Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1000-1500 TL yazlık mont tavsiyesi//400-500 TL yazlık eldiven tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Çok araştırmama rağmen eldiven montum hakkında kesin karar veremedim.Ortalama fiyat aralığım başlıktaki gibi daha üstüne çıkamam.Kaskım HJC IS-17 Mavi-Siyah modeli olacak.Mont olarak aklımda Revit Tornado modeli var.Ama görüntüsü pek tatmin etmiyor.Motosikleti sadece yazın kullanıyorum 4 mevsim yada yazlık mont tercihimdir.Racing tipi montlarda tercihimdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    revit gt-r air mont şiddetle tavsiye ederim. revit wind stopper yelekle tamamlarsan tam olur bahar ayları ve akşam-sabah serini için

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    revit gt-r air mont şiddetle tavsiye ederim. revit wind stopper yelekle tamamlarsan tam olur bahar ayları ve akşam-sabah serini için
    Teşekkürler bakacağım

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Benim kullandığım mont spidi tam yazlık ama baharda üşütür ona göre

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kullandığım mont spidi tam yazlık ama baharda üşütür ona göre

http://i.hizliresim.com/AL7MX0.png
    Malesef body armor tarzı aramaıyorum yinede sağolun

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kesinliklw body armour tarzi deil,ben bidy armour kullanmış ve onu 2.elde satmış biri olarak yazıyorum. Tekstil dokuma gayet sağlam bir kumaşı var,fiyati 1200 civarında. Vaktiniz varsa kiziltoprak spidi urunlerini görebilirsiniz ama kesinlikle body armour değildir bu ceket. Ben bunu almadan dainese nin tüm yazlik textil,mash,yari tekstil yari deri tum ceketlerini denedim ayrica Alpinestarts larida denedim (hasanpasa ve kizltoprak'a yakinsaniz birçok markaya cok kolay erişiminiz oluyor). Ayrica dainese super speed d1 full deri ceketim olduğu için yazın şehirici giyilmek uzere ikinci bir ceket olarak aldım, malum sadece deri ile gitmiyor işler yazın öldürüyor deri. Denedigim tum ceketler icin en serin en yazlik olani ve sirt gogus korumasi standart olan ceket buydu.Yinede siz bilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Kendi resimlerimi ekliyim daha net görün

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinliklw body armour tarzi deil,ben bidy armour kullanmış ve onu 2.elde satmış biri olarak yazıyorum. Tekstil dokuma gayet sağlam bir kumaşı var,fiyati 1200 civarında. Vaktiniz varsa kiziltoprak spidi urunlerini görebilirsiniz ama kesinlikle body armour değildir bu ceket. Ben bunu almadan dainese nin tüm yazlik textil,mash,yari tekstil yari deri tum ceketlerini denedim ayrica Alpinestarts larida denedim (hasanpasa ve kizltoprak'a yakinsaniz birçok markaya cok kolay erişiminiz oluyor). Ayrica dainese super speed d1 full deri ceketim olduğu için yazın şehirici giyilmek uzere ikinci bir ceket olarak aldım, malum sadece deri ile gitmiyor işler yazın öldürüyor deri. Denedigim tum ceketler icin en serin en yazlik olani ve sirt gogus korumasi standart olan ceket buydu.Yinede siz bilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

http://i.hizliresim.com/vb5v1z.jpg

http://i.hizliresim.com/1LvlQj.jpg

Kendi resimlerimi ekliyim daha net görün
    Açıkladığınız için sağolun araştıracağım.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    msx125
    ben yeni motora sürmeye başlayacağım. ekipmanları yeni topladım. mont olarak revit jupiter aldım. içliği de mevcut ve yaz içinde ön tarafındaki 1 fermuarı kapatırsan boydan boya file havalandırma var. bundan dolayı tercih ettim. sırt koruması ile 1.200 tl. deneme imkanın var ise bir bak. eldiven konusunda o civarlara bende bakıyorum. konusunu da açtım. HELD Evo-Thrux - Five Gloves RFX New Air arasında kaldım. kullanan var ise yorumlarını beklerim.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Buraya yazmak doğru değilse bilgilendiriniz.
    46 beden ararsanız inceleyiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...39791777/detay

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Eldiven olarak bu ikisinden hangisini tercih ettiniz? Memnun kaldınız mı?

Motosikleti
    MT-07
    4riders breeze’de güzel mont. Hatta dün içinde yağmurluğu ile de sürdüm. Soğuk tutmadı.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Dainese air crono tex modelini kullanıyorum tavsiye ederim.Eldiven olarak da 5gloves markasına bakabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)