Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 NT Turkuaz'da İndirim Fırsatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şehrin sokaklarını Mondial 125 NT Turkuaz ile keşfetmeye hazır mısın?

Şehir içinde trafiğe takılmadan gitmek istediğin yere zamanında götüren, pratik ve ekonomik yol arkadaşın Mondial125 NT Turkuaz modeline şimdi 3.350 yerine 3.090 TL’ye sahip olabilirsin. Şehrin trafiğine takılma, 125 NT Turkuaz’ın enerjisine kapıl!

Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan taksit imkanı ve %0 faiz oranı sunan Mondial ile yolculuğun keyfini çıkar. Bu indirim fırsatı29.07.2016-31.08.2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Sende bu indirim fırsatından yararlanarak, bir 125 NT Turkuaz sahibi olabilirsin. Hemen bir Mondial yetkili bayisine uğra, fırsatı kaçırma.

Mondial 125 NT Turkuaz’da İndirim Fırsatı için tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Trafik sigortası hala çok yüksek, haberlerde düşmüş deniliyor ama değişen bir şey yok gibi, en ucuz dediğimiz motosikletlerin bile maliyetleri sigorta,ruhsat,plaka ile birlikte 5000 lirayı bulabiliyor. Gerçekten yazık halimize.
    essegesse bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ziraat bankası çok ucuz sigorta teklifi veriyormuş. bakmakta fayda var. bana en ucuz anadolu sigorta teklif veriyor ve 934 tl. ziraat bankası ne diyecek bakalım.

zaten para yok, yaptıramadığım için bir nevi protesto gibi oluyor. 700 lira ile sigorta yaptırmaya gitmiştim ve 900 küsür çıkınca yaptıramadım. şimdi ise 210 lira para var ne güzel.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bundan kayınpederimde var, bayramda sürdüm çok beğendim. Fiyatına gore çok iyi motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)