Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dünyayı gezerek tanımak için motosikletiyle yola çıktı (Röportaj)

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    en önemli şey, kimdir bu adam, ne iş yapar, nerde yaşar, ne kadar kazanır, bütçeyi nasıl toparlar bunlar önemli değil mi, alp mor belki çoookk zengin birisi değil şu kadar toparladım bu kadar masraf hesapladım ettim nerede hani böyle olmaz röportajj bea.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    ZATEN TAKİP EDİYORUZ GEZİLERİNİZİ AMA RÖPORTAJ OLAYI DAHA Bİ İYİ OLMUŞ Bİ SORUM OLACAK BELLİ Kİ GEZİLERİNİNZİN ÇOĞUNLUĞU ASFALT OLDUUĞU İÇİN TOURİNG BİR MOTOR SEÇMİŞSİNİZ OTOMOBİLE GÖRE EKONOMİK DERKEN 1600 CC ARABAM VAR 5-5.5 LT ARASI YAKIYOR CBF 1000İSE FORUNLARA GÖRE 5,9-7,4 LT TÜKETİYOR GEZİLERİNİZDE BU MOTORU KULLANMANIZIN + VE - LERİ NELER NEDEN CBF 1000 MESELA DAHA AZ YAKABİLECEK BİR ENDURODA OLABİLİRDİ BAHSEDERSENİZ BİRDE YAKIT KONUSUNU NEKADAR YAKTIĞINI SİZDEN DUYMAK İSTERİZ 35000 KM deN FAZLA CBF 1000 KULLANMIŞ BİRİ OLARAK BAKTIMDA RÖPORTAJ YAPIYORUZ SANKİ SORUYA BAK NEYSEŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    gıptayla izliyoruz iyi yolculuklar.
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZATEN TAKİP EDİYORUZ GEZİLERİNİZİ AMA RÖPORTAJ OLAYI DAHA Bİ İYİ OLMUŞ Bİ SORUM OLACAK BELLİ Kİ GEZİLERİNİNZİN ÇOĞUNLUĞU ASFALT OLDUUĞU İÇİN TOURİNG BİR MOTOR SEÇMİŞSİNİZ OTOMOBİLE GÖRE EKONOMİK DERKEN 1600 CC ARABAM VAR 5-5.5 LT ARASI YAKIYOR CBF 1000İSE FORUNLARA GÖRE 5,9-7,4 LT TÜKETİYOR GEZİLERİNİZDE BU MOTORU KULLANMANIZIN + VE - LERİ NELER NEDEN CBF 1000 MESELA DAHA AZ YAKABİLECEK BİR ENDURODA OLABİLİRDİ BAHSEDERSENİZ BİRDE YAKIT KONUSUNU NEKADAR YAKTIĞINI SİZDEN DUYMAK İSTERİZ 35000 KM deN FAZLA CBF 1000 KULLANMIŞ BİRİ OLARAK BAKTIMDA RÖPORTAJ YAPIYORUZ SANKİ SORUYA BAK NEYSEŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    CBF1000 ile ortalama 4.5 litre tüketimim vardı. 4.1'lere düştüğü zamanlar da vardı şehirdışı yollarda. Ben orada CBF'ten ziyade motosikletleri genelledim az yakıyorlar diye aslında.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)