Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2015 Moto Expo Motosiklet Fuarı Çekiliş Sonuçları

Motovento
    REKLAM ALANI
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Triumph'u 000825 nolu biletle hanımefendiye çıkardıktan sonra
    KTM'i 000857 nolu biletle Bekir Arslan beyfendiye çıkaracaklarmış, kaydırma yapımışlar.
    Dolayısı ile KTM'i yanlışlıkla 051088 nolu biletle dışardan birine kaptırmışlar.
    Yazık olmuş

İşi garantiye almışlar. Yedek talihlilerin arasında 000 ile başlayan seriden yok
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşlar ben de inanmıyorum. çünkü kutulara atılan çekiliş kuponlarına bakarsak sayının ne kadar çok olduğunu görürüz. peki sizce katılımcı sayısı kaçtır? çoğumuz gittik gördük orayı. 4 gün boyunca kaç farklı kişi çekiliş kuponu atmıştır? tahminlerinizi bekliyorum. ona göre hemen bir şey paylaşacağım neden inanmadığımı göreceksiniz
    Konudaki 2. mesajda katılımcı sayısı yazıyor. 45.446. Yalnız bu kupon kullanan sayısı. Kupon numaralarında 60.000'li 50.000'li sayıları görenler hemen komplo teorisi üretmesin bence. Fuara katılıp da çekilişe katılmayanlar da vardır.

İyimser yaklaşıyorum ama benim bile pek inanasım gelmedi : )

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Alıntı rintochitato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman ben triumph yedek talihlisi olarak gidip bir bardak soğuk su içeyim
    Siz başvurunuzu mutlaka yapın zaman kaybetmeden.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    asya gy200
    22 nisan a kadar asıl talihliden ses cıkmazsa o zaman irtibata geçicem. Arayıp bildirdiler saolsunlar

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Malesef asıl talihliden büyük bir ses çıkacaktır :(

Motosikleti
    asya gy200
    kesinlikle.... ama yinede takip etmekte fayda var

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Alıntı rintochitato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle.... ama yinede takip etmekte fayda var
    Emin ol, senin o motosikletini almanı isterim, ne de olsa forumdaşız ;) İnşallah alırsın. (Hoş benim dualarım RC 200 içni kendimde işe yaramadı :D )
    Bir gün olacak dedim, oldu

Motosikleti
    asya gy200
    Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin ol, senin o motosikletini almanı isterim, ne de olsa forumdaşız ;) İnşallah alırsın. (Hoş benim dualarım RC 200 içni kendimde işe yaramadı :D )
    Tşk iyi dileklerin için. Ben fazla ümitli değildim kuponu doldururken ama kısmet işte yedekte olsa talihliyiz

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Bisiklete bile razıydım :((((

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    arkadaslar bu cekılıs kesınlıkle şaibeli niye diyeceksınız ben fuara ılk gun ılk acılıs saatınde gıttım gısede davetıye ıslemımı yaparken gısedekı kızdan cekılıs kuponu ıstedım bana kalmadı dedı ne demek kalmadı dıye cıkısınca yandakı bayana sordu sende kaldımı dıye oda ıstemıye ıstemıye verdı yanı anlıyacagınız bu yuzlerce kuponu doldurup atanlar onceden kuponları bıtırmıs anlasılan ... orda ıskıllenmıstım zaten ... ulan bu ıse bıle hıle karıstırıyoruz ya bız mıllet olarak kaybetmısız abıcım ...
    Ertugyigit, mehmetenis ve coolblazer bunu beğendiler.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bir başlıkta söylemiştim ve dediğim de oldu yine bi kadına çıktı,bayana çıktı,kıza çıktı çok şey yazardım da hiç havamda değilim.Yayında ve yapımda emeği geçen herkese Hakkım haram olsun.
    mgokhan57, karadenizz, mhmtesk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    şöyle bir şey de var. kupon numaralarına bakmayalım tamam. peki kuponların atıldığı kutuların sayısı, büyüklüğü ve doluluğuna bakarsak 45bin küsür olması mümkün değil. herkes 10ar tane atsa belki olur ama onda bile emin değilim. ben iki gün gittim hem cumartesi hem pazar. pazar günü saat 7de çıktım ve ikinci kuponumu attığımda ordaki yanlış değilsem 3 ya da 4 koca kutu ağzına kadar çekiliş kuponu doluydu. herkes 15er 20şer tane atmamıştır hralde. bi dolap var bu işte
    Ertugyigit, mgokhan57 ve mehmetenis bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi dogrumu duyuyorum son 4 cekiliste 4 buyuk motorda bayana cikmis?

bunun olabilme ihtimali 6 hediye bisikletler dahil ve 30 kiside 1 kadin desek 4 cekiliste var...

4x30 120 de bir ihtimal bu senaryonun gerceklesme ihtimali.

eğer o hosteslerden birine ciktiysa yine koçan kocan atan veya vaad edilerek ayarlandiysa , ilk sefer degilde vurdurarak çalıştırmak almak nasip olsun...

marş basmayabilir hemen
    mhmtesk bunu beğendi.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Zaten 2015 degil 2014 mus. ( teselli arayislari )

Valentinik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR 150-31 AVANTGARDE
    O kadar kişi içinde bize çıkmaması normal bence Ayrıca ben çekilişi tamamen unuttum üzerinden 1 ay geçmiş bitane atmıştım eğer bana çıksaydı muhtemelen çok ağlardım çünkü kuponun bende kalan kısmı nerelerde hiç bilmiyorum
    GB79 bunu beğendi.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Tüh oysa bize çıkma ihtimali o kadar yüksekti ki nasıl kaçtı acaba(!)

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Türkiye'de kadın motosiklet kullanıcılarının genel kullanıcıya göre oranı bence 1000'de 1'dir. Ki bu çok iyimser rakam, oranın çok daha düşük olma ihtimali yüksek.

Son 2 yılda büyük ödül 2 kadına çıkıyorsa buna inanmak için çok iyi niyetli olmak gerekir. Milli Piyango İdaresiyle ilgili hile ve vurgun haberleri daha bir kaç ay önce çıktı. İnsanların bir umutları var ona da izin vermiyorlar. Hayal kurmaya da izin yok.

Dikkatimi çeken diğer husus toplam katılımcı sayısı 45 bin demişler ama yedek talihlilerden birinin biletinin seri numarası 60 bin. Aradaki 15 bin ne ayak...
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı olcaytoshow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de kadın motosiklet kullanıcılarının genel kullanıcıya göre oranı bence 1000'de 1'dir. Ki bu çok iyimser rakam, oranın çok daha düşük olma ihtimali yüksek.

Son 2 yılda büyük ödül 2 kadına çıkıyorsa buna inanmak için çok iyi niyetli olmak gerekir. Milli Piyango İdaresiyle ilgili hile ve vurgun haberleri daha bir kaç ay önce çıktı. İnsanların bir umutları var ona da izin vermiyorlar. Hayal kurmaya da izin yok.

Dikkatimi çeken diğer husus toplam katılımcı sayısı 45 bin demişler ama yedek talihlilerden birinin biletinin seri numarası 60 bin. Aradaki 15 bin ne ayak...
    O 15 bin de çöpe atılan kuponlar :D

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı olcaytoshow adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Onlar çekilişe katılan sayısı. 104.000'di yanlış hatırlamıyorsam toplam fuar katılımcı sayısı. Kupon alıp da çekilişe katılmamış hatta kupon almamış olan da vardır. Biz girişte istemesek kupon vermiyorlardı çünkü.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Hornet 650
    Bir Yalanın daha sonuna geldik. Esen kalın.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    birinin motorudur o. bir büyük baş biniyordur o'na.
    .
    .
    yahu hemşehrilerim bu ülkede namuslu kaç şey; kaç kişi kaldı ki siz " adalet-hak-hukuk " bekliyorsunuz.
    güldürmeyin beni... ( acı gerçekler )
    Ertugyigit ve mgokhan57 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)