Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kanuni ATV 300 tanıtımı ve ATV Safari

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada yapar böyle şeyler.....

Güzel gün geçirmişiniz kutucuk....Sevindim senin adına.......
    lan keko...kötü mala neden düşmanlık edeyim...iyiye iyi...kötüye kötü...hep polyanna olun emi...millet alır çin mallarını sonra kalır böyle...Kanuni ipiyle kuyuyamı inilir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ürün ortada...Kanuni kendi ürünlerini tasarlamaz...alır monte eder ve başını ağrıtır...hangi modele el atarsan at...problem aynı...ürün kalitesi düşük...yerli ürün diye destekmi verelim...bu marka ne üretirse üretsin notu belli...wındy 125...tıger250...vs incelemen yeterli...
    İyide ne kadar ekmek, o kadar köfte hesabı bu..
    Bu fiyata bu kadar kalite diyor adamlar.
    Alan kişiler verdikleri paraya olağanüstü kalitede birşey de beklemiyorlar.
    Sen maltepe sigarası içenlere, bu çok öksürtüyor diyorsun.
    Adamın parası olsa zaten malbora icicek :> (berbat bir örnek)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    lan keko...kötü mala neden düşmanlık edeyim...iyiye iyi...kötüye kötü...hep polyanna olun emi...millet alır çin mallarını sonra kalır böyle...Kanuni ipiyle kuyuyamı inilir...

İyide olan var olmayan var.....Konu yaptıkları safari..Adaamlar çok eğlenmiş....Kanuni kötülemek için bence yanlış topic....

Soralım bakalım kutucuk a kanuni alır mı almaz mı?....

Hem alanlara ayıp etmiş oluyoruz.......

Kendine bak....Toplama japon diye biniyorsun ama yemekleri yere dökmüşün....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide ne kadar ekmek, o kadar köfte hesabı bu..
    Bu fiyata bu kadar kalite diyor adamlar.
    Alan kişiler verdikleri paraya olağanüstü kalitede birşey de beklemiyorlar.
    Sen maltepe sigarası içenlere, bu çok öksürtüyor diyorsun.
    Adamın parası olsa zaten malbora icicek :> (berbat bir örnek)
    hocam köfteyi ekmeği bilmem ama keewaylere ramzeylere mondı mct lere 3000 den aşağı veren yok bilirsin...3 ay sonrada ağlaşıyorlar titreişm var diye...e ybr 3300...cbf...3600...yani milletin gözüne ne hoş geliyorsa onu alıyor...

bu topiği okuyan zırto dedem bbaday bile KINROAD marka bişey almış Eskişehirde...yani ybr ye tukaka diyenler o kaslı bol kromajlı kırma şapırlara kaç para veriyor bir bilsen...

demek istediğimi anlamaya çalış...Kanuni kaliteli ürün üretmiyor...

atv kim alır...Kemerburgazda ormanlık alanlarda villası olan (örn) trilyoner tipler...sence Kanuni marka atv kim alır...hedef kitlesi kim sence...

İyide olan var olmayan var.....Konu yaptıkları safari..Adaamlar çok eğlenmiş....Kanuni kötülemek için bence yanlış topic....

Soralım bakalım kutucuk a kanuni alır mı almaz mı?....

Hem alanlara ayıp etmiş oluyoruz.......

Kendine bak....Toplama japon diye biniyorsun ama yemekleri yere dökmüşün....
    Alpcim alana alma demem...almayana al demem...

bana giren çıkan yok ki...bu sence gezi topiğimi....yedik içtik topiğimi...davet üzerine gidilmiş...marka tanıtımı yapılıyor...ürün gamına bu eklenmiş...vs vs...burda yerden yere vurmucamda nerde vurucam markayı...

kutüğün motoru yok...o şimdi wındy 125 e bile evet der...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deve mete_han madem alacan KINROAD' ın atv ve buggy'lerini tüm dünyaya satıyor adamlar

buda sana kapak olsun

noldu kurudun kaldın işte dünya markası kinroad fürek hani çin malları kalitesizdi

ahanda malum oldu ben giydireyim derken sen daha önce giydirmişsin ama misillemem gecikmedi işte kinroad işte beğenmediğin çin markası

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    1- Bir daha alacak olsam Keeway'i yine alırdım...
    2- Keeway'i 3000'in bir hayli altında fiyata almıştım.
    3- Atv ihtiyacım olsa Kanuni tercih edebileceğim bir markadır.
    4- Yorumlardan sonra Racer'a falan yaklaşmam ama cross istesem Kanuni Cross seçeneklerim arasında olur.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    sitedeki tek kınroad sahabı arkadaş borubaday... aldığın markanın bir kere türkiyede web sitesi bile yok ayuuuuuuuuuu...pardon arryuuuuuu rediii yazcaktım özür dilerim...

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4- Yorumlardan sonra Racer'a falan yaklaşmam ama cross istesem Kanuni Cross seçeneklerim arasında olur.

sana cheetah 125 versek kankacım.... bu motoru görmüşlüğün varmı...

şu estetiğie bakarmısın ya....

http://images.google.com.tr/imgres?i...%3Dtr%26sa%3DN

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    hocam köfteyi ekmeği bilmem ama keewaylere ramzeylere mondı mct lere 3000 den aşağı veren yok bilirsin...3 ay sonrada ağlaşıyorlar titreişm var diye...e ybr 3300...cbf...3600...yani milletin gözüne ne hoş geliyorsa onu alıyor...

bu topiği okuyan zırto dedem bbaday bile KINROAD marka bişey almış Eskişehirde...yani ybr ye tukaka diyenler o kaslı bol kromajlı kırma şapırlara kaç para veriyor bir bilsen...

demek istediğimi anlamaya çalış...Kanuni kaliteli ürün üretmiyor...

atv kim alır...Kemerburgazda ormanlık alanlarda villası olan (örn) trilyoner tipler...sence Kanuni marka atv kim alır...hedef kitlesi kim sence...

Alpcim alana alma demem...almayana al demem...

bana giren çıkan yok ki...bu sence gezi topiğimi....yedik içtik topiğimi...davet üzerine gidilmiş...marka tanıtımı yapılıyor...ürün gamına bu eklenmiş...vs vs...burda yerden yere vurmucamda nerde vurucam markayı...

kutüğün motoru yok...o şimdi wındy 125 e bile evet der...
    Panda yavrısı.....

Konuyu kim açmış?...OLCAN.....
    Kanunide görevli mi bu arkadaş?....Para mı almış....Adamlar etkinliğe katılmış hoşlarına gitmiş resim koymuşlar....

SSen resim koyunca honda nın reklamını mı yapmış oluyorsun......Alakası yok...

Bırak boşver bari burda kutucuk un hevesini kırma....Bak ne güzel demişin....Windy e bile evet der....Onu alamıyanlar da var...

Senin tuzun kuru...Tabi motorun var....Fason da olsa motor motordur.... Her ne kadar elinde patlasa da bi tarafın kalkmasın.......Alla alla...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Var, görmüşlüğüm de sürmüşlüğüm de var, ama onun yarattığı kötü imajdan kaynaklı diğer modellere ön yargım yok.

Motosikleti

Bırak boşver bari burda kutucuk un hevesini kırma....Bak ne güzel demişin....Windy e bile evet der....Onu alamıyanlar da var...

ben motorsuzken 4 motorundan birini bana bağışladınmı Abdurrahman abi...

bırak fakır fuckara edebiyatını. ..tribünlere oynama...

hep işin yetimin dostu...emekli ve dulun yardımcısı ambiansı...gazman alper_tunga...

Senin tuzun kuru...Tabi motorun var....Fason da olsa motor motordur.... Her ne kadar elinde patlasa da bi tarafın kalkmasın.......Alla alla...
    bir zamanlar gültekin'in motosuna sulanıyordu madem çinlileri beğenmiyorsun neden ağzının suyu akıyordu çin malı görünce diye sormazlarmı adama

aslında yazacak çok şey varda biliyorum biz yazdıkca torunum olacak deve geyiğe saracak konu iyice dağılacak o yüzden ben mete devesine fason çin motoru ile mutluluklar diliyorum

Motosikleti
    ŞAŞKINN TAVUKKK BORUBADAYYYYYY

BAK NE BULDUM...MEĞERSEM SENİN KANUNİDE BİREBİR AYNISINI SATARMIŞ...KINROADMIŞŞ...TRAŞŞŞ MAKİNASI LEN BU...BAKSANA ŞUNA...BİREBİR AYNI...KAP KAPP KANUNİİ...SENİN KINROAD YALAN OLDU...

http://www.yesilyurtmotor.com/atvler.htm#

BAK NE BULDUM...MEĞERSEM SENİN KANUNİDE BİREBİR AYNISINI SATARMIŞ...KINROADMIŞŞ...TRAŞŞŞ MAKİNASI LEN BU...BAKSANA ŞUNA...BİREBİR AYNI...KAP KAPP KANUNİİ...SENİN KINROAD YALAN OLDU...

ben sana bişey demiyorum hem kör hem deve'sin iyice dikkatli bak bakalım oradaki modeller kinroad'a benziyormu fürek darbesinden sonra saldıracak koz arıyorsun ama bu yollarla ellerin boş çıkarsın bana kanuniyle , ramzeyle,mendial'le gelme bana kinroad'la gel tekirdağ köftesi yiyen fürek devran çağları'da götürmemişsin bozulmuş sana zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu safariler ücretlimii nasıl katıla biliriiz? tel felan verirseniz iyi olur

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana bişey demiyorum hem kör hem deve'sin iyice dikkatli bak bakalım oradaki modeller kinroad'a benziyormu fürek darbesinden sonra saldıracak koz arıyorsun ama bu yollarla ellerin boş çıkarsın bana kanuniyle , ramzeyle,mendial'le gelme bana kinroad'la gel tekirdağ köftesi yiyen fürek devran çağları'da götürmemişsin bozulmuş sana zaten
    yav sana bişey demiyom artık...ilk linktekiler sanki İngilterede üretiliyor ha...öyle bi yazmışınki...KINROAD tr web sitesini gönder bakem bana bi...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Olm kendininkine bak....Dalga geçme ayıp sana yakışmaz.....Fürek lerin ne yapacağı belli olmaz....

Cıbıfına mutlu mutlu bin işte.....Elinde patladı....

Ben mz i sattım 2 ay oldu sen daha 0 makinayı satacan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    birde abi kanuni salamdırr bence .... Mete_han abicim kanuni sürmeden bilinmez benim aslan abide vardı hatta yazlın orda herkezde wardı .. Denizlerde geziyorduk sen birde Doradonun Atv sini görsen binmessin bile Kanuni kaliteli sadece zamanında bakımını yaptırman yeterr bende atv ile başladım bisan troply 150 ile 2 kere arıza yaptı okadar ama büyütülcek bişi yok bence ....

Kanuninin sadece scooterleri kötü mondininde öle bende Keway Arn 125 var su anda memnunum ama çok kanuni sürdüm kötü yanı benim motor kadar hız yapmıyor bnimkisi 85 km yapıyordu kanuniler 75 -80 zorr yapıyorr..sölim ama kewaydan çok memnunum Allah var geçenlerde kaza yaptım istersen resmini koya bilirim nasıl koyulacağını gösterirsen...

Kanuni sadece masraflı ama şirin evler ana bayisi en güzeli bence her türden hemen yapıp veriyorlar işleri yoksa www.kanuni.com.tr den baka bilirsiniz ama sadece çin mallarını kötülemiyelim sonuçta biniyoruz birde duyduma göre yani dedemin söledine göre oda motor delisidir 5 tane motoru vardır banada o öğretmiştir honda Dylan 150 çinde yapılıyormuş fiyatını bilmiyorum ama sanırım 5500 ytl felandır buna ne diceksinizz?? bence salam motor olarak artık kymco ben başka markaya güvenmiyorum birde Mete_Han abi ben fiyat listesini nerden bulabilirim kewayın ön iskelet gittide benim onun fiyat listesini öğrene bilirsem çok iyi olur ona göre para ayrlicamda bilginiz varsa sevinirim...

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    süper süper süper süper
    çok eğlenceli olsa gerek

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı can-ahmet adlı üyeden alıntı
    bu safariler ücretlimii nasıl katıla biliriiz? tel felan verirseniz iyi olur
    Bu bir tanıtım gezisiydi, ama aynı yerde ücretli turlar da düzenleniyor; Seçkin ATV Club'ın telefon numaraları:
    0216 435 77 55 / 0216 435 73 22

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika bir gündü teşekkürler herkese..Üzerimde kot pantalon olduğu için fazla arkanızdan gelemedim Enduro ile ilk çamurlu büyük hendekten geri dönmek zorunda kaldım,uzaktan gördüğüm kadarı ile su dizin hemen altına geliyordu Kısa ama bayağı eğlenceli bir geziydi.sportouring motorumu yeniden sorgulamama neden olacak kadar eğlenceli idi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler