Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motosiklet Sektörünü Öldürecek ÖTV Artış Kararı Onaylandı..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym gts 250i evo yamaha ybr 125
    inadına motor alacağım cari açık böyle azaltılmaz yerli üretimi desteklemek gerekir üretimi desteklemekte tüketimi arttırmaktan geçer bir yıl çok satılan sonraki dibe vuran bir ürünü kim üretir ki inadına alacağım ötv yi ne kadar artırırlarsa o kadar ucuzunu alırım yinede alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ajanda1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pazer seni kutluyorum böyle biraraştırmaya girdiğinden ve konu hakkında öğrendiklerini lütfen büyük puntalarla bizimlede paylaş.Hepimiz bilinçli tüketici olmak ve haklarımızı bilmek zorundayız tüm arkadaşlara sesleniyorum saygılarımla.
    iyi arkadaşlık ve dostluklar için buradayım bu siteyi seçmem ise tamamen bir tesadüf olup,bende bir motor tutkunu (amatör) olarak herkesi saygıyla selamlıyorum.

arkadaşlar bu konuda demokratik bir çerçeve içerisinde ilgili kurum veya kuruluşlara topluca bir hareket (fax,yazı vb.) yapıp tepkimizi gösterelim diyorum bunun öncülüğünü ve gerekli kurumların iletişim bilgilerinin tarafımıza duyurulması konusunu site yöneticilerine bırakalım saygılar.
    iyi arkadaşlık ve dostluklar için buradayım bu siteyi seçmem ise tamamen bir tesadüf olup,bende bir motor tutkunu (amatör) olarak herkesi saygıyla selamlıyorum.

skullhunter,zuhtupaşa bu konuda araştırma bilgilendirme sizde göreve lütfen

18500 üye sadece bu sitede yaklaşık daha 10 tane motosiklet tutkunu site var bunlarla bir diyoloğa geçilip hep beraber
    topluca bir harekete başlanabilir

Satışları düşürdü bu artış devlet herhalde geçen seneki satışın 2 ye katlayacağını düşünüyordu ama 2005 satışlarını yakalarsa dua etsinler, 10 nisandan beri satışlarımız %80 düştü yaptı gene yapacağını devlet baba, teşvik edeceğine köstek oluyor, kafalar değişmeli...

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Artık bu ötv ile birlikte motosiklet kullanıcılarına ne kadar az önem verildiği kanıtlanmış oldu.
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    olayı resmen kınıyorum.Adamlar nerden para kessek diye yakında devleti batıracaklar.Kendilerinden başkasını düşünmüyolar diyecek birşey bulamıyorum yani.Yarın hepsinin hesabı sorulacak siz şimdi devam edin milleti yolmaya...
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

silverdiver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    foresight-- beat
    tüm motorcu arkadaşları bu ötv yi artıranlara seçimde oy vermemeye davet ediyorum
    <%)))))))))))><<< ::pcgum:: ***ReBeL***::pcgum::

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535

bi şey yapmalı !!!!

Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar, ötv konusu nerelere kadar gelmiş, şaşırıyorum size Cumhurbaşkanımız bu konuyla ilgili suçlanacak kişiler arasındadır elbet, fakat en son suçlanacak kişilerdendir. Konuya bir de başından bakmayı deneyin, kararnameyi Cumhurbaşkanı mı hazırladı? Ekonomiyi veya Maliyeyi Cumhurbaşkanımız mı yönetiyor? Cumhurbaşkanımız zaten kararları veto etmekten yürütme durma aşamasına gelmiştir, insaf yani. Konuyla ilgili baş sorumlu bizim oylarımızla bizi yönetmeye hak kazanan Hükümetimiz'dir. Unutmayalım ki herkes hak ettiği biçimde yönetilir, şu anki yönetimi beğenmiyorsanız bir dahaki dönemde başkalarını tercih edersiniz. Önceden de söylediğim gibi, maksatlı olarak bazı mercilere saldıranlar harici arkadaşlarım at gözlüklerini çıkartıp, konuya öyle bakarlarsa daha doğru saptamalarda bulunma olasılıkları artar.
    Sanki veto etse Sezer, hükümet kararnameyi aynen geri gönderme gafletini (hep yaptığı gibi) göstermeyecek mi? Arkadaşlar ben hükümet yada firmalar bu durumu düzeltene kadar ya 2. el alacam yada hiçbirşey almıyacam öyle küfrede küfrede kös kös oturacam...
    :ranntign :

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    allah belalarını wersin be bir avuç adam kafasına göre hareket ediyor biz burda cezasını cekiyoruz satan da alan da yandıı bu yöneticileri..

ya 2. El Temiz motorsiklet bulun hem açılmış olur bakire motora gerek yok
    +
    Satış olmadıktan sonra hükümet yine bi düzenleme yapar belki pek sanmam ama

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler