Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Otoyol ve köprüye zam!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben bu akşam ilk zamlı ödememi yaptım.Ohh be rahatladım,üzerimden büyük bir yük kalktı.Allah razı olsun bize bunu reva gören yöneticilerimizden.?????????????????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi bu iş böyle olmaz!!!

Bence hep beraber birlik olalım! Bütün motosiklet Siteleriyle bir araya gelelim ve bir protesto yapalım. Bütün motorcular birlik olalım!
    ya arkadaşlar bu motosikletci meselesi d eğil sadece , bütün köprüyü kullanan kişileri bağlıyor ..
    fekat.. en çokta bizi bağlıyor 1500kg lık 15 kişilik pejo minübüsle aynı kefeye konulmak zoruma gidiyor....
    ki.. ben köprüyü ayda yılda bir kullanan bir insanım hergün geçmesi gereken insanlar neyapsınlarkı..
    aylık köprü ve benzin sarfiyatınıda topLarSak 300 ytl gibi bir rakam zaten asgari ücrette öyle bişi...
    ya benim anlamadığım mesele bir ülke düşünün kendi ilinde ki 2 yakayı birbirine bağlayan bir köprü için insanlardan 4 ytl alsın valla benim aklım almıyor...
    BEN ARAŞTIRMADIM VE BİLMİYORUM VARSA BÖYLE BİR UYGULAMA YAPAN BİR ÜLKE YAZSIN VE BENI UTANDIRSIN LÜTFEN...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu motosikletci meselesi d eğil sadece , bütün köprüyü kullanan kişileri bağlıyor ..
    fekat.. en çokta bizi bağlıyor 1500kg lık 15 kişilik pejo minübüsle aynı kefeye konulmak zoruma gidiyor....
    ki.. ben köprüyü ayda yılda bir kullanan bir insanım hergün geçmesi gereken insanlar neyapsınlarkı..
    aylık köprü ve benzin sarfiyatınıda topLarSak 300 ytl gibi bir rakam zaten asgari ücrette öyle bişi...
    ya benim anlamadığım mesele bir ülke düşünün kendi ilinde ki 2 yakayı birbirine bağlayan bir köprü için insanlardan 4 ytl alsın valla benim aklım almıyor...
    BEN ARAŞTIRMADIM VE BİLMİYORUM VARSA BÖYLE BİR UYGULAMA YAPAN BİR ÜLKE YAZSIN VE BENI UTANDIRSIN LÜTFEN...
    Ahh içimizdeki Deli Dumrul dürtüsü...

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    deli dumrul bir efsaneydi değilmi yoksa değilmiydi??
    yokdmur bizimde bir efsanemiz..
    motosikletci deli savaş derler bana falan diye başlayan yav arkadaşlar yazıyoruz çiziyoruz vs v s yokmu bir tepkimiz bu " peder Angutyo ve vokal grubuna " karşı?? gelin bişeyler yapalım..
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Biz de bir viyadüğün başını tutalım.gelenden geçenden bilet keselim.Bize soran olursa,İmam os..... ise ,cemaat s... deriz...

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Bu konuya 64 cevap yazıldı 669 kere görüntülendi

yok abicim 10 ytl ypsalar bile az bizim vatndaşa..
    bir kız tanışma topiği açsa...1000 görüntülenme alıyor..
    birisi hello yazıyor 36 bin görüntülenme alıyor ama bizi alakadar bir konuya yazılanlaera bakıyorumda hükümet az bile yapıyor...

Otoyol ve köprüye zam diye topic açarsan kimse dönüp bakmaz.

Üff yavrum.O ne diye açacaksın,milleti buraya toplayacaksın...

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı harfendaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otoyol ve köprüye zam diye topic açarsan kimse dönüp bakmaz.

Üff yavrum.O ne diye açacaksın,milleti buraya toplayacaksın...
    walla acayip hit olurdu o zaman bu topic
    yazık bize ya, bu millete yazık...
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Forumdan Uzaklaştırıldı
    herkes toplu halde tam gişelerin önünde dursun ve geçmesin...................trafik pert olsun................... çevik kuvvet açın lan yolu dağılın lan deyince topuklasın.

groteks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 750 shadow
    bu akşam yaptım ilk geçişimi ve tam 4 ytl... öncelikle bizi yönetenlere ohaaa nın çok ötesinde bir şeyler demek isterim ama burası yeri değil...
    sağımlık sığır gibimi görünüyoruz acaba meclisteki o koltuklardan.
    bende hem otomobil hem motor var. köprüyüde ayda bir ancak kullanıyorum.
    ama yinede isyan ettim o 4 ytl yi verirken. ayıptır insafsızlıktır. ülke ekonomisi iyiye gidiyor derken herhalde köprü ve otoyollardan kazandıkları parayı kastediyor bu siyasi denen ahmaklar...

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    devlet derken kastettigim hukumetti tabiki bu deleti bu hale getirenlere herzaman lafım.bir protesto dusunuyo ve keriz olmadıgımızı kanıtlamak demektir.bakarsınız bir protestoyla farklı gruplar biraraya gelir ve hukumet geri adım atar.kimse birsey yapmassa dusunmeyen keriz imajımızı layıkımızla onceden oldugu gibi yerine getirmiş oluruz.organizasyondan anlayan arkadasları bu topige bekliyorum.herkese saygılar..

kanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sizce de toplu bir protesto eyleminin zamanı gelmedi mi?

Sadece motorlardan bahsetmiyorum, arabalar, motorlar herkes birleşmeli.
    Motorlara daha ucuz olmasını savunuyoruz ama, arabalar için bile uçtular artık

4 YTL ULAANN!!! GÖZÜNÜZE DİZİNİZE DURSUN, SİLAHSIZ EŞKIYALIKTIR BU !

Asgari maaşın malum olduğu,

Daha köprü yapıldığı zaman, amortisini çıkarınca ücretsiz olacak palavralarının atıldığı,

Bunun akabinde (bunu yazarken bi tarafımla yırtınarak gülüyorum) KÖPRÜNÜN GELİR KAPISI OLARAK SATIŞA ÇIKTIĞI,

Benzinin litresinin neredeyse 3 lira olduğu,

Toplu taşımanın zaten içler acısı olduğu,

Seneler sonra otoyollardaki çukurların ancak utanılacak hale geldiği zaman tamir edildiği,

Köprü ücretine karşı ne bir fiş verilip, ne de vergiden düşürülebildiği,

bu ülkede,

KİM BENDEN HANGİ - hakkı da geçtim - YÜZLE, HANGİ ARSIZLIKLA BU PARAYI İSTEYEBİLİR ?!?!

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısaca ufak bir hesap yaptım istanbulda yaşıyan motosikleti ile işe gidip gelen birisi ( köprüyü kullandığını varsayıyorum) ayda sadece 240 ytl köprüye verecek.

Söyleyecek söz yok tonlarca ağırlıkdaki lüks araç olan jeep' dende aynı ücreti al 80 kg. lik motosiklettende insaf demekden başka birşey bulamıyorum

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    namık kemal hayalle yaşamayanı ....... demiş bnde hayal ediyorum arkadaşlar para toplayıp köprünün işletmesini biz devralalım geçişleri devlete ait arabalar için 5 YTL normal araçlar için ücretsiz yapalım

İşin şakası bir yana acaba bir protesto düşünülüyor mu sürekli devam eden yada tüketici kuruluşlarının açtığı dava dışında bizde bireysel davalar açsak bu yararlı olur mu bu tür bi dava açmanın maliyeti nedir eğer aramızda avukat bir kardeşimiz varsa bu dava ile ilgili bilgi verirse seviniriz eğer gerekli ve yararlıysa bzde açabiliriz...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler