Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

atraksiyon yaz ve koruma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha ybr2009/ybr2012/ şu an YZF-R25(2015)
    Arkadaşlar bu konulara bakınıyorum ama binlerce tavsiyeler var ve aralarındaki farklılıkları da pek anladığım söylenemez. Bu sebeple yeni bir konu açıyorum yardım ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Yalnız tek bir mont kullanmış adi bir malı iyi gösterme çabasında olanlar lütfen yanlış yorum yapmayınız. Benim aradığım model çok terletmeyecek cinsten olmalı alanyada yaşıyorum ve normalde dahi çok terleyen birisiyimdir :( Atraksiyonu biraz severim bu yüzden korumalarının hatrının sayılması lazım. Gönül ister bi alpinestar dainese ancak para=koruma denklemi işte :( Önereceğiniz montlardaki korumaların hatrı sayılır olsun dememdeki maksat para=performans açısından iyi olması. Ve ara sıra orta sevıyeli uzun yollar yapıyorum(500-600km) ve bazı yerlerde basmamak olmuyor bu yüzden birazda sürtünmeye dayanıklı olması lazım. 500tl yi geçmeyen, dediğim gibi parasına göre koruması uygun neler önerebilirsiniz ? Alanya taraflarından elden alabileceğim modeller olursa sevinirim netten pek alışveriş yapabilen biri değilimdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Nasıl bır mont istiyorsun tam olarak anlatamamıssın Havalandırması ıyı olan bırsey ıstıyorsun 500 tl gıbı bır lımıtın var ama bu mont yazlık kıslık 4 mevsım ?. Benım aklıma Rrevitin modellerı geldı 500 lıradan yol alıp uzuyor . Birde bu fiyatlara LS2 nin montları var.

Motosikleti
    Yamaha ybr2009/ybr2012/ şu an YZF-R25(2015)
    Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bır mont istiyorsun tam olarak anlatamamıssın Havalandırması ıyı olan bırsey ıstıyorsun 500 tl gıbı bır lımıtın var ama bu mont yazlık kıslık 4 mevsım ?. Benım aklıma Rrevitin modellerı geldı 500 lıradan yol alıp uzuyor . Birde bu fiyatlara LS2 nin montları var.
    Hani su revit prohell prosev tarzlari varya onlar gibi bisey istiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)