Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Muhteşem Performansıyla Türkiye’de

Motovento
    REKLAM ALANI
    TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 cc icin 206 kg gercekten ağır. Duke 390 ; 149 kg
    Bu fabrika bildiğim kadarıyla KTM'in bazı modellerini üretiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Never4More - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yedek parça sorunu yaşayan bi arkadaş vardı konu açmıştı.Bu sorun çözülürse is yapar gibime geliyor

giritli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba strike 150,honda cbf 150
    Burası çok değerlenir şimdiden yer kapalım...

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Bajaj gene iyi bu çan çin çon, aldiginiz gibi 3/1 deger kaybı piyasasida yok, ha güzel motor (0 alip 1000km sureceksiniz)

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de dedim, kağıt üstü verileri, ve görüntü olarak dominar ı her türlü tokatlar, fiyat ta eğer buralarda kalırsa, Mt ye binemeyen buna biner.
    Hangi teknik verilere baktınız bilmiyorum ama hiç bir teknik veri de Dominar ı tokatlayabilecek bir bilgi görmedim ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Arkadaşlar Bajaj savunuculuğu yapmıyorum ama CFMoto nun servis ve yedek parça ağı belli. Onu fazla kişinin tercih etmeyeceği de belli. Bu modelden Türkiye de 5 adetten fazla satabileceklerini sanmıyorum. O da 150 yi getir 400 ü götür yaparlarsa. Çünkü aynı paraya üstünde KTM motoru bulunan muhtemelen daha kaliteli lastikli(ısındıktan sonra rosso 2 gibi tutuyor) teknik verilerde daha iyi olan ve daha da iyisi çok fazla servis ve yedek parça ağı bulunan bir motor var. Seçim sizin. Ben paranızı boşa harcamayın derim.

dummy decoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi teknik verilere baktınız bilmiyorum ama hiç bir teknik veri de Dominar ı tokatlayabilecek bir bilgi görmedim ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Arkadaşlar Bajaj savunuculuğu yapmıyorum ama CFMoto nun servis ve yedek parça ağı belli. Onu fazla kişinin tercih etmeyeceği de belli. Bu modelden Türkiye de 5 adetten fazla satabileceklerini sanmıyorum. O da 150 yi getir 400 ü götür yaparlarsa. Çünkü aynı paraya üstünde KTM motoru bulunan muhtemelen daha kaliteli lastikli(ısındıktan sonra rosso 2 gibi tutuyor) teknik verilerde daha iyi olan ve daha da iyisi çok fazla servis ve yedek parça ağı bulunan bir motor var. Seçim sizin. Ben paranızı boşa harcamayın derim.

Dominar:
    373.27 cc
    Tek silindir
    SOHC (üstten Tek eksantrik)
    4 valf
    35 PS Güç
    35 Nm Tork

400nk:
    400.4 cc
    Çift Silindir
    DOHC (üstten çift eksantrik)
    8 valf
    40-41 PS Güç
    32 Nm Tork

Dominar güç ve torku daha düşük devirlerde veriyor. Bu verilere bakılırsa Dominar sadece düşük devirde fazla bağırtmadan rahat ilerler, sakin bir sürüş yapar fazla yormadan insanı. onun dışında kullanılan tabirle dominar 400nk yı tokatlayamaz.
    400 nk her türlü tokatlar mı artık napar bilemem ama. Dominar düşük seviye maliyeti ucuz, az karmaşık, tek silindir bir motora sahip teknik veriler bakımından. sadece içten yanmalı motorları karşılaştırdım şu an. bu bakımdan 400nk daha üstün.

saygılar,

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence talibi çok olacaktır çünkü bizim millet ilk önce beygir gücüne bakar, son hıza bakar. Bu motor R25'ten güçlü mü güçlü, hızlı mı hızlı. R25'i sırf bu yüzden Dominar'dan performanslı zannettiler, sonra sürünce "Hiç fena gitmiyormuş" oldu. UMA ne kadar 250 - 300 cc motor varsa onlarla kalkış videosu çekip kullanıcı incelemesi gibi yaparak Youtube'a koydu mu tamamdır. Yeter ki servisi sıkıntılı olmasın. Bu tip motorları servise emanet etmeye gelmez, apaçi çıraklar gezmeye çıkıp motorun canına okurlar. Bir de konfor mevzusu özellikle artçı için sorun olacaktır. Çanta da takamazsınız, kötü durur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çin malı motosiklete 18750tl öylemi ? Bunun 150cc olanı da gördüm alanlar 2-3bin tl zararına satmaya çalışıyorlar

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Bu cc de bu fiyata bi enduro yapsa da millet kullansa.
    oxus bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her şeyden önce; dominara binenlerin ilk şikayet ettiği konu nedir? Titreşim. Çift silindir olması münasebeti ile (bak hala kağıt üstü diyorum) dominar dan daha konforlu olacağı belli, ayrıyeten sürekli üst devirlerde gezinmez iseniz yakıtta hemen hemen aynı olacaktır. Bu çok göreceli ama bence tip olararak ta daha yakışıklı. Ayrıca şu kanıdan bir kurtulmak lazım, Çin'li kötü, Hint'li cici. Halen birbirinden bir farkı yok.

Piyasaya bomba giren rx3i evoda çok sıkıntı yaşadık arkadaşlar, parça olsun kronik sorunlar olsun, cf moto mu allah korusun

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasaya bomba giren rx3i evoda çok sıkıntı yaşadık arkadaşlar, parça olsun kronik sorunlar olsun, cf moto mu allah korusun
    30 bini devirdi arkadaşım rx3 ile bir sorun yaşamadı da o değil beni artçı alarak baya yol yaptık bir gün o gün o motora bir şey olmadı ise kolay kolay olacağını sanmıyorum. Ben zaten 190 134 kg falandım, arkadaş zaten 110kg birde çantalar dolu. Şimdi düşününce şasiyi falan kontrol etmek gerek diyeceğim gerçi 1 sene oldu üzerine.

Servis olayını bilemeyeceğim tabii.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Rx3i evo vesaire ile kiyas yapmayin sakin.Kimse alinmasin Rx3i evo bildigimiz dandik çinli bana göre.CF moton 150nk modeliyle güveni verdi biraz da olsa.Gercekten 150 Nk ya bindigimde bende sasirdim,bekledigimden kaliteli ve güzeldi.Bu fiyata bu motor alınır bana göre.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Şahsi fikrim dominar yerine nk400 tercih ederdim. Albenisi daha fazla, çift silindir, daha güçlü bir motosiklet. Ayrıca deneme sürüşü yapan ns200 kullanıcısı bile, dominarı yetersiz bulup beğenmedi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı halilom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cc de bu fiyata bi enduro yapsa da millet kullansa.
    Enduroyu da 300kg. yaparlar.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayiye gidilir lastikler cst ise alınmadan çıkılır

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    kağıt üzerinde motor bence güzel ve teknik özellikleri de iyi. fakaaat distribütör ne kadar arkasında durur. bajaj artık kendini ispat etti servis olsun yedek parça olsun seviyeleri gittikçe yükseliyor. şimdi bu uma bu markaya kuralkanın bajaja sahip çıktığı gibi çıkacak mı? yoksa benellide olduğu gibi 70 80 tane tnt250 satıp satışları durduracak mı? bi fren pedalını temin etmek 1 ay sürecek mi? markanın arkasında dururlarsa satışları berbat olmaz bana göre

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    2 hafta önce yurt dışında motor kiralayan bir yerde karşıma çıktı.1 gün kiralayıp toplam 150 km yaptım.

+ ÖTV ve KDV' yi göz önünde bulundurarak fiyat-kalite performansının çok iyi olduğunu söyleyebilirim.
    + kararlı sürüş performansı, yol ve virajda güvenli
    + tork
    + renk kombinasyonu. 3 renkti; mavi,siyah, beyaz renkleri bir arada çok güzel duruyor.
    - çift silindire göre biraz titreşimli
    - küçük boyutlar ( 180 cm ve 90 kg yim motor altımda kayboldu )
    - vites geçişlerinde rahatsız etmeyen bir anormallik var

sonuç; boyutları biraz daha büyük olsaydı satın almak isterdim.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Sahibindende herhangi bir ilan yok. Satan bayi yok.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Yıl olmuş 2017 Çin dünyanın en büyük ekonomisi oldu olacak ama hala çin malı yeaaa diye koltuğundan yellenip mesaj yazan adam var, yahu senin aldığın motor endonezya da üretiliyor, hindistanda üretiliyor sanıyor musun ki herşey japonyanın bağrından kopup geliyor, çin malı diye bişey yoktur hor kullanma diye bişey vardır, 40bin tl ye motor alan adam onun kıymetini bilir bilinçli kullanır ama 3bin, 5bin liraya çin malı alırsan amaan canı çıkana kadar dersin, maalesef çin mallarının sorunu da tam olarak bu. Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur.
    Seko, Lazasker, RAMİREZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)