Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MOTOR-IN / Motosiklet kullanıcılarının mobil uygulaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye’de motosiklet kullanıcılarının ilk mobil uygulaması niteliği taşıyan Motor-In Google Play Store’da yayınlandı. Eurasia Moto Bike Expo 2016 fuarı ile birlikte yayına giren Motor-In, motosiklet severler için birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama şu anda Google Play Store’da aktif ve www.motor-in.com.tr adresinden hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Uygulama Mart ayı sonunda da yine ücretsiz olarak Apple Store’da yerini alacak.

KULLANICI KAYDI VE HARİTA KULLANIMI

Motor-In uygulamasına ilk giriş ile beraber kayıt olacak kullanıcılar profillerini özelleştirebiliyor ve interaktif harita ile birlikte arkadaşlarını, izin vermeleri durumunda anlık olarak haritada takip edebiliyor olacaklar. Bu özellik buluşmalarda veya grup sürüşlerinde oldukça yararlı bir fonksiyon olarak işlem görecek gibi duruyor. Ayrıca yine harita üzerindeki buton ile beğenilen noktalar farklı başlıklar altında tüm kullanıcıların görebileceği şekilde harita üzerinde işaretlenebiliyor.

SERVİS BİLGİLERİ

Kullanıcılar servislere harita ve firma bilgileri içerisinden navigasyon sağlayabildiği gibi geçmişten tecrübe ettikleri tüm servis noktalarına dair puan verip, aldıkları hizmetler için yorum yapabiliyorlar. Bununla beraber indirim anlaşması sağlanan tüm servisleri yeterlilikleri ile beraber yine uygulama üzerinden görebiliyor olacaksınız.

GRUPLAR VE ROTALAR

Uygulama içerisinde aşina olduğumuz grup etkinlikleri de aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Bu gruplar altında paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz. Gruplara özel bazı fonksiyonlardan da yakın zaman içerisinde faydalanabiliyor olacaksınız. Rota başlığında ise harita üzerinde anlık rota kaydı yapılabildiği gibi oluşturulan diğer rotaları da kullanıcılar ile paylaşabiliyor veya paylaşılan diğer rotaları favorilere ekleyebiliyorsunuz.

ACİL DURUM ÇÖZÜMLERİ

Uygulama bünyesinde acil durumlar için destek çözümleri de bulunduruyor. Motor-In ile Motobulance Nakliye ve Yol Yardım firmasından %10’luk gerçek bir indirim sunuluyor. Ayrıca listenen servisler arasından yol yardım hizmeti veren servisler de seçilebiliyor. Tüm bunların yetersiz kaldığı durumlar için ise motosiklet kullanıcılarının acil durumlarda konumunu diğer kullanıcılar ile paylaşması olanağı da sunuluyor.

Google Play Store'dan indirin

Çok Yakında Apple Store'da

MOTOR-IN Facebook Sayfası

MOTOR-IN Youtube Kanalı
    Pisman ve ahmetunuver bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Evet indirdim uygulamayı. Furkan Tarık Göçmen Eklersiniz güzel uygulama hoşuma gitti.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Güzel uygulama Can Yassıtaş ekleyin izmirdeyim..

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Servisleri markaya gore siralasaniz da aradığımız bulsak nasıl olur

Ali Özgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wp ye de gelirse tam olur
    ishan ve mithrelios bunu beğendiler.

Merhabalar,

Bildiğiniz gibi uygulamamız Google Play'de devrede ve yakında da iOS'ta ücretsiz olarak hazır olacak.

Uygulama için sürekli olarak güncellemeler ile kullanımı rahatlatıcı ve düzeltici aksiyonlar alıyoruz. Büyük resme bakarken aralardaki ince detaylarda unuttuklarımızı tek tek devreye alıyoruz. Bugün yayınlanan "v0.1.1-beta" sürümü güncellemesinde yapılan değişiklikler aşağıdaki gibidir;

Kullanıcılar sekmesinde tüm kullanıcılar sekmesinde artık sadece arama simgesi çıkıyor. Büyük arama simgesine veya sağ üst köşedeki arama simgesine tıklayıp arama yapıldığında ilgili kullanıcılar geliyor.

Ana menüdeki “Bildirimler” butonunun sağ üst köşesine bildirim sayısı eklendi ve bunlara tarih saat bilgisi eklendi.

Grup yorumlarını okurken yorum alanını yukarı doğru ittiğinizde otomatik olarak ilgili alan büyüyecek şekilde değiştirildi.

Servis listesinde otomatik olarak kullanıcının kayıtlı olduğu ildeki servisler getirildi. Buna bağlı olarak arama ekranı açıldığında “il” alanında otomatik olarak kullanıcının kendi ili seçili geliyor.

Sol menüdeki “QR Kod Oluştur” butonu kullanıcı firma yetkilisi değil ise artık gözükmüyor.

Rota aramada “Min” ve “Max” alanları güncellendi.

Bir önceki sürümlerde bazı ekranlarda düzeltilmiş olan, ekran geçişlerinde klavyelerin ekranda kalması problemi tamamen giderildi.

Harita açıldığında kullanıcının lokasyonu bulunduğunda ilgili yere zoom yapılıyor.

Haritadaki arama çapı 30 km'den 16 km olarak değiştirildi (8 km yarıçap).

Servislerdeki “Çevremde Ara” fonksiyonu 3 km çapta arayacak şekilde değiştirildi.

