Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul Park'ta büyük şok!

Motovento
    REKLAM ALANI
    yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Pist aslında organizasyonlara açıktı. Ancak kirasını ödemek koşuluyla. Hem motosiklet hemde otomobil federasyonu kira ödemek istemedikleri için pisti kullanmadılar. Bu pistin bir işletme maliyeti var bunu unutmayın. Bu maliyeti kazanmazsanız yarın bu pistte körfez pistine döner. Formula 1 takviminden de çıkarırlar. Bizde halka açıldı hayrını görürüz artık diye seviniriz.
    Türkiye moto GP takviminden pist olmadığı için değil yarışlara yeterli ilgi olmadığı için çıkarıldı bunu da unutmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Pisti halka açık yaparlarsa 1 sene ömür veririm piste.O kadar bile sürmeyebilir.ilaveten hepimizin çok sevdiği GP maalesef İstanbul Park için uygun değil.Fazla geniş yollarıyla sevilmeyen bir pist.Ben motosikletlere verilebileceğini sanmıyorum.Gene de peşkeş çekilen pistin bize dönmesi ne olursa olsun sevindirici olay.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    henüz yok:(
    ben çok sevindm şahsen
    by_edi

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    keske kotu pıstlerde yarısmak yerıne bızlerıde oraya cıkarabılseler ama zannetmıorum kı...ayrıca bı kaz yıl sonra oranında bakımı olmazsa ızmetten farklı olacagını dusunmuorum
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Bence güzel bi haber
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    halkın alım gücünün çok çok üstünde bilet fiyatları ile orası hiçir zaman dolmazdı ve dolayısı ile zarar mahkumdu. cüzi ücretler karşılğı motorculara (gerekli güvenliği sağlayarak) bu pist açılsa ve meraklıları hız tutkularını burada tatmin etselerdi, hem trafikte motor ve araba kazası oranı azalırdı hem de işletme masraflarının bir kısmını çıkarırıd.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ben çok da inanmıyorum Ecclestone nin sözlerine. anca bizim keriz (millete gelince keriz kendine gelince uyanık olan) yöneticilerimizi oyalayabilir, yada iyimser insanlarımızı kandırabilir bu sözlerle. sen dünyanın en iyi pistlerinden birini kirala taki masraf çıkartacağı zamana kadar..

kendi adıma şöyle cevap verirdim.. insan suretindeki inciluz yaratık.. yemezler..

neyse.. bizde bu yöneticiler oldukça peşkef çekecek birileri de mutlaka olur.. krizin etkisi de geçer zamanla..

anlaşmada gerçekten biraz adaletsiz gibi olmuş herşeyi Formula'nın sahibi Bernie Ecclestone yıkılmış sanki hem yılda 3 milyon dolar ödüyor pist kirası + kdv hemde karından FİYAŞA ödeme yapıyor yani bende olsam bırakma kararı alırdım hak verdim adama

kızdım ise bizim fiyaş kurumu anlaşmada bukadar yüklenilmezki bir sürü turist çekiyor burası ve dünyanın her ülkesinin tv kanallarından izleniyor ve ülkemizin reklamı oluyor yani ne yapsın ne güzel vergi veriyormuş adam devletimize elin adamı daha ne yapsın sana

vergi vermekten başka kendi insanımız bile devletten vergi kaçırcam diye bakıyor parası olanları adam gelmiş ne güzel vergi veriyor böyle anlaşma banada yapılsaydı fiyaş tarafından bende herşeyi bırakırdım bir zaman sorna istedim potansiyeli bulamayınca Hayırlısı neyse o olur inş

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @yucika
    Pist aslında organizasyonlara açıktı. Ancak kirasını ödemek koşuluyla. Hem motosiklet hemde otomobil federasyonu kira ödemek istemedikleri için pisti kullanmadılar. Bu pistin bir işletme maliyeti var bunu unutmayın. Bu maliyeti kazanmazsanız yarın bu pistte körfez pistine döner.
    Bir organizasyon için 50-60 bin Euro gibi rakamlar istenirse o pisti kimse kiralayamaz. Yurtdışında MotoGP, Superbike yarışlarının yapıldığı pistlerde hergün insanlar motor sürüyor, yarışçılar antreman yapıyor, dergiler test sürüşlerini gerçekleştiriyor. Bu pist herkese uygun bir fiyata açılmış olsaydı, yarışlar yapılıyor olsaydı herşey çok farklı olurdu. Belki bugün Sinan Sofuoğlu hayatta bile olabilirdi. Biz TMF'nin saçmasapan kararları sonucu Bulgaristan'a gidip askeri havaalanından bozma pistlerde yarışmış olmazdık. Burnumuzun dibinde bir nimet var ama kullanamıyoruz. Bu en başta Türk motosiklet yarışçılarına yapılan çok büyük bir saygısızlıktır.. Bu saatten sonra pisti açsalar ne olur açmasalar ne olur..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler