Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Genel ahlaka ve edep kurallarına aykırı yazılar, hakaret benzeri mesaj yazmışım

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    SENİN KIRDIĞIN BİR TANE TRAFİK LAMBASINDA 75 MİLYONUN KUL HAKKI VAR, SİZİN YÜZÜNÜZDEN BENİM VERDİĞİM VERGİLER SİZE BİBER GAZI OLARAK GERİ DÖNDÜ
    ben bir şey kırmadım DANGALAK ... SEN EMBESİLSİN, ANLAMIYORSUN, SARHOŞMUSUN NESİN?

bir önceki mesajda da halay çektin vs dedin ama yeter yani ...çamur at izi kalsın oluyor ...

o kadar kul hakkı dedik ima ettik, kafan basmıyor ...

böyle demişim, siteden kaydımın silinmesini rica ediyorum ...

adam direk şahsıma yönelik abuk subuk uyarılarıma rağmen laf edecek, ben de bir şey demeyeceğim, ne demişim, ana avrat küfür mü etmişim, geri zekalısın demişim, evet geri zekalı, adam olana bir kere laf söylenir, anlar, dışarıda hareketine devam ederse yer dayağı oturur aşağı, burada bizi sinir etmek için kaşınmış, yönetim gerekeni yapması gerekirken beni uyarmış, aynı konuda o adama ha...stir g..dos vs lafları da edildi, bu lafları eden de uyarıldı mı? bu lafları ufukk hak etti, o kim oluyor ki hiç tanımadığı birine böyle suçlamalar yapabiliyor... neyse silin hesabımı bende buraya bir daha uğramam .... sapla samanı ufukk gibi karıştırmış bu sitede ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O beyinsizlere bir şey yapılırsa sanki akp yönetimi arkalarında duracakmış gibi davranıyorlar ya ben onu anlamıyorum. Zihinsel engellilerle uğraşmak gerçekten zor...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerek yok abi silinmesine filan bizde görüyoruz bölücüler rahat rahat konuşurken adamlar sana bana başkasına takarlar.
    sakin ol o yüzden kenardan izle konuları doğruları söylemek suç
    wolrath ve suatt22 bunu beğendiler.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Aynı kişi bana mürted diye hitab etti.
    Tanımam etmem evladım yaşında birisi.
    Bende site yönetiminden ilgili mesajları imha etmemesini rica ediyorum.

Bu tipler daha babalarında protein bile değilken ülkenin işkencehanelerinden geçtik, dünkü oğlanlar gözüme toz kaçtı deyip ağlıyor.

Yazık yazık sosyal sınıfını, konumunu çıkarlarının nerde olduğunu bilmeden öbür dünya hasretiyle yanıp tutuşan bu gibiler,

Bu dünyayı cennete çevirmek yerine cehenneme çevirme gayretindeler.

Bu gibi kemikleşmiş zihinleri canlı bomba diye kullanıyorlar.
    ilkerabi, Shrieker ve Thracian bunu beğendiler.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinirlenme okadar polo34 yaw .
    ben 1 ceza yedim 1 hafta yasaklandım .
    2. yedim 1 ay yasaklandım.
    3 yersem 1 yıl sanırım cezası .
    aldığım uyarıların haddi hesabı yok .

kimi bilinçli yazıyor . kimi gaza getirip ceza yesin diye yapıyor , kimisi harbiden yapısı bu . kimi içip içip yazıyor .
    envayi çeşit insan var fikir var karakter var.
    takma okadar yaw . altı üstü bir uyarı almışsın
    Shrieker bunu beğendi.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bana mürted diyerek terör örgütlerine hedef göstermiştir, bu bir tehditdir.

Daha dün Fazıl SAY'a ceza kesilmişken benzeri tehditlere içtihat yolu açılmıştır haydi hayırlısı.

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oda birşeymi adam bana apaçık küfür etti ama sadece mesajı silindi bu forumda da üç beş tane dalkavuk var yönetimde bunları kooruyor
    ero__ ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Polonya şahsım adına bu forumda bulunmandan gayet mutluyum
    Gidersen seni sevenleri üzmekten başka birşey geçmez eline.
    otopsici bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @polo34 Abi 3-5 pire yüzünden yorgan yakmaya değmez.Ben zaten siyasi ve konu dışı başlıklardan yavaş yavaş elimi ayağımı çekmeye başladım.Bu adamlara ne kadar mantıklı ve doğru şeyler anlatsanda bu adamlar artık yeni bir şey öğrenmeye dünyaya farklı bir görüşten bakmaya kapamışlar kendileri.Kendi yalanlarıyla kendi kafalarında oluşturdukları bir dünya var ve bu dünya dışında hiç birşeyi kabul etmiyorlar.Sen ne kadar zeki olursan ol,hitap,anlatma,kendini ifade etme yeteneklerin ne kadar gelişmiş olursa olsun senin anlatacakların karşındakinin anladığı kadardır.Boş ver bu tarz kendini bilmez tipleri kafaya takma.Bunlarla muhattap olup sinirleri bozmaya değmez.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Fikir ayrılıklarının olması ve bunların paylaşılması-tartışılması gerçek medeniyettir. Medeniyetin soyunmakla örtünmekle ilişkisi yoktur.

