Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

[M.T Bilgi İşlem ve Bilgisayarcılar]Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, 2-3 gündür yoktum... edi gel boşver oc moci kart yakmanı istemiyorum... benim gibi takıl yorma kafanı, sat eskiyi al yeniyi... jubaa kart yakmayı seviyor, küçüklügünden beri yanmış kartları tutuyor,kolleksiyon meraklısı, çocuklarına gösterecek bakın ben bu kadar kart yaktım diye
    Arkadasim benim prensiplerim var.

Adamlar nerden kazik caksak diye dusunuyor.

Hergun yeni bi model cikiyor bi sure sonra destegini eski modellerden cekiyorlar updateler bos cikiyor hep hic bi gelisme olmuyor.

Neden ben bu adamlara prim veriyim ki?
    Overclock yaparim, custom driver indiririm ama yinede ben verdigim paranin karsiligini sonuna kadar alirim.
    Ayrica senin performansa ihtiyacin yok sen yaslanmisin birader zorlama kalp krizi gecirirsin valla.

Windows a da bu yuzden karsiyim Linux u bu yuzden seviyorum.

Windows burjuva isi update dosyalari koca koca, Linux ta ufak paketler halinde.
    Neden?
    Windows un umrunda mi 56k kablolu ile baglanan adam?
    Hayir tabiki de.

Ayrica Linux bu ise gonul vermis insanlarin para karsiligi almadan yaptiklari birsey.

Eger bende program yazilimi konusunda kendimi gelistirirsem direk bende eklemelere basliyicam.

O ordan bi eksik goruyor duzeltip yolluyor baskasi baska birsey goruyor duzeltip yolluyor ve karsiliginda para istemiyor senden.Windows ise verdigi performansin kat kat fazlasini senden para olarak aliyor.

Tekelci zihniyete karsiyim.

Eger Linux tirt birsey olsaydi NASA bu isletim sistemine milyarlarca dolar harcamazdi ve uzayda kullanmazdi.

Yine tirt birsey olsa su anda bircok dunyaca unlu buyuk sitelerin host isletim sistemi Linux olmazdi.

Ayni sekilde bankalar ve guvenlik gerektiren yerlerin hostlarida Linux tabanlidir.

O yuzden her zaman sevilerek ve karsiliksiz yapilan is iyidir boyle para tuzaklarina dusmemek gerek.

http://www.youtube.com/watch?v=jYvkp...eature=related

Nerden nereye geldim ya, yine Linux cu yanim kabardi.Eger youtube a Linux vs Windows 7 yazarsaniz Windows un ne kadar aciz oldugunu anlarsiniz.

Mezit arkadasim sildigini zannetigin hicbirsey silinmiyor.Google a data saver,Data Recovery yaz ve programlara bak elbet bedava bir tane bulursun program.
    Parali ve profosyenel olanlari ile nerdeyse %90 a kadar kurtarma yapilabiliyor.

Hatta Turkiye deki bir dergi parali olanlardan birinin demosunu vermisti ve denemistim memory card ta ve butun sildiklerimi geri getirdi.

Dergide de soyle diyordu icinde bilgileriniz oldugu hicbirseyi satmayin ve yok etmeden atmayin cunku butun datalar geri getirilebilir.Hafizaya bir kez kayit edilen birsey bir daha silinemez.
    We are many...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim benim prensiplerim var.

Adamlar nerden kazik caksak diye dusunuyor.

Hergun yeni bi model cikiyor bi sure sonra destegini eski modellerden cekiyorlar updateler bos cikiyor hep hic bi gelisme olmuyor.

Neden ben bu adamlara prim veriyim ki?
    Overclock yaparim, custom driver indiririm ama yinede ben verdigim paranin karsiligini sonuna kadar alirim.
    Ayrica senin performansa ihtiyacin yok sen yaslanmisin birader zorlama kalp krizi gecirirsin valla.

Windows a da bu yuzden karsiyim Linux u bu yuzden seviyorum.

Windows burjuva isi update dosyalari koca koca, Linux ta ufak paketler halinde.
    Neden?
    Windows un umrunda mi 56k kablolu ile baglanan adam?
    Hayir tabiki de.

Ayrica Linux bu ise gonul vermis insanlarin para karsiligi almadan yaptiklari birsey.

Eger bende program yazilimi konusunda kendimi gelistirirsem direk bende eklemelere basliyicam.

O ordan bi eksik goruyor duzeltip yolluyor baskasi baska birsey goruyor duzeltip yolluyor ve karsiliginda para istemiyor senden.Windows ise verdigi performansin kat kat fazlasini senden para olarak aliyor.

Tekelci zihniyete karsiyim.

Eger Linux tirt birsey olsaydi NASA bu isletim sistemine milyarlarca dolar harcamazdi ve uzayda kullanmazdi.

Yine tirt birsey olsa su anda bircok dunyaca unlu buyuk sitelerin host isletim sistemi Linux olmazdi.

Ayni sekilde bankalar ve guvenlik gerektiren yerlerin hostlarida Linux tabanlidir.

O yuzden her zaman sevilerek ve karsiliksiz yapilan is iyidir boyle para tuzaklarina dusmemek gerek.

http://www.youtube.com/watch?v=jYvkp...eature=related

Nerden nereye geldim ya, yine Linux cu yanim kabardi.Eger youtube a Linux vs Windows 7 yazarsaniz Windows un ne kadar aciz oldugunu anlarsiniz.

Mezit arkadasim sildigini zannetigin hicbirsey silinmiyor.Google a data saver,Data Recovery yaz ve programlara bak elbet bedava bir tane bulursun program.
    Parali ve profosyenel olanlari ile nerdeyse %90 a kadar kurtarma yapilabiliyor.

Hatta Turkiye deki bir dergi parali olanlardan birinin demosunu vermisti ve denemistim memory card ta ve butun sildiklerimi geri getirdi.

Dergide de soyle diyordu icinde bilgileriniz oldugu hicbirseyi satmayin ve yok etmeden atmayin cunku butun datalar geri getirilebilir.Hafizaya bir kez kayit edilen birsey bir daha silinemez.

jubaa kızdı bize haklısın yazdığın herşeye kadar doğru diyorsun ben sadece kart yakmaktan çekiniyorum.
    Zaten oyun oynayamıyorum yaşlandım biliyosun, sende söyledin
    2 yıldan beri oc yapmıyorum,şimdi yapmaya kalksam kesin patlatırım kartı.
    Dediğin gibi herşey para tuzagı ama bu tuzağa düşmeden işini halledebilmektir

Mecburiyetten şirkette windows kullanıyorum, bende senin gibi linuxcuyum ama ekleme yapabilecek kabiliyetim yok, sorun cözebilirim ama , her türlü taklayı atarım

Bir zamanlar bende bir dergide okumuştum bill gates bile ''linux ücretsiz ve windowstan daha sağlıklı ,millet neden windows alıyor anlamıyorum'' demişti.
    Windows sahibi bile bunu diyorsa bize laf düşmez.

jubaa ps2 yi oc yapabilirmiyim
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan indirdigin paketin icinde RECUVA programını kurup taratırsan sanırım hepsi kurtulur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:22 ----------

taaa Melbourne den geyik yapacagına insanlara yardımcı ol Allah'ın spyware ı
    hadi ordan trojan Aktardım zaten konuyla alakalı bildiklerimi
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jubaa kızdı bize haklısın yazdığın herşeye kadar doğru diyorsun ben sadece kart yakmaktan çekiniyorum.
    Zaten oyun oynayamıyorum yaşlandım biliyosun, sende söyledin
    2 yıldan beri oc yapmıyorum,şimdi yapmaya kalksam kesin patlatırım kartı.
    Dediğin gibi herşey para tuzagı ama bu tuzağa düşmeden işini halledebilmektir

Mecburiyetten şirkette windows kullanıyorum, bende senin gibi linuxcuyum ama ekleme yapabilecek kabiliyetim yok, sorun cözebilirim ama , her türlü taklayı atarım

Bir zamanlar bende bir dergide okumuştum bill gates bile ''linux ücretsiz ve windowstan daha sağlıklı ,millet neden windows alıyor anlamıyorum'' demişti.
    Windows sahibi bile bunu diyorsa bize laf düşmez.

jubaa ps2 yi oc yapabilirmiyim
    Yok hocam estağfurullah ne kizmasi.

Ben yakmaktan cekinmiyorum cunku oc yapmazsam zaten bi sure sonra ihtiyacimi gormiyicek ve yine yeni kart almak zorunda kalicam ben vericegim parayi en aza indirme cabasi icindeyim.

Valla yalan olmasin benimde ekleme yapabilicek kabiliyetim yok, su anda degil kernelden cekirdege ekleme yapmayi, kernel kodlarini bile okumayi daha bilmiyorum cozemiyorum.
    Ama yavas yavas C de kendimi gelistiriyorum, elbet gun gelicek devran donucek.

Abi ps2 oc olur mu bilmem ama atilan yazilimlarla daha iyi bi performans elde edildigini forumlarda okudum ne kadar dogru ne kadar yanlis bilemem ama eger bu adamlar icine chip takip orjinal oyun korumasini kirabiliyorsa inaniyorum ki oc de yapar yeni parca da takar.

Bizim su Tahtakale de chip yapan elemanlarda imkan olsa valla diyorum adamlar neler yapicak ps2 ciktiktan 3 gun sonra chip geliyor sahte oyun icin adamlar fena ya.
    We are many...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    ps nin linux kiti vardı dimi

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam estağfurullah ne kizmasi.

Ben yakmaktan cekinmiyorum cunku oc yapmazsam zaten bi sure sonra ihtiyacimi gormiyicek ve yine yeni kart almak zorunda kalicam ben vericegim parayi en aza indirme cabasi icindeyim.

Valla yalan olmasin benimde ekleme yapabilicek kabiliyetim yok, su anda degil kernelden cekirdege ekleme yapmayi, kernel kodlarini bile okumayi daha bilmiyorum cozemiyorum.
    Ama yavas yavas C de kendimi gelistiriyorum, elbet gun gelicek devran donucek.

Abi ps2 oc olur mu bilmem ama atilan yazilimlarla daha iyi bi performans elde edildigini forumlarda okudum ne kadar dogru ne kadar yanlis bilemem ama eger bu adamlar icine chip takip orjinal oyun korumasini kirabiliyorsa inaniyorum ki oc de yapar yeni parca da takar.

Bizim su Tahtakale de chip yapan elemanlarda imkan olsa valla diyorum adamlar neler yapicak ps2 ciktiktan 3 gun sonra chip geliyor sahte oyun icin adamlar fena ya.
    İlerde ekleme yaparsın inşallah zor degil insan isteyince herşeyi yapabilir. İlerde bizede anlatırsın,bahsedersin eklemelerinden...

Tahtakale ve yazıcıoğlu ps cileri meşhur okonuda, havada kaçan karada koşan diyorlar başka birşey demiyorlar... Korkulur onlardan

ps nin linux kitini daha önce hiç duymadım
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Buradan indirdigin paketin icinde RECUVA programını kurup taratırsan sanırım hepsi kurtulur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:22 ----------

taaa Melbourne den geyik yapacagına insanlara yardımcı ol Allah'ın spyware ı
    çakma bilgisaraycı benim pc ingilizce len gel şunu türk çe yap alıcam pacanı aşagı
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Bende bu gruptanım ama söylemek istemiyorum.
    Kime söylesem hemen problemlerini soruyorlar

