Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Araba motoru sistemiyle çalışan motosiklet üretti..

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Al panigale motorlu msx

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimseye zararı yok ama yararı da yok. Adam kendi çapında toplama bir araç yapmış kullanıyor. Sonra birileri gelip sanki çok büyük icatmış gibi haber yapıyorlar. O haberi yapan kişiler de biliyorlar bunun bir icat olmadığını ama işte laf olsun dikkat çeksin diye böyle saçma haberler yapıyorlar.

Yani burada dalga geçilen şey adamın toplama motosiklet yapması değil abartılı yapılan haberler.

Şimdi bu amcanın yaptığı kerpiç ahırı çok büyük bir mimari esermiş gibi haber yapsak, aklı başında birileri de çıkıp dese ki "Bu sadece bir ahır. bir önemi yok. etrafta çok daha iyi binalar var zaten" Diyebilir miyiz ki "Siz anca konuşuyorsunuz. Sizde yapın bişeyler de görelim"?

Umarım anlatabilmişimdir.
    Ben daha iyisini yaparım demiyorum.Bu yüzden eleştirmiyorum.Adam yapmış bişey sadece eleştiriyorsunuz.Yok haberler abartıyormuş izleme o zaman zorla mı seyrettiriyorlar.Haber yapanın işi bu herşeyi abartacak bunuda size mi soracak ?

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Haberi yapanlarda var yamukluk.Amcamız böyle bir şeye sahip olmak istedim ve yaptım diyor o kadar.Ellerine sağlık amcamızın
    fatih.met bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha iyisini yaparım demiyorum.Bu yüzden eleştirmiyorum.Adam yapmış bişey sadece eleştiriyorsunuz.Yok haberler abartıyormuş izleme o zaman zorla mı seyrettiriyorlar.Haber yapanın işi bu herşeyi abartacak bunuda size mi soracak ?
    Haber yapan kişilerin görevi "her şeyi abartmak" değil objektif olarak bilgi vermek. Senin mantığa göre isteyen istediği kadar saçma şeyler söyler kimse de bir şey diyemez.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
     MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:   Sevgili Motosiklet.net üyeleri, burası bir motosiklet forum sitesidir, Türkiye'nin her ilinden üyemiz mevcut, aksan,şive ve benzeri durumlardan ileri gelen yazım farklılıkları görülmesi olağandır, ve takdir edersiniz ki burası da TDK değil. Şikayet butonunu gereği halinde kullanmanızı rica ederiz.
     Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
    matrax33 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benim ilgilendiğim konu bir kişinin arabadan motosiklet yapması senin ilgilendiğin konu falanca haberin bunu abartarak anlatması,üretim,objektiflik.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    amcamızın eline sağlık, birisi elinden tutup imkan verirse neden iyi şeyler başarılmasın? zaten zenginler hayatında keyif sürmeyle meşgul iken böyle fakir kesim ise artık hayatın işgencesinden kurtulmak için kendi işlerini kendileri yapar olmuş. varlıklı insanlar elini taşın altına koysalar daha güzel şeyler başarılır.

bu motorun haberi yapılmasında bir sakıncada görmüyorum çünkü bunu görüpte ilham alıp yararlı işlere girişebilecek durumda insanlar vardır belki ne bileyim ben.

her zaman olumsuz tarafından bakmamak lazım konulara.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nc diye bi model vardı zaten

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc diye bi model vardı zaten
    var ama mesele bunu elde etmek için eldeki kolay ulaşılır imkanlara sahip olmak. nc yerli üretim olsa ve yurt dışından aldığımız paradan daha ucuza maliyetini etsek süper olur.

hem yurt dışından buraya gelmesi için nakliye parasından kurtuluruz hem de yurt dışı bu makineden kar etmek için koyduğu ekstra paradan kurtuluruz yani söylerken güzelde uygulamaya gelince ortada bir şey yok.

millette kendine yapıyor anca, bak amcamız kendine yapmış bir tane nc artık millet düşünsün

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    araba motoru sistemiyle çalışan motosiklet üretmemiş hacılar.... araba motorunu motosiklete uydurmuş... nutelle görmüş üniversite 1. sınıf cinconları gibi davranmayın... hiçbir denetime tabi olmayan bu motorla çocuk parkına dalarsa o zaman nerede bu devlet hiç mi kontrol yok diye ağlarsınız...
    ilkerabi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)