Grup oluştururken Grup İsmi parametresinin minimum uzunluğu 5 karakterden 3 karaktere düşürüldü.

Bilgilerinize arkadaşlar.

(Her türlü görüş ve önerilerinizi yine bize iletin lütfen. Geliştirmek veya çözüm bulmak için en kısa zamanda üzerinde çalışmaya başlıyor oluruz.)
    cihan54 ve papazkemal bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Android de kullanmak zor sürekli programdan atıyor resim yüklemiyop daha kısaca ne denediysem programdan çıktı saygılar düzeltmek gerekir

Alıntı Zsrvc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Android de kullanmak zor sürekli programdan atıyor resim yüklemiyop daha kısaca ne denediysem programdan çıktı saygılar düzeltmek gerekir
    Bu tür durumlarda rapor gönderimi yapmanız önemli, rapor içeriğine adım adım belirtmenizi rica edeceğiz.

info@motor-in.com.tr mail adresimize telefon marka model ve android sürüm bilgileri ile ne yapınca ne sorun oluyor bilgisini iletebilirseniz kontrol edelim hemen.

MustafaR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Uygulamayı google playden indiremiyorum. Telefonum Samsung S4. Bu uygulama cihazınız için uyumlu değil yazıyor.

Merhaba,

Telefon android sürüm bilgisini iletebilir misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Alıntı MustafaR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygulamayı google playden indiremiyorum. Telefonum Samsung S4. Bu uygulama cihazınız için uyumlu değil yazıyor.
    Merhaba,

Telefon android sürüm bilgisini iletebilir misiniz?

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Bende aramalarda bile çıkmıyor. Normal mi?

4.4.4

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Alıntı onurordek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

4.4.4
    Siteden yüklendi.

Alıntı onurordek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

4.4.4

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Siteden yüklendi.
    Aramalarda çıkmıyor oluşu şu an için normal çünkü çok yeni bir uygulamayız ve Google tarafı henüz bizi tanıma aşamasında olduğundan öne çıkartmıyor. Bu yüzden sitemiz www.motor-in.com.tr üzerinden direk yükleme yapabilirsiniz ki zaten yapmışsınız
    onurordek bunu beğendi.

twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl700
    IOS ne zaman gelecek??

Alıntı twilight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    IOS ne zaman gelecek??
    Merhaba,

iOS versiyonu ay sonuna kadar aktif hale gelmiş olacak.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Uygulamada bazı çalışmayan aksaklıklar var. Bunlar zaman içersinde düzenlenip güncelleme mi gönderilecek. Mesela;
    1-Kapak Fotoğrafı koyabiliyorum fakat profil fotoğrafı seçemiyorum.
    2- Rota belirlemede (Isparta > Denizli) 1 km'den az rota iptal edilsin mi şeklinde soru soruyor.

Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygulamada bazı çalışmayan aksaklıklar var. Bunlar zaman içersinde düzenlenip güncelleme mi gönderilecek. Mesela;
    1-Kapak Fotoğrafı koyabiliyorum fakat profil fotoğrafı seçemiyorum.
    2- Rota belirlemede (Isparta > Denizli) 1 km'den az rota iptal edilsin mi şeklinde soru soruyor.
    Merhaba,

Profil fotoğrafınızı profilim - ayarlar - fotoğrafları güncelle başlığından yuvarlak alan sizin profil fotoğrafınız için. Burada seçim yapamıyor musunuz?

Rotalarda mesafelerle ilgili bazı aksaklıklar var, bunlar yakında gelecek güncellemeler ile düzelmiş olacak.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Uygulamayı arama kısmında bulamayan olursa diye linkini aşağıda paylaşıyorum

https://play.google.com/store/apps/d...oloji.motor_in

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı Motor-In adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Profil fotoğrafınızı profilim - ayarlar - fotoğrafları güncelle başlığından yuvarlak alan sizin profil fotoğrafınız için. Burada seçim yapamıyor musunuz?

Rotalarda mesafelerle ilgili bazı aksaklıklar var, bunlar yakında gelecek güncellemeler ile düzelmiş olacak.
    İlk baktığımda sadece fotoğraf kareleri vardı, profil için bir yuvarlak alan göremedim. Uygulamayı tekrar aç kapa yaptığım zaman geldi. Sorun çözüldü.
    Bir şey daha var, belki dikkatinizden kaçmıştır diye düşünüyorum. Kullanıcı detayında Profil fotoğrafı var fakat sizin yerleştirdiğiniz yere kullanıcının kapak fotoğrafı geçmiyor.

Teşekkürler, İyi Çalşmalar.
    Emeğinize sağlık.

Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk baktığımda sadece fotoğraf kareleri vardı, profil için bir yuvarlak alan göremedim. Uygulamayı tekrar aç kapa yaptığım zaman geldi. Sorun çözüldü.
    Bir şey daha var, belki dikkatinizden kaçmıştır diye düşünüyorum. Kullanıcı detayında Profil fotoğrafı var fakat sizin yerleştirdiğiniz yere kullanıcının kapak fotoğrafı geçmiyor.

http://i.hizliresim.com/8ZMo01.jpg

Teşekkürler, İyi Çalşmalar.
    Emeğinize sağlık.
    Merhaba, evet yan menüde henüz arka plan gözükmüyor. Yakın zaman içerisinde bazı ufak nüanslar ile onu da değiştireceğiz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)