Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

MT bilgisayar oyun severler

Motovento
    REKLAM ALANI
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://3.bp.blogspot.com/-SlzxCi-SOi...600/goal_3.png

Ben en son burada bırakmıştım oyun işlerini
    su oyunu hala ara ara oynuyorum. Cocukluk yillarimizin en guzel zamanlari arkadasimin evinde bu oyunu oynarken ve bizim evimizde ps1 da wining eleven masters league oynarken gecti.

Tam bir oyun bagimlisiydim eskiden. Kucuklukten beri. Tetrisimi gunde 8 saat oynadigimdan babam kirmisti. Teyzemin oglunun karakutusu vardi surekli ona gidip oynamak isterdim. Ateri salonlarina kacardim. Sonra teyzemin ogluna ps1 aldilar. Ben de sunnet paramla klasik nintendo ateri aldim. Her haftasonunu teyzemlerde 3 saat ps1 oynamak icin iple sayiyordum. Daha sonra derslerim iyi oldugundan babam bana da ps1 aldi. Liseye gectik. Mahalle degistirdik. Bu arada oyun doneminde devrim olan counter strike cikti. 10 km uzakliktaki liseye her gun yuruyerek gidip minibus paralariyla internet kafelere gitmeye basladik. İlk yarim saat cs sonra yarim saat half life yapardik. Aldigimiz zevki anlatamam. Sonra lise sonda babam ps2 aldi. Hala bilgisayara gecemedim. Universiteyi dershaneye gitmeden kazaninca babam cok saglam bir pc aldi. Hem pc hem ps2 vardi. Bir arkadas vasitasiyla dotaya merak sardim. Kendisi hayatimi kaydiran oyundur. İlk donem 3.80 olan not ortalamam ikinci donem 0.o7 olmuştur sayesinde. Ayrica dota ve bu oyun merakim olmasa muhtemelen suan zabit katibi olarak degil daha ust seviye bir memurlukta calisacaktim. Suan cok saglam bir dizustum var. Ayrica ps4 var. Ama icimden oynamak gelmiyor. Ps4 de dogru duzgun sadecd uncharted 4 oynadim. Fifa, nba 2k16, shadow of mordor, gta5, evil within, witcher 3, far cry 4 ps4 deki diger oyunlarim. Plusim da var. Bilgisayara da steam uzerinden skyrim, cs go, fm 2016 ve bioshock serisi aldim ama dogru duzgun oynamiyorum. Sanirim gercekten buyumeye basladim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    İnsan büyümez Bırak bu içi geçmiş emekli amca yaklaşımını. Cs go atıyoruz Bf 4 atıyoruz arkadaşlarla işten güçten fırsat buldukça ve hala koca koca adamlar ağız dolusu gülerek oyun oynayabiliyoruz. Demem o ki vazgeçmek yok, yola devam :D
    ferhatkars bunu beğendi.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD

Hâlâ oynarım
    jimi_hendrix bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    skyrimde vampir oldum,
    oynadığım oyunda da,
    oynanılan oyunda da karanlık havada yaşıyorum.
    sabah kalktığımda dolunay var.

triplere girmeye başladım,
    var mı tanıdık sağlam skyforge kılıcı satan ?

Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    skyrimde vampir oldum,
    oynadığım oyunda da,
    oynanılan oyunda da karanlık havada yaşıyorum.
    sabah kalktığımda dolunay var.

triplere girmeye başladım,
    var mı tanıdık sağlam skyforge kılıcı satan ?
    Hmm hocam o zor yaa ondan bulamayız amma tanıdık bi kılıççı var Dwarven sword da mastır yaptı onu ayarlarız istersen
    Hak edene hak ettiğini vereceksin!

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    millet selam.

ubisoft 30. yılına özel 7 oyunu ücretsiz oynama imkanı vermiş bize saolsun. ilgilenen varsa kaçırmasın fırsatı.

yapmanız gereken ubisoft'un oyun platformu olan uplay'i indirmek ve giriş yapıp "get 7 free games" yazan yere tıklamak.

https://uplay.ubi.com/

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://3.bp.blogspot.com/-SlzxCi-SOi...600/goal_3.png

Ben en son burada bırakmıştım oyun işlerini
    ben hep bu oyunda japon takımın yedek kalecisini orta sahaya sokuyordum ve onunla topu ele geçirip özel vuruş yapıyordum. başlangıçta ezik oluyor ama sonradan çok güçlü oluyordu o adam.

almanya italya brezilya çok güçlü bu oyunda. faul yapmak serbest ve sahada doğal afetler çok oluyordu.

sahada bataklı oluyor ve batıyorsunuz, yıldırım düşüyor sahaya ve oyuncular felç oluyordu, hortum çıkıyor ve oyuncular uçuyordu :D bazen sadece top uçuyordu.

çok zevkli oyun, tavsiye ederim. hatta ben şimdi bulacağım bir yerden yine oynayacağım.

bunu bir oynayın PES, winning eleven, fifa falan hikaye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

vazgeçtim, sonra indiririm.

şimdi gireyim world of tanks oynayayım. kv-85 tankı var. is7 istikametine devam.

sonra orta tank kasıcam.

Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Elite: Dangerous

oynayan var mı acaba ? Bu meretin trainnig kısmında Landing bölümü sabır testi olmuş -_- daha oyunun trainning bölümünde takılınca sinir krizi geçirmeme sebep oldu

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu aralar can sıkıntısından Witcher serisine başladım.1. yi bitirdim 2.ye yeni başlayacağım.Bunun yanında Counter Strike G.O ya takılmaya başladım ama acemiyim ne zaman multiye girsem elemanlar beni mermi manyağı yapıyor.

Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Steamden ekle hocam Cs.Go da yaşlılar takımı yaparız Bizde beş kişi bi adamı tararız

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler