Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Suzuki motosiklet fiyatları açıklandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Japon Suzuki’nin Türkiye’deki yeni distribütörü Doğan Holding olmasının ardından yeni fiyatları web sitesinde yayınladı. Web sayfasında model yıllarının 2015 olarak yazılması dikkat çekti. Toplam 16 modeli satışa sunucak olan Suzuki yeni modelleri motosiklet fuarında sergileyecek.

Suzuki Motosiklet Fiyat Listesi

GSX 1300RA Hayabusa 53.950
    GSX-R1000 52.950
    V-Strom 1000A 41.950
    V-Strom 650XTA 33.450
    V-Strom 650A 31.950
    VanVan 125 10.950
    Inazuma F 16.950
    Inazuma 15.450
    Burgman 650ZA Exec 39.950
    Burgman 400ZA Limited 25.950
    Burgman 200A 15.750
    Burgman 200 13.950
    Address 110 MotoGP 5.950
    Address 110 5.800
    Intruder 1800BZ 55.950
    Intruder 1800 53.950

http://motosiklet.suzuki.com.tr/fiyat-listesi.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberi Admin zaytung tan almış gibi...

Distiribütör değiştiren Suzuki nin 2016 fiyatları kol gibiyken model yılının 2015 olması dikkatlerden kaçmadı Bu özgüvenin nerden geldiği ise hala merak konusu...

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    250 cc modelleri ruhsat+sigortasıyla 18-19a kitlediler...

Hadi bu sigorta dalgasını çözselerde bir inazumayı artık 17den aşşa almak çok zor olacak.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

PetyrBaelish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni gsxr 1000 gelmiyor mu?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Address 110 MotoGP nasıl bişeymiş acaba ? dipgaz yapınca valentino rossi'ye mi dönüşüyo
    essegesse bunu beğendi.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Birisinin birşeyler yapma vakti, geldi de geçiyor. Ne oluyoruz yahu. Millet motora binemeyecek. İlla çinliye mi binecek insanlar.250cc ye bile binmek artık lüks. Allah sonumuzu hayretsin.
    ^adm^ bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Web sitesinde gezdim biraz. v-storm lara baktım. Ben motor gücü ve tork bilgilerini göremedim???

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    inazuma 15.450 TL... vay beee, 250likler 20 olacak hakkaten 2-3 yıla kalmadan

bu fiyatların böyle olması, ülkemizde geçirdiğimiz gizli devalüasyondan ötürü, paramız pul olma yolunda emin adımlarla gidiyor, "rakamın önemi yok" mühün olan paranın ne kadara karşılık geldiği, yani "değeri".

rakamın büyük görünmesi işin kılıfı, tepki yönlendirmesi, sıkıntıları üzerlerinden atmaları için, kast ettiğim yer ürünü satanlar değil.

bir noktadan sonra, paranın bir önemi kalmayacak önemli olan mal olacak.

şimdi tam tersi, para önemli mal önemli değil.
    denizildir ve computeus bunu beğendiler.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Yine çine talim hıııaaa...naa

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla fiyatlar süper uygun hemen yarın gidip kendime 17 bin kaymeye bi inazuma f alacam.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Suzuki Adress'in fiyatı iyi değil mi sizce ? 5800 TL'ye enjeksiyon 14" tekerlekler falan... Diğerleri çok yüksek kalmış, sadece Inazuma 250 ve Burgman 200 idare eder seviyede fiyatlandırılmışlar. Gerçi o paraya 250 cc başka marka da alabiliyorsun. V-Strom 650'nin fiyatı da rakipleri kadar ama yine de biraz yüksek kalmış. VanVan 200 de gelmemiş. Şimdi bunlara bir de 2016 model diye zammı dayadılar mı tamamdır.

Eskiden 250 cc motor gelmiyor diye yakınıyorduk, sonra bu uyanıklar baktılar 250 cc iyi satıyor diğerleri satmıyor, gözleri döndü, dayadılar zamları %8 ÖTV falan yalan oldu. Bu işin çözümü, fanatikliği falan bırakıp düzgün kalitede Çin ve Hint motorlarına kaymaktır. Ben bu motorları almayı artık hayal bile etmiyorum. Çin motorları bir tık daha gelişip enjeksiyon kullanımını yaygınlaştırsınlar o zaman göreceğim ben bunları...
    essegesse bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Veeeee yamahaya karşı suzukinin cevabı geldi. Eski modeli verip fiyatı arttırıyorum. Arttırdım!
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    mt 25 varken ınazuma o fiyatıyla malesef satamaz, gxsr hayalimizde bu ülkede imkansız olucak

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki Adress'in fiyatı iyi değil mi sizce ? 5800 TL'ye enjeksiyon 14" tekerlekler falan... Diğerleri çok yüksek kalmış, sadece Inazuma 250 ve Burgman 200 idare eder seviyede fiyatlandırılmışlar. Gerçi o paraya 250 cc başka marka da alabiliyorsun. V-Strom 650'nin fiyatı da rakipleri kadar ama yine de biraz yüksek kalmış. VanVan 200 de gelmemiş. Şimdi bunlara bir de 2016 model diye zammı dayadılar mı tamamdır.

Eskiden 250 cc motor gelmiyor diye yakınıyorduk, sonra bu uyanıklar baktılar 250 cc iyi satıyor diğerleri satmıyor, gözleri döndü, dayadılar zamları %8 ÖTV falan yalan oldu. Bu işin çözümü, fanatikliği falan bırakıp düzgün kalitede Çin ve Hint motorlarına kaymaktır. Ben bu motorları almayı artık hayal bile etmiyorum. Çin motorları bir tık daha gelişip enjeksiyon kullanımını yaygınlaştırsınlar o zaman göreceğim ben bunları...
    Çinlilerin,Hintlilerinde fiyat konusunda Japonlardan aşağı kalır bir yanı yok.En çözüm bir kaç yıl hiç 0 km motosiklet almamak.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Mantık belli çulsuz müşteri istemiyoruz

Motosikleti
    honda pcx
    Yamahanin fiyatlarindaki gibi damarli bir artis olmamis ozellikle yuksek cc li modellerde. Motosikletlere gelen yuksek zammi euroyla bagdastiran arkadaslar bir yorum yapabilirler mi SUZUKI neden euro ornek alip ta 5-10-22 bin tl birden zam yapmamis ?

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Address 110 MotoGP nasıl bişeymiş acaba ? dipgaz yapınca valentino rossi'ye mi dönüşüyo
    fabrikasyon basık bizimkileri uğraştırmak istememişler :D

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamahanin fiyatlarindaki gibi damarli bir artis olmamis ozellikle yuksek cc li modellerde. Motosikletlere gelen yuksek zammi euroyla bagdastiran arkadaslar bir yorum yapabilirler mi SUZUKI neden euro ornek alip ta 5-10-22 bin tl birden zam yapmamis ?
    Çünkü daha 2016 model fiyatlarını açıklamadılar. Sen birde 2016 fiyatlarını bekle

Böyle giderse motosiklet harbiden lüks tüketim aracı olacak
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinlilerin,Hintlilerinde fiyat konusunda Japonlardan aşağı kalır bir yanı yok.En çözüm bir kaç yıl hiç 0 km motosiklet almamak.
    böyle düşünenlerin sayısı ister istemez artacak, o zamanda yüksek fiyatlar ikinci ele yansıyacak.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)