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    açıklamlarınız için hepinize çok teşekkür ederim
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakma bilgisaraycı benim pc ingilizce len gel şunu türk çe yap alıcam pacanı aşagı
    Abi ben tornacıyım ne anlarım bilgisayardan
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    aRKADAŞLAR,

Benim bluetooh um arızalandı..
    Böyle bir cihaz yok diyor... Üzerine gidip sağ klik yaptığımda..
    Bilen var mı??
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aRKADAŞLAR,

Benim bluetooh um arızalandı..
    Böyle bir cihaz yok diyor... Üzerine gidip sağ klik yaptığımda..
    Bilen var mı??
    Bilgisayarın ozellikler kısmında donanım kısmında gorunuyormu ?
    Notebook mu masaustu bilgisayarmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ordan trojan Aktardım zaten konuyla alakalı bildiklerimi
    Özledim nan seni....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4

Özledim nan seni....
    Töbe töbee Olm böle konuşma adın yumuşak erhana çıkacak bak
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bilgisayarın ozellikler kısmında donanım kısmında gorunuyormu ?
    Notebook mu masaustu bilgisayarmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

Özledim nan seni....
    Evet özelliklerde herşey normal.. Ancak sağ alttaki bluetooh simgesine sağ tuşla tıkladığınızda " Bluetooh Device Not Found" diyor... Zaten işlemde yapılmıyor..Sürücüyü tekrar yükledim. Çare olmadı...

HP Notebook...

Çözüm varsa özelden de bana mesaj atarsan sevinirim..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ps nin linux kiti vardı dimi
    Telefonlara uyarladiklarini biliyorum ama ps duymadim buyuk ihtimalle vardir, ugrasan deli cok olunca ne yapcaklarini sasiriyorlar.Bende dahilim kimse alinmasin.

serdarmertDaha once bluetooth un calisip calismadigini denemis miydiniz?

Yoksa bu ilk deneme miydi?
    We are many...

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Abi ben tornacıyım ne anlarım bilgisayardan
    gördünüz arkadaş tornacı burda yazıyor millete

arkadaşlar benim sorunumu kim çözecek aloooo
    bilgisayar beni tanımıyor şerefsiz her seferinde adımı parolamı yazıyorum gelin yapın şunu yoksa bazı şeyleri açıklamak zorunda kalıcam tehtitmi evet

Motosikleti
    My Kawa..
    gördünüz arkadaş tornacı burda yazıyor millete

arkadaşlar benim sorunumu kim çözecek aloooo
    bilgisayar beni tanımıyor şerefsiz her seferinde adımı parolamı yazıyorum gelin yapın şunu yoksa bazı şeyleri açıklamak zorunda kalıcam tehtitmi evet
    şaibeli şaibeli konuşma adamın canını sıkma.. bilg. seni tanımaz nedeni ne biliyomusun? sen taksime fazla takılıyorsun bu aralar geceleri ondandır..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaibeli şaibeli konuşma adamın canını sıkma.. bilg. seni tanımaz nedeni ne biliyomusun? sen taksime fazla takılıyorsun bu aralar geceleri ondandır..
    taksimdeki sanat merkezini biliyormusun sen oraya takılıyorum ben

Motosikleti
    My Kawa..
    taksimdeki sanat merkezini biliyormusun sen oraya takılıyorum ben
    orasını ben bilmem bilen varsa onuda bilmem yani beni yakmaz ama yanan bizden olursa ki durum o dur.. o zaman seni yakarım demedi deme..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orasını ben bilmem bilen varsa onuda bilmem yani beni yakmaz ama yanan bizden olursa ki durum o dur.. o zaman seni yakarım demedi deme..
    bizden birisi gitmiş o sanat merkezine şindi açıklamak zorunda bırakma beni şu pc halledin diyorum yoksa yakıcam bak birisini

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler