Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34 Beden mont önerisi ? (Kadın Montu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kavel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Merhaba dostlar,

Birkaç gündür kız arkadaşıma motosiklet montu bakıyoruz fakat bedenleri çok büyük geliyor. Bedeni olanlar ise 3 bin tl'den başlıyor.34 beden motosiklet montu bulabileceğimiz marka model varsa link atabilir misiniz ? XS olarak geçen modeller çoğu firmada 36 olarak geçiyor. Pulsar 200'e göre düşünebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    oğlum 10-11 yaşlarındayken ona motosiklet montu almıştım, hanıma da tam oluyordu.
    bence mağazaya gidip deneyin, aklınıza yatabilir.

https://urun.n11.com/mont/prohel-909...izi-P305373356

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

linki sadece görünüm ve fiyat bakımından fikir vermesi için paylaştım.
    bu markayı kullanmış değilim.

Motosikleti
    MT-07
    Motosikletaksesuarlarını yerine yada Feyzioğlu, motovento, motoliz vs gibi büyük mağazalara gitmeni öneririm. İlk söylediğim mağazadan alışveriş yaptım ben. Hem büyük bir mağazaları hemde ondan daha büyük bir depoya sahipler. Motomax’a da bak. O da indirimde şuan.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Merhaba hocam.
    Daha dün eşime 34 beden mont aldım epeydir araştiriyordum en sonunda bütçeyide denkleştirip kendi montumun aynısının bayan kesimini aldım. Revit jüpiter 2 lady olarak geçiyor marka modeli, n11 de kupon vardi beden olarakta indirimdeydi 1200 liraya geldi bana. Mağazalar çok farkli fiyatlar veriyor, hiçbirine güvenemiyorum açıkcası.
    N11 e revit jüpiter 2 yazarsan direk gelir zaten, birde jüpiter 1 var 100 denye fark var sanırim biri 500d iki olan 600d.
    Montu 1 yıldır Ankara da kullaniyorum genel olarak şehir içi kullanimindan memnunum. İzmir de kışın hayli işini görür. Kış aylarında yapılacak bir uzun yol için yetersiz kalabilir.

Motosikleti
    Dominar 400
    jupiterin biraz daha uzunu dersen gene bayan ve erkek modeli olan revit levante şiddetle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)