Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Motosikletçi Dayanışması - Hürriyet Gazetesi Haberi

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    bravo dayanışma işte bu sizleri yürekten alkışlıyorum
    [B]S.ESMER[/B]
    BAŞLANGICI OLAN HERŞEYİN BİR SONU VARDIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Bende bugun okudum, gazetede sabah.

hakkaten kutluyorum mt.net camiasını.
    Soda Ayran Cool

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    bende izledim cok gururlandım...

bi o kızın ustundeki tısortu cok begendim ben izmirdeyım kargoi ile bana kaca patlar alıcam uygunca lutfen rica ediyorum bilgilendırın ...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    devinim arkadaşım msn varsa yolalrmsın özelden veya benım bilgilerden msn mı alıp eklermsın??
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Herhalde sitemizin en güzel tanıtımlarından biri
    MT.NET budur yaw
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Gercekten Gurur duydum.Bizde bu dayanısma oLdugu sürece motosikLet sürücüLerini adamdan saymiyanLar emin oLun daha temkinLi oLacaktır.Pasam bu arada KeLaajj PozisyonLarındasın
    Born To Be wild,Live to Ride...

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    tebrik ediyorum bu gün iş çıkışı bir beyaz eşya satıcısının vitrinindeki televizyonda gördüm çok güzel bir gelişme motosiklet kullanıcılarının kaza haberleri ile değilde daima böyle güzel sorumluluk ve dayanışma örneği gösteren haberlerle medyada yer almasını diliyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son zamanlardaki organizasyonlar ve kader'in haberi, bizlerin aslında sadece mangal ve piknik yapan, sıradan içe kapalı bir oluşum olmadığımızı herkese anlatmıştır sanırım.
    Bravo arkadaşlar söyleyecek söz bulamıyorum....

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    kader televizyonda güzel çıkmışsın..
    o çarpma seneryoları falan..
    abi reklam veya filim teklifi gelirse bak kötü röllerde ben oynucam yoksa küserim..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Tebrikler Arkadaşlar sonun da şan şöhret te geldi e daha ne?

birde şu haberi kamerayla çeken falan yokmu biri upload ediversin buraya linkini koysun hade bakem
    CBR 125 R

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    harika ! tebriklerr

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DEVİNİM KARDEŞİM,

kasklı olunca fotodan tanımazsın beni canım eheheh.demek haberi sen yaptın e senden baskası da yapmazdı.bana bak yine motor üstünde anons cekme hee.
    fikir hasan'dan(AA) geldi.murteza abi'de(Hürriyet-Havalimanı) haberi yaptı.ona bıraktık ilk gün
    bizimkilerle de görüstük ama 2 gün önce motosiklet kazasından sonra Süleyman Memnun'u almıslar Çiğdem Anat'ın AJANS porgramına.görüselim bir ara turgut.geçen şirketin önünde biraz bağırttım makineyi duysaydın çıkardın heralde

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Evet işte böyle sesimizi, sitemizi duyurduk.Daha da duyuracagız..Aramızdaki medya mensubu arkadaşların bize olan yardımları dahada artarak devam edecektir..
    Sevgili Hasan önce sana ayrı teşekkür..hem medya bacagı hemde menecerliğin için..Sevgili Murat sanada tesekkur birlikteliğin ve desteklerin için.....Devamında StarTv den Turgut kardeşim sana da cok tesekkur. Hem kaliteli ve seviyeli röportajın hemde gercek motorcu ruhu tasıyor olmandan dolayı. Ayrıca yayın sonrası beni arayıp sorman hem işini ne kadar ciddiye aldıgını hemde bizleri anladıgının en önemli göstergesi..
    Ayrıca TGRT haberden ve teror kardeşimin çabaları ile İHA dan gelen diğer arkadaşlarada özel teşekkür.
    Yayın sonrası Turgut ile telefonda da konusurkene "Abi seni site sahibi yazmışız yaw" dedi.
    Bende "tüh şimdi birileri tırsar yaw acaba erhan siteyimi devretti paşaya" die dedim..Gülüştük..
    Neyse sonuçta gerçekten sitemizin duyrulması ve birlik beraberliğimizin gösterilmesi anlamında anlamlı bir gün yaşadık..
    Bizi izlemeye devam edin..
    S&S

NOT..BU ARADA BEN SEYREDEMEDİM HİÇ BİRİNİ KAYIT YAPAN YOKMUUUUUUUU

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Evet işte böyle sesimizi, sitemizi duyurduk.Daha da duyuracagız..Aramızdaki medya mensubu arkadaşların bize olan yardımları dahada artarak devam edecektir..
    Sevgili Hasan önce sana ayrı teşekkür..hem medya bacagı hemde menecerliğin için..Sevgili Murat sanada tesekkur birlikteliğin ve desteklerin için.....Devamında StarTv den Turgut kardeşim sana da cok tesekkur. Hem kaliteli ve seviyeli röportajın hemde gercek motorcu ruhu tasıyor olmandan dolayı. Ayrıca yayın sonrası beni arayıp sorman hem işini ne kadar ciddiye aldıgını hemde bizleri anladıgının en önemli göstergesi..
    Ayrıca TGRT haberden ve teror kardeşimin çabaları ile İHA dan gelen diğer arkadaşlarada özel teşekkür.
    Yayın sonrası Turgut ile telefonda da konusurkene "Abi seni site sahibi yazmışız yaw" dedi.
    Bende "tüh şimdi birileri tırsar yaw acaba erhan siteyimi devretti paşaya" die dedim..Gülüştük..
    Neyse sonuçta gerçekten sitemizin duyrulması ve birlik beraberliğimizin gösterilmesi anlamında anlamlı bir gün yaşadık..
    Bizi izlemeye devam edin..
    S&S

NOT..BU ARADA BEN SEYREDEMEDİM HİÇ BİRİNİ KAYIT YAPAN YOKMUUUUUUUU
    rica ederim alican abi ben faturayı adrese gönderirim sen merak etme

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı
    rica ederim alican abi ben faturayı adrese gönderirim sen merak etme
    Ok. dir hasancım.. 986,369,254 $ borcundan düşerim lafı olmaz..
    S&S

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostlarım hepinizi tebrik ediyorum keşke bu röportaj bir kazadan sonra olmasaydı önemli olan sitemizin reklamı ve trafikte artık bizimde olduğumuzun insanların farkına warması

emeği geçen herkesi tek tek öpüyorum

kader t-shırt ü ters giymişsin yawww

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Ok. dir hasancım.. 986,369,254 $ borcundan düşerim lafı olmaz..
    S&S
    hönk tamam vazgeçtim fatura matura yok çıkmak istediğin başka kanal olursa haberim olsun lütfen

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Alıntı DEVİNİM adlı üyeden alıntı
    SELAM ARKADAŞLAR.... BUGÜN STAR TV DE YAYINLANAN KADER BİLGE'NİN HABERİNİ YAPAN MUHABİRİM BEN. SİTEYE ŞİMDİ ÜYE OLDUM. AYNI ZAMANDA BENİM DE 8 YIL SÜREN PROFESYONEL YARIŞ TECRÜBEM VAR. HEM MOTOSİKLET TUTKUNU HEM DE HABERCİ OLARAK HER TÜRLÜ SORUNUNUZDA VE ETKİNLİĞİNİZDE YANINIZDA OLMAK İSTERİM. BU ARADA KADER'E TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN DERKEN, ALİ CAN CELAYİR BEY'E DE BU ETKİNLİKTE ALDIĞI ROLDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM...

turguterat@startv.com.tr
    Aramıza hoşgeldin

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    valla dun sahilde gazeteyi aldım eline bi bakdım İlk sayfada sağ alt köşede tanıdık bir surat ben bunu bi yerden tanıyom dedim ama nerden bi baktım kader valla aşmışız olayıda haberimiz yok

SELHAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle geçmiş olsun diyorum Kader arkasımıza ve gercek ten mükemmel bir dayanısma olmus. Haberi duyunca cok gurur duydum arkadaslık dedigin böyle olmalı...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler