin sayfasından izleyebilirsiniz.

Bir de ola ki vergisini istediler. Gene de fiyatı makul seviyede olmaya devam edecek.
    Ama farklı olarak o korku ile artık aldıklarımı eşimin adına sipariş veriyorum ki topkapı'ya gitmek gerekirse işi bırakmak zorunda kalmayayım. Eşimin vakti daha müsait.
    Şehir dışında olanlar veya gidip alamayacaklar için sistemin nasıl çalıştığından emin olmamakla beraber, vergiyi ptt kargoya ödemeli olarak ekleyip kapıda ödeme şansınız var diye biliyorum.

Benim bildiğimde 75 euro üstü vergiye dahil ama @ectuna teslim almış 107 dolardı sanırım onun siparişi de bi sorun yaşamamış sanırım en kötü geri gider sipariş sanırım yada teslim alınmadı diye ödemesi geriiade edilir galiba yada herşeyi geçtim veririm vergisini ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Bir tane de resim koyayım

[IMG][/IMG]
    polo34 ve 35emre35 bunu beğendiler.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Gelen paketin Türkiye içi dağıtımını ptt yapıyor ise isterse 500$ olsun gümrük vergisini kapıda alıyorlar. Ama satıcıya söyleyin standart posta ile göndersin. Yok fedex,ups falan gönderirde gümrük vergisi çıkarsa biraz uğraşabilirsiniz.

Motosikleti
    şimdi siparişimi onayladım ekstra pil ile olan ürünü aldım 98,98 dolar tutuyor :D yani euro hesabıyla 75 euro'dan düşük inşallah bi sorun olmaz satıcıyla da irtibata geçtim ürünün paketi üzerine telefon kılıfı hediye örnek ürün filan yazın dedim gümrükten rahat geçsin diye bakalım ne olacak :D

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    ben kamera kullananlara birşey sormak istiyorum;
    kayıt ayarlarınızı hep azamide mi kullanıyorsunuz?
    yani videoyu kayıt ederken kamera sürekli en yüksek çözünürlük, en iyi kalitede mi duruyor?

başka bir soru; full hd yerine 720p veya 480p ye düşürdüğünüzde kamera pil ömrü uzuyor mu?

Motosikleti
    pil de farkettiğini hissetmedim ve zannetmiyorum.
    kayıt kalitesi ne amaçla çekim yaptığıma göre değişiyor.
    32 gb destekliyor benim sj4000
    içinde 32 gb varsa ve sadece trafik kaydı yapıyorsam 720p indiriyorum görüntüyü.
    cycling metodla çekim yapıyorum kart bittikçe silip devam ediyor.

Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kamera kullananlara birşey sormak istiyorum;
    kayıt ayarlarınızı hep azamide mi kullanıyorsunuz?
    yani videoyu kayıt ederken kamera sürekli en yüksek çözünürlük, en iyi kalitede mi duruyor?

başka bir soru; full hd yerine 720p veya 480p ye düşürdüğünüzde kamera pil ömrü uzuyor mu?
    === Eğitim Şart ===

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Cozunurluk degil ama saniyede cekilen goruntu sayisi (fps) etkiliyor. Sony as100v de % 40 a varan farklar olusuyor. 30 60 120 arasinda.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cozunurluk degil ama saniyede cekilen goruntu sayisi (fps) etkiliyor. Sony as100v de % 40 a varan farklar olusuyor. 30 60 120 arasinda.
    pil tabii ki önemli de örneğin 30fps varken siz günlük sürüşlerde 60 yada 120 fps kullanıyor musunuz?

Motosikleti
    Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu cok güzel oldu öncelikle hepinize teşekkür ediyorum onerilerinizi dikkate aliyorum
    Sipariş veren tazyy21 ve seigen teslimatta yaşadiklarini paylaşması önemle rica olunur...
    salı günü satıcı ile konuşup anlaşıp siparişimi verdim SJ4000 kamera ve bir yedek pil 98,98 dolara geldi ücretsiz kargolama ile ve kargo takip numarası istedim satıcıdan onu da girdiler dün ödemem onaylandı ve 24 saat içinde ürünü kargoladılar şimdi yola çıktı kargom bakalım 15-25 gün içinde elimde olacaktır diye ümit ediyorum satıcıya belirttim bizim ülkenin vergilendirme gümrük sıkıntıları oluyor diye onlarda ürünün en altında belirtmişlerdi zaten istenirse "hediye" veya "örnek mal" seklinde paketi etiketleyebiliriz diye sağolsunlar hediye olarak ve ücreti 12 dolar olarak etiketlemişler paketi :D satıcı adı "Tranhowe Technology Co.,Ltd" sattığı ve geribildirim puanı olumlu olarak güzel gözüküyordu malum bu tip sitelerde satıcının profili de önemli geldigi zaman ve ara ara mesajlarla bilgilendireceğim @ectuna sağolsun sunduğu örnek videolar filan daha da emin kıldırdı beni bu cihazda

Motosikleti
    Güle güle kullan. Hep güzel şeyleri, seyrettikçe seni gülümseten şeyleri çek inşallah.

salı günü satıcı ile konuşup anlaşıp siparişimi verdim SJ4000 kamera ve bir yedek pil 98,98 dolara geldi ücretsiz kargolama ile ve kargo takip numarası istedim satıcıdan onu da girdiler dün ödemem onaylandı ve 24 saat içinde ürünü kargoladılar şimdi yola çıktı kargom bakalım 15-25 gün içinde elimde olacaktır diye ümit ediyorum satıcıya belirttim bizim ülkenin vergilendirme gümrük sıkıntıları oluyor diye onlarda ürünün en altında belirtmişlerdi zaten istenirse "hediye" veya "örnek mal" seklinde paketi etiketleyebiliriz diye sağolsunlar hediye olarak ve ücreti 12 dolar olarak etiketlemişler paketi :D satıcı adı "Tranhowe Technology Co.,Ltd" sattığı ve geribildirim puanı olumlu olarak güzel gözüküyordu malum bu tip sitelerde satıcının profili de önemli geldigi zaman ve ara ara mesajlarla bilgilendireceğim @ectuna sağolsun sunduğu örnek videolar filan daha da emin kıldırdı beni bu cihazda
    === Eğitim Şart ===

Motosikleti
    Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan. Hep güzel şeyleri, seyrettikçe seni gülümseten şeyleri çek inşallah.
    inşallah çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)