Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

...........

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

............
    hyanax100, Tige-R, gokberk6426 ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Elinize sağlık.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Gayet güzel ve objektif bir inceleme.. kafası karışık olanlara yardımcı olacaktır.. elinize sağlık
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Emeğine sağlık.

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir değerlendirme olmuş tarafsız olması ayrıca güzel bu motosikletlerin hepsi aynı şekilde karar vermek ise sadece zevk meselesi hangisi hoşuna gidiyorsa onu alacaksın hangisi sorularına güzel cevap olmuş :D

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazen hala ybr mi alsaydım diye bile düşünüyorum karar vermek pek kolay değil aralarında
    "Edeple gelen lütufla gider"

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık.
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel ve objektif bir inceleme.. kafası karışık olanlara yardımcı olacaktır.. elinize sağlık
    Alıntı hyanax100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık.
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir değerlendirme olmuş tarafsız olması ayrıca güzel bu motosikletlerin hepsi aynı şekilde karar vermek ise sadece zevk meselesi hangisi hoşuna gidiyorsa onu alacaksın hangisi sorularına güzel cevap olmuş :D
    Hepinize teşekkür ederim,sağolun

Alıntı karacabeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen hala ybr mi alsaydım diye bile düşünüyorum karar vermek pek kolay değil aralarında
    Hepsinin kendine has güzelliği ve özelliği var. Zevk ve beklenti meselesi diyelim

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Bence 4. motor olarak Bajaj Discover 125 st de yer almalıydı. Cbf kadar rahat, apaçi kadar güçlü, ybr kadar sorunsuz.

Yukardaki 3 motordan ybr nin eski sahibi, bolca apaçi kullanmış ve 20 km kadar cbf kullanmış biri olarak söylüyorum.

Discover i ise kısa süreli 2 defa test ettim ve rahatlığı hala aklımda. Performansı ybr den ve cbf den iyi. Sağlamlığını ise kurye bir arkadaşın 50.000 km bakım fotoğrafları üstüne diyorum.

Elbette şimdi birileri o zaman hero da var, mondi de var diyecek. Haklılar. Benimkisi tavsiye niteliğinde mutlaka denemelisiniz. Heleki bajaj Boxer 2700 tl lik fiyatıyla al beni diyor.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinize sağlık gayet objektif ve bence gerekliydi bilindik şeylerde olsa.İnşallah artık ybr mi cbf mi, ybr mi apache mi gibi başlıklar açılmaz !

Bence merak edilebilen herşeyi yazmışsınız Elinize sağlık.Cbf 150 motora merak sardığımdan beri ehliyetle birlikte istediğim bir motordu ama artık fiyatı da 5.800 olunca

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence 4. motor olarak Bajaj Discover 125 st de yer almalıydı. Cbf kadar rahat, apaçi kadar güçlü, ybr kadar sorunsuz.

Yukardaki 3 motordan ybr nin eski sahibi, bolca apaçi kullanmış ve 20 km kadar cbf kullanmış biri olarak söylüyorum.

Discover i ise kısa süreli 2 defa test ettim ve rahatlığı hala aklımda. Performansı ybr den ve cbf den iyi. Sağlamlığını ise kurye bir arkadaşın 50.000 km bakım fotoğrafları üstüne diyorum.

Elbette şimdi birileri o zaman hero da var, mondi de var diyecek. Haklılar. Benimkisi tavsiye niteliğinde mutlaka denemelisiniz. Heleki bajaj Boxer 2700 tl lik fiyatıyla al beni diyor.
    Disvocer'i malesef kullanma şansım hiç olmadı. Yoksa asla marka takıntısı ve ön yargım yok bu konuda.

Hatta Mondial'in drift,mc-x,mr serileri,salcano wolf,lifan emisol vb çinli ancak memnuniyet oranı yüksek commuterlar hakkında bu tip yazılar hazırlamak istiyorum,kısmet artık diyelim

Öneri ve yorumunuz için teşekkürlerimi sunuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık gayet objektif ve bence gerekliydi bilindik şeylerde olsa.İnşallah artık ybr mi cbf mi, ybr mi apache mi gibi başlıklar açılmaz !

Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence merak edilebilen herşeyi yazmışsınız Elinize sağlık.Cbf 150 motora merak sardığımdan beri ehliyetle birlikte istediğim bir motordu ama artık fiyatı da 5.800 olunca
    Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim
    rebel_punto ve @hmet42 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yok
    Teşekkürler, Çok faydalı bir paylaşım.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Hacım sağol güzel inceleme eline sağlık !
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    honda cgl
    Faydalı bir çalışma emeğinize sağlık

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ErkaToner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, Çok faydalı bir paylaşım.
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım sağol güzel inceleme eline sağlık !
    Alıntı XuRTo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faydalı bir çalışma emeğinize sağlık
    Hepinize çok teşekkürler

Güncelleyelim;
    Ocak 2015'de yazıyı hazırlamıştık. O zaman Yamaha Ybr'nin bariz bir fiyat üstünlüğü söz konusu idi.
    Şimdi o üstünlük biraz daha azalmış gözüküyor.

Ocak 2015 Fiyatları

1-Yamaha Ybr 125 = 4.890 Tl
    2-Tvs Apache 150 = 5.790 Tl
    3-Honda Cbf 150 = 5.800 Tl

Mayıs 2015 Fiyatları;

1-Yamaha Ybr 125 = 5.480 Tl
    2-Tvs Apache 150 = 5.880 Tl
    3-Honda Cbf 150 = 5.950 Tl

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinize sağlık çok güzel olmuş.

An itibariyle aldığım fiyat teklifleri en düşük aşağıdaki gibidir.

Yamaha YBR 125: 5580 TL
    Honda CBF 150: 5750 TL
    Bajaj Discover 150F: 4650 TL
    TVS Apache RTR 150: 5850 TL

Honda CBF 150 'yi tasarımından dolayı eliyorum. TVS Apache RTR 150'yi fiyatından dolayı eliyorum.

Geriye iki seçenek kalıyor. Yukarıda kalın harflerle yazılanlar.

İlk motosikletim olacak. Artçılı olarak şehir içi ve maks 150km mesafeli gezilerde kullanacağım. Yaşadığım bölge dağlık: Marmaris. Ayrıca 250cc 'ye geçmek istediğimde çok zarar etmeden kolayca satmam önem taşıyor.

Tavsiyelerinizi beklerim. Teşekkürler

Çalışmanız için teşekkür etmeyi unutmuşum, kusura bakmayın. Teşekkürler, elinize sağlık. Eğer Bajaj Discover 150F'i ekleyebilirseniz çok daha güzel olur.

Bajaj Discover 150F için bir bayiden nakit olarak 4650TL 'ye fiyat teklifi aldım. TVS yakışıklı ancak bence pahalı. Honda ve Yamaha'nın marka değeri var ama TVS'nin yok. Ona rağmen rakiplerinden daha yüksek fiyatlı olması anlaşılabiir bir şey değil bence.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    elinize sağlık güzel bir inceleme. tvs i yerden yere vurmanın anlamı yok zira onun tasarımı diğer ikisinden çok daha güzel. herşey yararlılık olsa hepimiz 2+1 mobilyasız evlerde otururduk ama insan herşeyde görsel arar.

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Elinize sağlık, güzel bir değerlendirme yapmışsınız. ben tekrar tekrar alacak olsam Ybr alırdım. öbür 2 motor kötü mü? hayır değil. Benim beklentilerimi Ybr karşılıyor onun için.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler