Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Ücretli motosiklet parklarını boykot

Motovento
    REKLAM ALANI
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten cevahire ne saygım kalmıştı ne gidesim tiksiniyordum artık içimdekileri iyice haklı çıkardılar..!
    En son cevahire gittiğimizde otopark pahalı diye aşağı sokakdaki bi apartman önüne park ettik sonrasında cevahirin giriş kapısına yönelirken sağ tarafda cevahirin kaldırımının kenarına park etmiş bir sürü araba vardı ve bir çoğunun tek tekerinin havası aracın hareket etmesinde risk teşkil edecek şekilde azaltılmıştı biraz daha yürüyünce az ilerde 3 güvenlik görevlisi gördük 2si etrafı kolaçan ederken diğeri işi hallediyordu sonrasınd bizi görünce bir şey olmamış gibi yürümek istediler o anda babam güvenlik görevlilerini çağırıp fırça atmaya başladı güvenlik görevlisinin savunmasıda ne yapayım park etmeselerdi otopark var orda :@ ulan sana ne adamın parası yoktur oraya bırakmıştır sana gi.. çıkan var mı trafiği etkilemiyor bişi yapmıyor varsa mide gazın git trafik polisi çağır adamlarla yaka paça girecektik son dakikada araya başka güvenlik görevlileri ve halkın girmesi ile ayrıldık sonrasında yönetimde gidip şikayet ettik tamam ilgileneceğiz ıvır zıvır bi ton laf söyledi sonrasında o yoldan geçerken gördüm ki artık o kaldırım kenarına hep minibüsler park etmiş milleti kovup kendi park yerine mecbur bırakmak için böyle bi yola başvurmuş allahlarından bulsunlar ne diyim..
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten cevahire ne saygım kalmıştı ne gidesim tiksiniyordum artık içimdekileri iyice haklı çıkardılar..!
    En son cevahire gittiğimizde otopark pahalı diye aşağı sokakdaki bi apartman önüne park ettik sonrasında cevahirin giriş kapısına yönelirken sağ tarafda cevahirin kaldırımının kenarına park etmiş bir sürü araba vardı ve bir çoğunun tek tekerinin havası aracın hareket etmesinde risk teşkil edecek şekilde azaltılmıştı biraz daha yürüyünce az ilerde 3 güvenlik görevlisi gördük 2si etrafı kolaçan ederken diğeri işi hallediyordu sonrasınd bizi görünce bir şey olmamış gibi yürümek istediler o anda babam güvenlik görevlilerini çağırıp fırça atmaya başladı güvenlik görevlisinin savunmasıda ne yapayım park etmeselerdi otopark var orda :@ ulan sana ne adamın parası yoktur oraya bırakmıştır sana gi.. çıkan var mı trafiği etkilemiyor bişi yapmıyor varsa mide gazın git trafik polisi çağır adamlarla yaka paça girecektik son dakikada araya başka güvenlik görevlileri ve halkın girmesi ile ayrıldık sonrasında yönetimde gidip şikayet ettik tamam ilgileneceğiz ıvır zıvır bi ton laf söyledi sonrasında o yoldan geçerken gördüm ki artık o kaldırım kenarına hep minibüsler park etmiş milleti kovup kendi park yerine mecbur bırakmak için böyle bi yola başvurmuş allahlarından bulsunlar ne diyim..
    Arabaları bilmem de 1 TL verip motosikletimi huzur içinde oraya bırakmaktan pek şikayetçi değilim , yani senin pahalı dediğin motosiklet içinse yanlışın var . Ayrıca o dediğiniz kanıtlanabilecek bir durumsa şikayet edilebilir tabi yönetime değil polise..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabaları bilmem de 1 TL verip motosikletimi huzur içinde oraya bırakmaktan pek şikayetçi değilim , yani senin pahalı dediğin motosiklet içinse yanlışın var . Ayrıca o dediğiniz kanıtlanabilecek bir durumsa şikayet edilebilir tabi yönetime değil polise..
    izmirde yaşadığım için güncel park ücretleri konusunda bir fikrim yok aslında doğrusu polise şikayet etmekdi ama o anlık sinir ile aklımıza gelmedi maalesef şimdi ise olay üzerinden oldukça zaman geçtiği için mobese kaydının bile olduğundan şüpheliyim
    Sonuç olarak artık cevahire istanbulde gezmeye gelsem dahi uğramıyorum kendi karizmasını gözümde bitirdi..
    Pahalı dan kastım arabalar içindi o dönem için konuşuyorum yine son zamanlardaki fiyatları bilmiyorum..
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AVM'nin merkezi konumundan dolayı otopark ihtiyacı olan ancak alışveriş merkezine gelmeyen insanlar da muhtemelen orayı kullanıyorlar. Bu seferde gerçek müşteri mağdur oluyor. Bence belirli bir saat ücretsiz, takip eden saatlerde ücretli olması en mantıklısı.

ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    ben hiç gitmiyorum zaten anadolu yakasındayım tercih ettiğim yer değildir

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    iyi örnekleri de alkışlamak gerek: optimum avm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    alışveriş yapanlardan para almasalar böylece kuru kalabaıktan kurtulurlar

Bir otomobilin yaklaşık üçte biri kadar yer kaplayan bir taşıttan, hangi mantıkla otomobil parası alınır merak ediyorum. Üstelik, bisiklet ve motosiklet, desteklenmesi gereken ulaşım araçları. Bunlardan otopark parası tahsil etmeye çalışmak, ayrı bir çağdışı uygulama.

Ne güzel söylemişsin bu cümle onları boykot etmemize yeter ve artar bile...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Ben araba ile alisveris merkezlerine gittigimde bile otopark ucretli ise girmiyorum
    baska alisveris merkezine gidiyorum.

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    Bu Cevahir in mantığı böyle arada bir arkadaş kurye motorları fazla olduğu için bu yolu seçmiş olabilirler diye bir yorum yazmış. ben katılmıyorum adam zaten kurye yani ne kadar kalacak ki? diyelim dinlenme için oraya motorunu çekti ne kadar dinlenecek ki? bence cevahir ve otoparkı kiraladığı şirket iyice şaçmalamış. 1 lira da olsa bende vermem çünkü motosiklet ve kullanılabirse (şehrin trafik durumu el verirse yani araçların fazla olmadığı küçük yerlerde) bisikletler çoğalmalı...Bunun için motosiklet ve bisiklet cazip hale getirilmeli.ayrıca belediye otoparklarıda ücret talep ediyorlar bunu da anlayabilmiş değilim... desteklemek adına ücret almamalı belediye...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    cevahir bu normaldir! cenabet yer.. herşey beklenir

şikayet var sitesine yazmak lazım aslında baya ses getiriyor

cevahire bir kaç kez otomobilimle bir kaç kez de motosikletimle defalarca da yaya gittim

adamlar utanmasalar kapıdan girişte biley kesecekler güvelik resmen o piskolojide.

oldum olası sevemedim

sebebi de şu

o civarın sokakları yokuş ve çok dar motosiklet koyacak yer bile yok!!

uyanıklar motosikleti asla avm kenarındaki kaldırımlara bıraktırmıyorlar, ee ne olcak sokağa koyamazsız ya çalarla yada salağın teki gelir vurur!! mecbur avm içine motosikletle giriliyor ve bu uyanıklar bunu farketti

şikayet sitesine yazdım..

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Ülker Sports Arena 'da otomobile 20TL isterken, motosikletten de 20TL istiyor. 5-10TL istese neyse.

Bir de açık alanda da güvenle motosiklet park edecek bir yerde yapmamışlar.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    karınca dağa küsmüş..
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Arkadaş devlet adam yerine koymuyor, 4 mt. lik araba ile aynı gişe ücretini ver miyor muyuz. Tutmuş bir de kar amaçlı kurulan AVM lerden anlayış bekliyorsunuz
    Gökhan YAŞDAL

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2012...topark-baskini
    buyrun arkadaşlar buda son gelişme .

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    öyle de yine motosikletlerden para almaya devam ediyorlar. ben de bir keresinde 11 lira ödedim 3 saat için :(
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler