Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul Motosiklet Fuarı 11. Kez 21-24 Şubat 2019 Tarihleri Arasında Düzenlenecek

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçen sene biraz tatsızdı sanki. Yada bana mı öyle geldi bilemedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NC750x - 2019
    2019 Nc750x DCT fuardan satın alayım diyorum. Fuardan önce bayilere 2019 model gelmez diye düşünüyorum.

Honda Fuara özel fiyat indirim yapıyormu ? Fuardan satın almanın bir mantığı varmı ?

bilen varsa fuardan honda almış olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Sayfa ölü, Fuara ilgi yok gibi. Önceki yıllarda heyecan elle tutulur, gözle görülürdü.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yine tıklım tıklım olur, millet buluşuyor içeride birlikte geziyor, sonra motorla gezmeye devam ediyor, uygun fiyatlı aksesuar giyim falan bakıyor, motorları seyredip yalanıyor (kimisi kızlara bakmak foto çektirmek falan için geliyor), böyle bir gargara olur. Ben Benelli standını merak ediyorum... (Bakalım Gaziantep'teki fabrikanın etkisi bu sene görülecek mi diye.)

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    bu kadar adam , motosiklet için mi , şu güzel kızlar için mi gidiyor :D merak ediyorum hiç gitmedim ama :D

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı ozansntrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar adam , motosiklet için mi , şu güzel kızlar için mi gidiyor :D merak ediyorum hiç gitmedim ama :D
    Güzel mi? o kadar emin olma. 2 bacak göreceğim diyen hayal kırıklığına uğrar benden söylemesi. Koskoca fuarda eli tutulur 1 veya 2 hatun haricinde hepsi paçoz manken. Kimisi fotoğraf çektirmek dahi istemiyor. Autoshow gibi değil anlayacağınız. 4 sene öncekinde en iyileri Hudsonderi'de idi ama geçen sene tırt.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

Bilet fiyatları:
    Perşembe Günü (Günlük Bilet)
    Genel Giriş - 20.00 TL
    Kadın Bileti - 10.00 TL
    Öğrenci Bileti - 10.00 TL

Cuma Günü (Günlük Bilet)
    Genel Giriş - 25.00 TL
    Kadın Bileti - 12.50 TL
    Öğrenci Bileti - 12.50 TL

Cumartesi Günü (Günlük Bilet)
    Genel Giriş - 30.00 TL

Pazar Günü (Günlük Bilet)
    Genel Giriş - 30.00 TL

Kombine
    Kombine Bilet - 55.00 TL
    Yalnız bilet almayı seçince Cumartesi Pazar 35TL olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Gidersem katlanır bisiklet bakmaya gideceğim. Hala düşünüyorum bu sene işten izin alıp perşembe cuma gitme şansım az. Cumartesi Pazar yoğunluğu da korkutuyor beni, kuru kalabalığa hiç dayanamıyorum daral geliyor.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bilet almak icin 3TL'de hizmet ucreti gibi bir para istiyor Biletix. Dijital bilet icin ne hizmetiyse. Almaktan vazgectim. Kapidan alirim daha iyi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilet almak icin 3TL'de hizmet ucreti gibi bir para istiyor Biletix. Dijital bilet icin ne hizmetiyse. Almaktan vazgectim. Kapidan alirim daha iyi.
    Ben gitmekten dahi vazgeçtim. 35TL verip eziyet çekilmez. Bir de karnınız acıkacak yiyecek içecek de içerde ateş pahası oluyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)