Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vexo King Eldiven İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    portoriko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vexo King Kışlık Eldiven

Eldivenin malzeme kalitesi iyi.Parmak kısımlarında yarı sert korumaları mevcut.Yumruk kemiği koruması iyi.Sağlam duruyor.Avuç içi ve baş parmakla işaret parmağı arasında bulunan kaydırmaz kaplama elciği çok iyi kavramayı sağlıyor.Özellikle baş ve işaret parmağı arasında ki kaydırmaz kaplama gaz hareketlerinde hiç kaydırmadan tutunmayı sağlıyor.Bu konuda başarılı.Birde sol işaret parmağı yanına konumlandırılmış kask camı sileceği mevcut.Teoride zekice ve hoş bir ayrıntı gibi gözüksede pratikte pek bir işe yaradığını söyleyemem.Uzun süreli yağmurda kullanımım sonucunda su geçirmedi.Yani su geçirmez diyebiliriz.Çok soğukta kullanma fırsatı bulmadım ancak 5 dereceye kadar parmak uçları dahil soğuktan koruyacağını düşünüyorum.İçi polar benzeri materyalle kaplı ve eli gerçekten sıcak tutuyor.Bilek kısımları cırt cırtla ayarlanabiliyor.Rahatlık olarak 7/10 diyebilirim.Kışlık eldivenlerin genel sorunu olarak tabi ki biraz his kaybı yaratıyor.Bütün kışlık eldivenlerde az-çok his kaybı vardır bu normal.

Gelelim ölçülere.Kendi el ölçülerimi ve bedeni söylicem ona göre hesap edip alırsınız.Ben şansa aldım tam oldu.Siz işinizi şansa bırakmayın

Avuç içinizden ölçüm yapıcaksınız;

Parmağın başladığı çizgiden itibaren
    Orta parmak 8,8cm
    İşaret parmağı 8cm
    Baş parmağı 7cm
    Parmaklar düz ve bitişik durumda iken parmakların başlangıç kısmının eni 9cm

Bu ölçülerdeki elime L beden tam oldu.Sizde elinizi ölçerek bedeninizi kafanızdan belirleyebilirsiniz.Umarım yardımcı olur.İyi forumlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Kışlık eldivende soluyabilir özellik olup olmadığına bakmakta fayda var.
    Elinizden çıkan nem eldiven içinde yoğuşarak bir müddet sonra sizi üşütecektir.
    Hatta ortamdaki nemde eldiven içinde yoğuşur.
    Bir süre sonra eldiveni çıkardığınızda nemi kolayca görürsünüz.

Goretex, sympatex gibi bir materyal olduğunda konforu hissedersiniz.

portoriko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haklısınız.İlk eldivenim olduğu için farklı modellerle kıyaslama imkanım olmadı.Hava alması önemli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)