Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosikletçiler tanık arıyor! Dr Ömer UZMA Kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eğer Metehanın yazdığı bu başlığı konuyu açan yada ailesi takip ediyorsa her mesajıda okuyorlardır.Lütfen yok servis şeridinyemiş yok hata kimdeymiş yorumlarından kaçınarak sadece kazayı gören kimse var ise o yazsın.tekrar ediyorum.Arabanın sağı motoru biçmiş.Aklı beyni olan herkes kazada arabanın ne halt ettiğini bilecektir.Meşgul ettiğim için özür dileyerek sadece yukarda tutmak için güncel yazalım.

Herkese saygılar.

Marlboro Man güzel bir noktaya deyinmiş. Artık yorumları bırakıp, birlik olup bir bu alaya tanık olan birisini bulmalıyız. Muhakkak o yoldan kaza olduğu sırada birisi geçiyordur. İstanbulun en işlek yollarından birisi. Bazı arkadaşlar bir yazı göstermiş ? Kameralara takılan birşey olmamışmı :(
    Okan ACAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eğer Metehanın yazdığı bu başlığı konuyu açan yada ailesi takip ediyorsa her mesajıda okuyorlardır.Lütfen yok servis şeridinyemiş yok hata kimdeymiş yorumlarından kaçınarak sadece kazayı gören kimse var ise o yazsın.tekrar ediyorum.Arabanın sağı motoru biçmiş.Aklı beyni olan herkes kazada arabanın ne halt ettiğini bilecektir.Meşgul ettiğim için özür dileyerek sadece yukarda tutmak için güncel yazalım.

Herkese saygılar.
    çok haklısın ayrıca olay yeri inceleme ve bilir kişi raporları dahi şahide gerek brkmadan cozecektir umarım herseyi bazı seyler cok bariz cunku..
    true love..

Drift Religion

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. kez güncel............
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malesef takkemizi önümüze koyup muhakeme yeteneğimiz yok. kaza yeri emniyet şeridi . kazaya karışan her iki aracında orada olmaması lazım ..ama 4 teker sürücüsü şerefsiz, adi ..

Tablo acı meslek sahibi kalbur üstü bir doktor bir baba daha 1 aylık bir evlat ..babasını hiç tanımadan büyüyecek. kahredici bir durum .. Arkadaşı tanımazdım ama ilkyardım kurslarından tutun da bir çok konuda motorculara yardımcı olmuş bir insan. devamlı full ekipman bilinçli defansif sürüş yapan biri..

ama neden akıl sır ermiyo neden emniyet şeridinde o sürat .. kazanın oluş şekli 2x2=4 kadar açık ..motor emniyet şeridinde hızıda fena değil.. araç şak diye emniyet şeridine giriyor. ve motor araca sağ kafadan çarpıyor..sürücü inkar etse ne değişecek arkadan çarpmış diyo ee arkada hasar yok .. kaza raporunu tutan polis salakmı veya davaya bakacak hakim.

ailesi acıdan öte henüz bir şok içinde .. onalarında acılarını paylaşıyor sabır diliyorum . Evet bende istanbulda sıklıkla emniyet şeridini kullanıyorum diğer tüm motorlar gibi ..ama çok tehlikeli hızımı ayarlıyorum .. emniyet şeridinde asıl tehlike diğer motorlar .. özellikle kurye arkadaşlar bu şeritte allah ne verdi ise kapatıyolar. daha 100 m arkadan selektör yapıp çekil önümden sinyalini veriyorlar .. siz o arada bi ara bulup kaçtınız kaçtınız yoksa hiç hız azaltma teşebbüsü yok gelen motorun ..

üzülerek diyorumki burada araba ne kadar suçlu ise motorda aynı ölçüde suçludur.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bir can gitti, ardında eşini ve çocuklarını bıraktı.. Suçsuz diyemeyiz tamam.... 4 tekerlerden iyice tiksiniyorum....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef takkemizi önümüze koyup muhakeme yeteneğimiz yok. kaza yeri emniyet şeridi . kazaya karışan her iki aracında orada olmaması lazım ..ama 4 teker sürücüsü şerefsiz, adi ..

Tablo acı meslek sahibi kalbur üstü bir doktor bir baba daha 1 aylık bir evlat ..babasını hiç tanımadan büyüyecek. kahredici bir durum .. Arkadaşı tanımazdım ama ilkyardım kurslarından tutun da bir çok konuda motorculara yardımcı olmuş bir insan. devamlı full ekipman bilinçli defansif sürüş yapan biri..

ama neden akıl sır ermiyo neden emniyet şeridinde o sürat .. kazanın oluş şekli 2x2=4 kadar açık ..motor emniyet şeridinde hızıda fena değil.. araç şak diye emniyet şeridine giriyor. ve motor araca sağ kafadan çarpıyor..sürücü inkar etse ne değişecek arkadan çarpmış diyo ee arkada hasar yok .. kaza raporunu tutan polis salakmı veya davaya bakacak hakim.

ailesi acıdan öte henüz bir şok içinde .. onalarında acılarını paylaşıyor sabır diliyorum . Evet bende istanbulda sıklıkla emniyet şeridini kullanıyorum diğer tüm motorlar gibi ..ama çok tehlikeli hızımı ayarlıyorum .. emniyet şeridinde asıl tehlike diğer motorlar .. özellikle kurye arkadaşlar bu şeritte allah ne verdi ise kapatıyolar. daha 100 m arkadan selektör yapıp çekil önümden sinyalini veriyorlar .. siz o arada bi ara bulup kaçtınız kaçtınız yoksa hiç hız azaltma teşebbüsü yok gelen motorun ..

üzülerek diyorumki burada araba ne kadar suçlu ise motorda aynı ölçüde suçludur.

Böyle sürekli mazlum edebiyatıyla ancak kendinizi kandırırsınız. 4 teker sürücüsü neden adi, şerefsiz. Tanıyanınız var mı? Olay hakkındaki tüm bilginiz spekülasyona dayanıyor. Kaza olmadan önce motosiklet sürücüsünün emniyet şeridinde hızla gittiğini, polis tarafından durdurulduğunu, polise; karım doğum yapıyor o yüzden hızlıydım ve emniyet şeridindeydim. Dediğini. Ve kazadan önce bir kamyonun motosiklet sürücüsünü sıkıştırdığını.... bunları biliyormusunuz. Şu şahit arama işine gelirsek, şahidin motorcu lehine tanıklık edeceğine o kadar eminsiniz ki. Yanılabilceğiniz aklınızı köşesinden geçmiyor. Sağlıklı düşünebilme melekelerinizi kaybetmişsiniz, yahut zaten yoktu.

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    ************** güncel********

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lordtaunus

garip aynı fikirdeyiz ama anlamamışsın.. orada 4 teker sürücüsü şerefsiz adi derken .. yapılmak istenen infaza dikkat çekmek istedim yoksa aynı senin gibi düşünüyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA

İyi geceler arkadaşlar.

İyi geceler arkadaşlar.Hepimiz birkaç gün önce Çerkezköy'de yaşanan trajik kazaya şahit olduk.Yaranızı deşmek istemezdim bu saatte ama ben bugün kazanın olduğu yerden kendi arabamla dört kez geçtim.Daha önce oradan defalarca geçip de birtürlü farkedemediğim birşeyi gördüm.Kazanın olduğu yer balıksırtı diye tabir edilen bir çeşit tepe noktası gibi bir yer.Rahmetli son metrelerde ümitsizce ayağa kalkıp motoru son ana kadar kurtarmaya çalışmış.Bunu zaten kamerada görebiliyoruz.Arabamı 100 metre kala en sağa çektim ve indim.yürüdüm ve yine de kamyonun çıktığı yeri iyice yaklaşana kadar göremedim maalesef.Evet rahmetli hızlı girmişti o kavşağa.Bunu hala asfaltta duran fren izlerinden anlayabilirsiniz.Fakat burada yaşayanlar bilir: orada gerçekten bir karışıklık sözkonusu.Önünü tam olarak kestirememiş bence ve sürat de eklenmiş.Ölen ölmüş denilmemesi lazım ve burada Çerkezköy'de denilmiyor.Kamuoyunda bayağı bir tepki oluştu orası hakkında.Çünkü orada sık sık kaza olmakta.Kontrolsüz karışık bir nokta.Çok yavaş girilmesi bir yer.Ümidim kısa zamanda tedbirlerin alınması...Oranın yeniden düzenlenmesi.
    Peki bunları neden yazıyorum.Bence bu kaza ve Beşiktaş'ta meydana gelen kaza bizleri ve tüm Türkiye'yi çok üzdü.Motosikletçilere leke sürdü.Kazayı haberlerde gören yakınlarım sürekli beni aradı ve ''motorunu derhal sat'' dediler hepsi.Halbuki şeytan icadı diye tabir edilenin bir suçu yok.Suç onu kullanan bizlerde.Buna eksiklikler de eklenince ortaya böyle vahim durumlar çıkıyor.Son olarak;Hız yapmayın,dikkatli ve kontrollü olun.Herkese iyi seyirler.İyi geceler.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı lordtaunus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle sürekli mazlum edebiyatıyla ancak kendinizi kandırırsınız. 4 teker sürücüsü neden adi, şerefsiz. Tanıyanınız var mı? Olay hakkındaki tüm bilginiz spekülasyona dayanıyor. Kaza olmadan önce motosiklet sürücüsünün emniyet şeridinde hızla gittiğini, polis tarafından durdurulduğunu, polise; karım doğum yapıyor o yüzden hızlıydım ve emniyet şeridindeydim. Dediğini. Ve kazadan önce bir kamyonun motosiklet sürücüsünü sıkıştırdığını.... bunları biliyormusunuz. Şu şahit arama işine gelirsek, şahidin motorcu lehine tanıklık edeceğine o kadar eminsiniz ki. Yanılabilceğiniz aklınızı köşesinden geçmiyor. Sağlıklı düşünebilme melekelerinizi kaybetmişsiniz, yahut zaten yoktu.

