Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Enstrüman çalanlar\Müzisyen Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI

Seneler seneler evveldi (bayılıyorum şu, seneler evveldi girişine) , o sıralar uzunsaç elde gitar = Eros'sun (bizim final hep elizabeth oldu tabii^^ )

Neyse , gitar alayımda çalmayı kıvırırım herhal diye şe ettimdi , ucuz yollu klasik tabii , 3. gün sonunda küfürler ve sinirkrizi eşliğinde duvardan duvara vurarak ... işte o'gün Eros olmadığımı olamayacağımı anladım.

Artık enstürman virtiözlerini seyredip , adıkları hazz'ların yüze vurumu olan kaş kaldırma , dudak emme serenomilerini izleyip kaderime isyan ediyorum^^.

Yeteneksizsiniz derler ya adamın suratına kibarca, hehh işte o'bendeniz.

Hayırlı deşarjlar.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seneler seneler evveldi (bayılıyorum şu, seneler evveldi girişine) , o sıralar uzunsaç elde gitar = Eros'sun (bizim final hep elizabeth oldu tabii^^ )

Neyse , gitar alayımda çalmayı kıvırırım herhal diye şe ettimdi , ucuz yollu klasik tabii , 3. gün sonunda küfürler ve sinirkrizi eşliğinde duvardan duvara vurarak ... işte o'gün Eros olmadığımı olamayacağımı anladım.

Artık enstürman virtiözlerini seyredip , adıkları hazz'ların yüze vurumu olan kaş kaldırma , dudak emme serenomilerini izleyip kaderime isyan ediyorum^^.

Yeteneksizsiniz derler ya adamın suratına kibarca, hehh işte o'bendeniz.

Hayırlı deşarjlar.
    önemli olan doğru başlamak hocam yetenek belli bir noktadan sonra devreye giriyor. youtube de Selim Işık denen bi adam var o adamı takip edin. (gitarın AEA sıdır kendisi). tüm derslerini sıra ile hiç sıkılmadan takip edin. Yaparsınız hocam.

artık geçti diyorsanız. Dinleyin tadını çıkarın
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli olan doğru başlamak hocam yetenek belli bir noktadan sonra devreye giriyor. youtube de Selim Işık denen bi adam var o adamı takip edin. (gitarın AEA sıdır kendisi). tüm derslerini sıra ile hiç sıkılmadan takip edin. Yaparsınız hocam.

artık geçti diyorsanız. Dinleyin tadını çıkarın
    https://www.youtube.com/watch?v=Z0KrbsvbxtE
    16 sene evveldi, saifeyi kapadım teşekkür ederim izleyeceğim.

Jimi madem gitarcısın saa son dönemlerde müzik başlığına kült bir video atacam , steve ile ilgili 90'lı yıllarda izlemiştim filmini(çocuktum tabii.)

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)