Bu fikir ayrılığını anlayamayan ve karşısındakine hakaret eden bu medeniyetten yeterince nasibini almamış demektir.

Ağır söz, hakaret ve küfür anlayışsızlık göstergesidir.

Bir şeyi tarif ederken kullanacağınız kelimelerde karşımızdakini aşağılamadan hakaret etmeden yapmalıyız. Bunu ben söylüyorum ama bu konuda sütten çıkmış ak kaşık değilim bazan kantarın topuzunu kaçırdığım oluyor.

Mesajların sol altında BU MESAJI ŞİKAYET ET Butonunu kullanmadığınız sürece modlar sizin rahatsız olduğunuz mesajı anlayamayabilirler. Tabiki yazılan bütün mesajları okumak gibi birşeyin sözkonusu olmadğınıda unutmamak lazım.

Daha önce birkaç kez söylediğim ve arkadaşların da söylediği üzere. Bu ve benzeri forumları lütfen ciddiye almayın. Keyfini çıkartın. Eylenmenize bakın. Bilgi vermeye çalışın. Birşeyler öğrenmeye çalışın. Ama lütfen ciddiye almayın.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    metenin ilk ayrılık zamanları yazdığım bir mesaj geldi aklıma. okuyalım, neşelenelim...
    sevgili mete kardeşim! sen bu mesajı okurken ben çok uzaklarda olacağım(samsun- istanbul 850 km).
    araya yollar, banlamalar ve yanlış anlamalar girmiş olsa da merak etme! ben ve silah arkadaşlarım bbaday, alptunay, gültekin, anını her daim taze tutup sana bol bol kitlemeye devam edeceğiz. bundan kelli, "alsalar da gelmem" deme! gurur sandığın "çeketimi alır giderim" tripleri, yediğin kuru fasülyenin bünyende yaptığı gazdan kaynaklıdır. iki soda içersen geçer. tez vakit bu firak'a son vermek için patrona yıkama yağlama muamelesi çekmeni şiddetle tavsiye ederim.
    sana kitleme ihtimalini senden daha fazla seven Tiger kardeşin ve bilimum saz arkadaşları...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    valla küfür neyse. agzımız toplum olarak bozuk zaten. ama boluculerın her kelimesi batıyor bana. dogustan aykırı pislikler...
    suatt22 bunu beğendi.

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla küfür neyse. agzımız toplum olarak bozuk zaten. ama boluculerın her kelimesi batıyor bana. dogustan aykırı pislikler...
    bu forumda üç kişi var sürekli bu işlerle uğraşan ama ne hikmetse adamlar hala buradalar

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    özür mesajı
    okuduğum okul hakkında kapısından içeri girmeyenler, ileri geri yakıştırmalar, alaycı tavırlar, çirkin senaryolar ve iftiralarda bulundular
    bende aynalama olarak, içine, girmediğin yaşanmışlıklar hakkında ileri geri çirkin alaycı tavır iftira içerikli yazılar yazdım bilinçli olarak
    karşısında küfür ve hakaret dolu, kız kardeşim yok ama olmayan kız kardeşime uzanan küfürler yedim
    amacım neydi; iftira atmak çok kolaydır ve iz bırakır ve insanı nasıl bir ruh haline sokar görün istedim
    işin içine din girdiği zaman insanları erdoğana tapan kişilikler olarak algılamayın
    ben 45 yaşında emekli olacakken şimdi 55 yaşında emekli olacağım erdoğan sayesinde
    memleketin elinde olan kurum ve kuruluşlar teker özelleştirildi
    erdoğanın bana çok zararı oldu , imam hatipli olması bütün imamhatiplilerin böyle olduğu anlamına gelmez
    apo da siyasalda okudu diye siyasalda pkk dır mı diyeceğiz
    ha her kasada bir çürük elma çıkar onu ayırırsın diğer elmalar zarar görmesin diye
    vel hasıl kelam yazdığım çirkin yakıştırmalardan uzaktan yakından alakası olmayan bütün arkadaşlardan özür diliyorum

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    emocan bunu beğendi.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Burayı ciddiye almayın" diyen sinan ı ben anlayamıyorum ! , yani o zaman dalga geçiliyor burada ! artı "keyfini çıkarın" da nesi oluyor !? neyin , nasıl keyfini çıkaracağız ? şahsen üzüldüm bu ifadelere ! . Yani !! ne kadar değişik düşüncelerle karşı karşıya olduğumuza dikkat çekmek istedim !.
    Gelelim selim e , bende dahil bir çok üye bu konuda yönetime taraf oluyoruz !! yani yönetim taraflı davranıyor diye ! ve yönetim hala bu konuda bir açıklama yapma gereği duymuyor ! .
    Yönetim "her mesajı okumak zorunda değil gibi yaklaşımlar bence doğru değil !! burası siyasi bir forum , şimdi birisi çıkıp , devamlı şekilde mevcut hükümete sinkafa başlasın ve yönetim de bunu göz ardı etsin bakalım edebiliyor mu !!!???.
    Forum "özellikle siyasi forum yöneticileri dikkatli olmak zorunda ama konuya tarafsa bu zorunlulukları yok ! ve sitenin kapatılmasını veya hacklenmesini göze alıyorlar demektir .
    Selim kardeşim fikirlerini bazen hiç beğenmiyorum ! fakat durum buyken , alınganlık gösterip gitmeni de "hiç istemiyorum açıkçası , fikrini "forum kuralları çerçevesinde savunmaya devam et !! derim .

Bir "polo34 , Benli , cog , tiger , ihtiyar gider !! , bin tanesi gelir , "Site yönetimlerin de "temel düşünce budur !! , bunu bir köşeye yaz lütfen !.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Cevap yazan herkese tesekkur ediyorum.

Ufukk arkadasimizla fazla burada denk gelmemistik, nasil bir yapisi oldugunu bilmiyordum, kurunun yaninda yas da yanar misali ona her cevap yazani fircaladi hak etmedigimiz laflari iftira boyutunda demeyeyim hadi aldik, neyseyukariya yazdigi mesaj ile kendini pekcok kisiye affettirdigini dusunuyorum, umarim bir daha ki sefer genelleme daha az yapar

Sozum simdi yonetime olsun, ben haksiz oldugumu dusunmuyorum, benim icin en onemli soru su: konu icinde daha agir kufur edenler ve herkesi cileden cikaran arkadasta uyari aldi mi? Onlara uyari vermediyseniz benim hesabi kapatin, verdiyseniz adil davranmissiniz derim, bu sorunun cevabi bu konuya gelene kadar uye girisi yapmayacagim...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    yahu bu selim arkadaş her ne kadar pek ortak bişey bulamadığım bi arkadaş olsa da iyi niyetinden emin olduğum biri.
    kim kızdırdıysa yıkalım yıkmaya da;
    başka türlü hakaretler başka adamlara da edilince aynı tepkinin verilmesini istirham ederim.
    birkaç sert çocuk (!) var ki her mesajı iğrenç ifadelerle bezeli, kudurmuş gibi yazıyorlar resmen.
    ondan sonra ipin ucu kaçıyor, ayıkla pirincin taşını.
    ne olacak bu işler?

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap yazan herkese tesekkur ediyorum.

Ufukk arkadasimizla fazla burada denk gelmemistik, nasil bir yapisi oldugunu bilmiyordum, kurunun yaninda yas da yanar misali ona her cevap yazani fircaladi hak etmedigimiz laflari iftira boyutunda demeyeyim hadi aldik, neyseyukariya yazdigi mesaj ile kendini pekcok kisiye affettirdigini dusunuyorum, umarim bir daha ki sefer genelleme daha az yapar

Sozum simdi yonetime olsun, ben haksiz oldugumu dusunmuyorum, benim icin en onemli soru su: konu icinde daha agir kufur edenler ve herkesi cileden cikaran arkadasta uyari aldi mi? Onlara uyari vermediyseniz benim hesabi kapatin, verdiyseniz adil davranmissiniz derim, bu sorunun cevabi bu konuya gelene kadar uye girisi yapmayacagim...
    merhaba selim bey
    moderatör tarafından özel mesajla uyarı aldım
    yukarıda belirttiğim özür mesajı gibi bir özel mesaj yazdım Alper beye
    ilaveten üye olduğum bu sitede, alay, iftira ve çirkin yakıştırmalara yol açacak dini konuların kapatılmasını
    kaydımın ve yazdığım bütün teknik ve sosyal mesajların silinmesini ısrarla rica ettim
    hepimiz insanız ama birbirimizin yaşayış tarzına saygı gösterdiğimiz sürece
    saygılarımla

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bir de Sinan bey kufurlu yazmisti diye hatirliyorum, heralde O da gerekli uyariyi almistir...

Neyse bu konuya yazan arkadaslarla atismalarimiz olmasina ragmen yapici fikirleri ortak noktamizin Motosiklet Sevgisi oldugunu gostermistir diyerek konuya noktayi koyayim

Bizler her ne kadar hakli oldugumuzu iddia etsek de forumun sahipleri var, onlarin koydugu kurallara uymamiz lazim, adil davrandiklari surece seriatin kestigi parmak acimaz diye dusunuyorum.

Biri gider digeri gelir olayina katilmiyorum, forumun kalitesini kullanicilar belirler, adam gibi yazan kisiler azalirsa forum illa ki popularitesini kaybeder...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)