Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Köprülerden sadece OGS ve KGS'li araçlar geçebilecek.

Motovento
    REKLAM ALANI
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı Compass adlı üyeden alıntı
    Kaynak: http://www.kgm.gov.tr/fr5.asp?tt=0301

HER ARAÇ SAHİBİ OGS’NE ABONE OLABİLİR Mİ?

OGS bu aşamada yalnız otobüsler, jeep, minibüs, otomobiller ve diğer küçük araçlar (motosiklet hariç) için işletmeye açılmıştır. Ayrıca bu aşamada ilave aks çeken (römork, karavan) otomobillerin Boğaz Köprüleri OG Şeritlerini kullanmamaları gerekmektedir. Kamyon ve tır gibi araçlara OGS aboneliği verilmemektedir.
    benim OGS kullanan motosikletli kurye arkadaşlarım var. demelerine bakmayın siz. veriyorlar, vermek zorundalar da. hem aynı parayı al, hem de ogs verme... illa Bedava Geçiş Sistemlerinin devreye alınmasını istiyorlarsa deneyebilirler.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    En büyük gerizekalılık örneği.Toplu taşımacılığı özendireceklerine üçüncü köprü yaparlar,Beyoğlunu kazarlar üstüne iki kum atıp bırakırlar(kedi gibi),okulların açılmasın bir hafta kala yol kazılarına başlarlar,yol çalışması olan yerde çıkmaz sokağa mecburi yön tabelası verirler.Ha evet bir de paralı geçişsiz ilk günde onbin küsüratlı kaçak geçiş olmasına şaşırırlar.O da ilgiç bak.

ugurdedek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletleri bedava yapsalar nolur yani.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ben BURSA'dayım az önce bütün bakaların web sayfalarını inceledim ogs kgs alabileceğim bir şube yok.önümüzdeki hafta istanbulda olacağım.kendi ülkemde 2.sınıf vatandaşım.LANET olsun prejeleri yaparken ayrıntıları hesaplayamayan amacı hizmet etmek aldığı maaşı haketmek olmayan kamu görevlilerine!!!!!!!!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler