Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arasında kaldığım mont ve eldivenler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZFR25
    motorumu alalı çok oldu kızdığınızı duyar gibiyim ama anca mont ve eldiven bakıyorum.

mont olarak:
    Revit shield ve dainese laguna seca d dry arasında kaldım.
    eldiven olarak ise
    revit chevron 2 ve modeka baali

şuan avrupadayım burdan almayı düşünüyoeum 200 300 tl ucuza geliyor belki taxfree de olur.Başka öneriniz varsa dikkate alırım bunlar görünüşünü ve özellikleirni sevdiğim ürünler oldu. 3 mevsimlik ğrün bakıyorum karda giymesemde soğukta kış başları falan kullanabilmek amacım. Kış için tam koruma beklemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Ben laguna seca'nın normal tekstil ceketini kullanıyorum, ceketin kendi iç astarıyla birlikte, en alta içlik üstüne hoodie şeklinde giydiğim zaman idare ediyor bu havalarda. Bilek kısmında bir havalandırma yok yazın o biraz problem yaratabiliyor. Bu d-dry ürünlerini bilmiyorum benimkinden illa ki bir tık daha iyi olacaktır gibi düşünebilirsin. Ayrıca ufak bir crash teste de soktum kendisini çarptığımdaki hızım 30-40 falandı diye tahmin ediyorum çok kötü düşmemiştim ama sürtünmeden dolayı biraz deformasyon olmuştu, dirsek ve omuz korumaları o çapta bir kazada tam koruma sağladı bunu da belirteyim.

Motosikleti
    YZFR25
    anladım benimde içime pek sinmemişti o model zaten ama bu revit shield satan biyer bulamadım 0 satışı yok heralde elde kalan xxl lar satılıuor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)