Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

YAMAHA'DAN BİR ZAM DAHA ! 01.08.2017 Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    almayın ....
    elinizi çabuk tutmayın güzel kardeşim.....
    biz böyle yaptıkça , 22 de olur 32 de....
    mt-25 gibi bir motosiklet 22.500 e satılabilme durumu olabilir mi? akıl mantık alıyor mu?

tam tersini öneriyorum , elinizi lütfen yavaş tutun , ben motosiklet değiştirme planımı tamamen rafa kaldırdım .....
    FCTokuri ve fatih.met bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Almayın
    Tepkimizi koyalım

Burada almayin yazan herkes elinde hali hazirda motosikleti olan kimseler. Benim de elimde hazir kullandigim bir motosiklet olsaydi elimi cabuk tutup motosikletimi degistirmezdim fakat sifirdan motosiklete baslayacak insanlar ne yapsin? Mecburuz. En azindan asil vergi zammi gelmeden almaya.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı Maximuss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada almayin yazan herkes elinde hali hazirda motosikleti olan kimseler. Benim de elimde hazir kullandigim bir motosiklet olsaydi elimi cabuk tutup motosikletimi degistirmezdim fakat sifirdan motosiklete baslayacak insanlar ne yapsin? Mecburuz. En azindan asil vergi zammi gelmeden almaya.
    japon almayıver! r25 almayıver,0 almayıver ölmezsin. Ama sonradan diyorum alın ya alın sizlere müstehak...
    Pistonlar, fatih.met ve Romedon bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Piyanocu malı artık ucuza vermiyor

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Bir kaç sene önce B sınıfı sıfır araçların başlangıç fiyatının 25.000 olduğu zamanlar geldi aklıma. O paraya motor alacaksın deselerdi yürü git ordan derdim.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Şöyle bir durum var mecbur değilsiniz asıl vergi zammı gelmeden.Her yeni başlauacak adam elimi çabul tutayım kafasına girerse bu adamlarda nasılsa satılıyor diye bindirdikçe bindirir.İleri dönemde 27 bin liraya R25 ve MT25 satılır haberiniz olsun.

Yamaha almayi dusunmuyorum zaten ve bu son zamdan sonra yamahanin onunden bile gecmem. Ama ilk kez motosiklet almak isteyen adam bu sefer r25 yerine pulsar alicak ama illa ki alacak. Bu insanlara almayin demek bencillik bence. O zaman siz de elinizdekileri satin.

Dukkan sadece Mt-07, Ybr125, Xmax satarak donmez ki... 100 Mt-09 ile degil Yamaha, bayi bile zor gecinir. Hal Boyle olunca cok sattiklarini pahali satmasi lazim

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Motosiklet olayı sıkıntıya girdi artık gerçekten ülkede.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Zaten bindirim yapılırken r6,r1,r1m bunlarda yapılmıyor.Neden çünkü zaten az satılıyor birde herkes almıyor.En çok rağbet edilen modeller başta R25 ve Mt07 olmak üzere özelliklede küçük segmentteki modellerde bindirim yapılıyor.Ve hala alınıyor.Alınıyor yani.Şimdi ciddi ciddi organize olma zamanıdır.Elinde motoru olan motorunu değiştirmese, yeni alacak olanda sabretse beklese yada çok ihtiyaçsa motor 2. El birşey alsa günü geçirmelik birşey.Firmalar bir titreyip kendine gelse yaptığı zamlara son verip indirimler yapsa fiyatları kendi çapında aşağı çekse belki devlette ona göre indirim uygular çünkü adam satış yapamazsa devlet vergi alamaz.Onun dışında adamlar zaten büyük kuruluş devletle iç içe oldukları için indirin şu vergileride millet birşeyler alsın bizde taş yemeyelim gibisinden baskı yapar.Hiç gelmemesindense vergiden kısıp azda olsa gelmesi devletin hayrına olur.Nasıl olsa sigortasından tutunda benzinine trafik cezasına kadar kıstığı parayı geri alır.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Hali hazırda Yamaha kullanan birisi olarak, ben bir daha Yamaha almayı düşünmüyorum.
    Elinizi çabuk tutun dedim, kafasına br Yamaha almayı koymuş olan arkadaş bir an önce alsın görsün işini diye. Ve katılıyorum ki, almayın diyenlerin bir çoğu benim gibi motorunu almış etmiş kişiler, ben şimdi 5 sene 6 sene sıkılmadan binebileceğim bir motor aldım kapattım konuyu, bana kolayh geliyor boşamak diye herkese alma alma alma diye bağıramam. Ha sorana sıfır MT-25 alma zaten diyorum, Duke varken, para az ise Dominar varken, biraz daha para varsa G310R varken sıfıt MT-25 almak delilik, dün MT'mi sattığım çocuğa da söyledim bunu.

Zaten 22500 olduktan sonra kolay kolay kimse almayacak, pazar çok ciddi anlamda daralacak (2006 daralması kadar olmasa da)

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Her şey çok güzel olacak. Bu zamlarin sebebi ALAMANYA BIZIM KÖPRÜLERIMIZI KISKANIYOR AVRUPADA YOLLARIMIZI HEPISI BIZI KISKANIYOR .

Ali Özgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 alsan markalar sıraya girmiş kan alacaklar.. 2. el alsan .. orası zaten felaket.. napalım biz ..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    vatandaş yapma diyordu, dur yavaş diyordu ama Yamaha dinlemiyordu, köklüyordu

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hali hazırda Yamaha kullanan birisi olarak, ben bir daha Yamaha almayı düşünmüyorum.
    Elinizi çabuk tutun dedim, kafasına br Yamaha almayı koymuş olan arkadaş bir an önce alsın görsün işini diye. Ve katılıyorum ki, almayın diyenlerin bir çoğu benim gibi motorunu almış etmiş kişiler, ben şimdi 5 sene 6 sene sıkılmadan binebileceğim bir motor aldım kapattım konuyu, bana kolayh geliyor boşamak diye herkese alma alma alma diye bağıramam. Ha sorana sıfır MT-25 alma zaten diyorum, Duke varken, para az ise Dominar varken, biraz daha para varsa G310R varken sıfıt MT-25 almak delilik, dün MT'mi sattığım çocuğa da söyledim bunu.

Zaten 22500 olduktan sonra kolay kolay kimse almayacak, pazar çok ciddi anlamda daralacak (2006 daralması kadar olmasa da)
    kardeş 4 bin liralık çinli motorum var. Almayın diyorsak hiç almayın demiyoruz. Japon almasınlar ya da ikinci elinin temizini kovalasınlar. Yamahaya para kazandıracaklarına kişiler arasında dönsün para.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

ya arkadaş şu fiyatı git ingilterede koy firmaya öyle bir boykot yaparlarki, firma tümden batar!

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    kardeşim zaten yeni başlamak istiyorsun , neden 0 km almaya çalışıyorsun ,
    2. el al .... biraz tecrübe edin , belki motor işi sana göre olmayabilir , belki senin tarzın başka bir motordur vb. birsürü sebep var ilk motoru 0 km almamak için,
    honda eğitiminde tayfun hocanın sevdiğim bir sözü var "ilk motor eşyadır , ikinci motor kişiliğinizi yansıtır..."

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatandaş yapma diyordu, dur yavaş diyordu ama Yamaha dinlemiyordu, köklüyordu
    Vileda kkan agliyordu....

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    kısmetse kurbanda 8 kişi mt25 e gireceğiz.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Paralara bak gözün kör olmasın yamaha. Bunlar yedek parcayada zam yapar namissiz lar 😑

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)