Zannedersem siz kazaya karışan şirket aracının yakını-ilgilisi vs siniz.
    Bence motor sağ şeritte seyir halindeyken sizin van aracınız aceleyle 50 metre ileride ki köprünün altından servis bekleyen bir arkadaşını alıp işe yetişebilmek için aniden makas atarak sağa yanaştı ve motora çarpıp onu emniyet şeridine attı.

Bu olasılığa ne diyeceksiniz.?
    İstanbulda neredeyse otobanın her yerinde yolcular araç bekliyor.

Zaten görüntülere dikkatle bakarsanız van aracın sadece sağ ön tekerin ön kısmında hasar görünüyor.

Veeee eğer vanın hızı motordan düşük olsaydı,yani motorun hızı yüksek olsaydı sürücünün sol tarafı vana çok hasar verecekti,arkadan öne doğru olan darbe tamponunu araçtan ayıracaktı.

Benim bu görüntülerden tespit edebildiğim kadarıyla van,dar bir açıyla değil dik bir açıyla 30 dereceden fazla bir açıyla şeride dalmış.
    Motorun hızı ise oldukça düşükmüş gibi çünkü sürüklenme izleri az 7-8 metre kadar.
    Motorun 25-30 km den daha hızlı olduğunu düşünmüyorum.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    derdin ne...motor kullanıcılarının olduğu bir sitede anti mantıkla tez kuramazsın...kurmamalısın...burda 4 tekerlerin şövenizmini yapma...Bir doktoru kaybetmişiz canımız yanmış realizme gerek yok...o lanet arac suclu...trafik raporunu okudunmu...muhtemelen hayır..hata Baymak aracında...%100 kusur verilmiş...polislerde aptalmı...duygusal bir ceza dağılımı ve hezeyanı içinde olabilirlermi...boş yazma...bişeyler kat...muhalefet adına burda değilsin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ah agility ah....
    D100'de can pazarı
    11 Temmuz'da da D100 karayolunda da bir dehşet yaşandı. Büyük şans eseri hayatta kalan motosikletçi Eren Başusta (24) yargıya intikal eden olayı şöyle anlatıyor: yaşadıklarını şöyle anlatıyor: Kartal istikametine doğru ilerlerken önümdeki araç hiçbir neden olmadan aniden fren yaparak beni tehlikeye atacak şekilde yavaşladı. Aracın hizasına geldim; şoföre bakarak "Ne yapıyorsun?" dedikten sonra yoluma devam ettim. Ancak aracı 2-3 metre geçmiştim ki sağ arkadan bana vurarak, orta beton refuja sıkıştırdı, çapraz şekilde beni yaklaşık 3-4 metre sürükledi.

bu nedir yaaa?motosaiklet sürücüsü insan değil mi?bu adamın da ailesi belki çoluğu çocuğu yok mu ya!!! ya böyle adamlara çok fena çok sakat şeyler yapasım geliyor da yazmak istemiyorum takdiri size ait....
    msjı okuyunca dellendim bi an,belki bu noktaya değinen başka arkadaşlar da wardır ama aceleden dier mesajları okumadan yazdım....
    arkadaşlar lütfen dikkatli olun,hiçbir şey için değilse bile geride kalan sevdiklerinizi için...

yazık sana ya nası bi insandan bahsettigini farketmiosun bile orada kazanın nasıl oldugu ortadayken o korumaya calıştıgın adi şerefsiz bana arkadan carptı die acık acık yalan soylerken bile bu lafların çok daha fazlasını hakedio anladın sen onu ayrıca mete_han abiye sonuna kdr katılıorum o adi serefsizlikten ote bizim için bi katil!!
    true love..

Drift Religion

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazdıklarına bakılırsa sen BAYMAK servis aracını kullanan kişiyi tanıyorsun. Bu sitedeki birçok arkadaşımızın o sürücüyü tanımadığı ortada. Peki sen Ömer'i tanıyor musun ? "Karım doğum yapıyor ona yetişiyorum" diye bir yalanı söylemeyecek biri olduğunu biliyor musun ? Ya da daha öncesinde bir kamyonun Ömer'i sıkıştırdığını söyleyen; bir şahit mi, yoksa araç sürücüsü mü veya aynı firmada çalışanlar mı? Sanırım bu konuyu çok yakından takip ediyorsun. Bilgilerini net olarak bizimle paylaş da arkadaşımızın hatalarını tek tek öğrenip kendimize ders çıkaralım.!

Peki Ömer hatalıydı diyelim. Polise yalan söyledi, kamyon sürücüsü sıkıştırdı ve emniyet şeridinden hızla yol alıyordu ( ki ben buna inanmıyorum. Çünkü hızı çok fazla olsa çarpmadan sonra daha fazla sürüklenmesi gerekirdi. Ayrıca emniyet şeridinde hızlı gidiyor olsaydı kaza anında en azından bariyerlere motorun da çarpması gerekirdi ve motorun sağ tarafınında hasarlı olması gerekirdi ). Baymak firmasının aracınında arızadan dolayı emniyet şeridinde durduğunu farz edelim. Bu panelvanı çapraz olarak o emniyet şeridine parkeden şöförü tebrik etmek gerekir. !!! Hiç bir makina, emniyet şeridinde park eden araca arkadan çarptığında SADECE sağ ön çamurluğuna hasar veremez. En azından arabanın arka kapısında da bir sürtünmenin olması gerekir.Araç sürücüsü yalan söylemektedir. Aracını kaza anından sonra yerinden hareket ettirmiş ve belki bir anlık dikkatsizliğini ölmüş bir insana iftira atarak örtbas etmeye çalışmaktadır. Bu yüzden yalancıdır, bu yüzden adi ve şerefsizdir.

Sonuçta trafikde motorla ya da araba ile kaza hergün olmaktadır. Kusur kimde olursa olsun adı üstünde kusurdur ve onlara adi şerefsiz denmez. Ama bu kazada sürücü " emniyet şeridinde duruyordum bana arkadan gelip ön sağ tekerime çarptı, öldü" dediği için bu sıfatları hak etmektedir...

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben ayrı bir noktaya değinmek istiyorum buardaki çoğu insan 2 teker kullandığı kadar 4 tekerde kullanıyodur ama bu araç sürücüsü cidden adi, şerefsiz,p....... daha bir çok saymak istiyorum.Mesele kimin suçlu olduğu veya olmadığı değil bu adam o kadar vurdumduymaz ki ölümlü bi kazaya karıştığı halde ağaç gölgesinde oturabiliyo hatta polise yok canımlarla kazayı anlatabiliyo...
    Bu adam şerefsiz ötesi...
    Kimse buaradn artistlik yapmasın... Bir insanın hayatını önemsemeyecek kadar cani ruhlu bir adamı savunmasın...

lordtaunus arkadaşım yazdıgını okudukca cidden cok gereksiz yere sinirleniyorum kimsin nesin siteyede yeni üye olmuşsun belli var bi bagın soyle adam gibi paylaşalım bildiklerimizi ben 60km hızla kaza yaptım 25metre suruklendi motor sen nası bi yalancıyı savundugunun farkında diilsin burda duygusal davranan bizler degil sensn!
    true love..

Drift Religion

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lordtaunus

garip aynı fikirdeyiz ama anlamamışsın.. orada 4 teker sürücüsü şerefsiz adi derken .. yapılmak istenen infaza dikkat çekmek istedim yoksa aynı senin gibi düşünüyorum
    Özür dilerim. Şimdi dikkatli okuyunca ne demek istedeğini anladım.
    Takkeler öne konsun ve düşünülsün, Ne sürücülerin hepsi motosikletli katili. Ne de motosikletliler hız manyağı ve zengin züppe. Bu toptancı fikirleri bir kenara bırakalım. Ve mümkün olduğunca geniş bir perspektiften bakmaya çalışalım meselelere. Çünkü motosiklet kullanan adam sabit fikirli olmaz, sabit fikrini rüzgar dağıtır atar, motosiklet kullanan adam sadece önünü görmez, gökyüzünü de görür, geride kalanı da, yanından geçeni de.

Özür dilerim. Şimdi dikkatli okuyunca ne demek istedeğini anladım.
    Takkeler öne konsun ve düşünülsün, Ne sürücülerin hepsi motosikletli katili. Ne de motosikletliler hız manyağı ve zengin züppe. Bu toptancı fikirleri bir kenara bırakalım. Ve mümkün olduğunca geniş bir perspektiften bakmaya çalışalım meselelere. Çünkü motosiklet kullanan adam sabit fikirli olmaz, sabit fikrini rüzgar dağıtır atar, motosiklet kullanan adam sadece önünü görmez, gökyüzünü de görür, geride kalanı da, yanından geçeni de.
    konuyu basından beri okursan ztn emniyet seridinden gitmek bi hatadır herkes bunu soyluyo ama orda o arabanın emniyet seridine okdr kontrolsz girmesi bi insanın canına mal olmustur snrdan cıkıp bi ton yalan soyleyip motoru suclaması onu adi serefsiz yapmıştır polis raporuda %100 kusurla katil!
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı!

Her gün sağından solundan habersiz , lakayıt ve dikkatsiz sürücüler beceriksizlikleri ile trafikte can pazarı yaşatıyor ;

Aynaya bakmaktan aciz miyiz ?

2 yol 1 AYNA! Kural bu değil mi ?

Meczubun biri çıkmış hayal ötesi saçmalıklar yazıyor ;kazaya sebep olan araç , kazadan hemen sonra - özellikle kurbanını sıkıştırdığı refujden 2 metre kadar geri çekilmiş (çarpışma bölgesi gayet net bunu veriyor -onlarca defa izledim tüm görüntüleri , psikolojimi bozmak pahasına ) ; deliller yok edilmeye çalışılmış ve sürücü yalan ifadelerine kendisi de inanmıyor ; kendisini kurtarmaya zekası el vermiyor...

Dürüstlük ; insanlık nerede kaldı ?

Hiç birimiz bilir kişi değiliz belki ; ama salak da değiliz!

Bu cinayetlerin mahkemesini -yıllar da sürse - hepimiz takip edeceğiz!

Hatalı bir sürücüyü uyarmak bile intikam sebebi olduysa!
    D100 de olan hadise o arkadaşımızın canına mal olabilirdi!

UNUTULMASIN Kİ BU MEMLEKETTE KÜLTÜRLÜ İNSAN KOLAY YETİŞMİYOR!

motosiklet bir kültürdür ; toplumun kalitesini ifade eder...

Şu bilinmelidir ki ; Dr.Ömer UZMA gibi bir deha bir daha asla gelmeyecektir!

Meczubu vicdanı ile başbaşa bırakıyorum!
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazık sana ya nası bi insandan bahsettigini farketmiosun bile orada kazanın nasıl oldugu ortadayken o korumaya calıştıgın adi şerefsiz bana arkadan carptı die acık acık yalan soylerken bile bu lafların çok daha fazlasını hakedio anladın sen onu ayrıca mete_han abiye sonuna kdr katılıorum o adi serefsizlikten ote bizim için bi katil!!
    Arkadaşlar hepinize tek tek cevap yazamayacağım. Yalnız şunu bilmenizi isterim ki; Bu gün star tv'de rahmetlinin bir yakını kazadan önce bir kamyonun rahmetliyi sıkıştırdığından bahsedildiğini bi motorcu arkadaşım söyledi ve kaza sonrası çıkan gazetelerin bir kaçında kamyondan bahsedildi. Polislere yalan söyleme işine gelince en az kaza raporunda yüz de yüz soför suçlu diyen arkadaşın yazdığı kadar uydurma olabilir. Ama bu olaylar hakkında çok fazla spekülasyon yapılıyor biliyorsunuz. Ben sadece sakin sakin tartışılmasından yanayım. Ama anladığım kadarıyla sakin olabilmek için henüz erken. Ama şunu bilin ki; Kor halide iken tutmak gerekir ateşi, en sıcak halinde, en yakıcı halinde. Madem trafikte motorcu ölümleri çoğaldı tutsun tutacak varsa kor alevi elinde ve tartışsın bu meseleleri hamasete kapılmadan. Ve dolaşsın kor ateş ellerde, köz olana dek.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)