Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

25 yaş üstü evlenemeyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    MT soruyor,,, yakında bu topictende yeni üyeler gelir google üzerinden,,,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    * cinsellik, su içmek yemek yemek gibi bir ihtiyaçtır .
    * cinsel ilişkiye girmek , sevişmek insan olmanın doğasında vardır .
    * yaradan hem bu güdüyü verecek hem de yok ama sevişmeyin diyecek günah tü kaka ama 20 tane karı olarak alırsan olur diyecek .bunla mı uğraşacak tanrı ? ozamanlar teknoloji yok dna testi yok kimin çocuğu kimden belli olsun diye evlenmeden ilişkiye girmeyin diye bir kural konulmuş.
    * erkek olsun bayan olsun önüne gelenle cinsel ilişkiye girmek ile tek eşli yaşamayı tercih etmek tercih meselesidir.
    * ahlak kavramı ise kişiseldir kimisi eşiyle birlikte swing partilerine katılır eş değiştirir çok mutludur birbirlerini çok severler. öbür çift çok namusludur aman karı geçen osman geldi arkadaşım o nasıl bakıştı der hergün kavga gürültü kıskançlık .. hangisi doğru ? amaç ne bu dünyada ( bak bu dünya diyorum öbür dünya yok zaten ) amaç mutlu olmak . kimi cinsel fantezilerden mutlu olur kimisi tek eşlilikten bu kimi ilgilendirir ?
    * Evliyken çiftlerin birbirlerinden habersiz ve onaysız yaptıkları tek taraflı ilişki aldatmak tır . hem ahlaken hem kanunen yanlıştır ama o da bir tercihtir demokratik hakkıdır .
    * ZİNA Türk Ceza Kanununda suç değildir .T.C. Cumhuriyetinde reşit olan iki birey kendi rızası ile istediği gibi cinsel ilişkiye girebilir hiçbir cezası yoktur.
    madem islam yasaklamış neden bu ülkede yaşıyorsunuz ? bu ülke kanunen külli kafir deyin. gidin arabistana çıkın TC vatandaşlığından burda zina var küfür var günah var deyin gidin başvuru yapın .

* kendi ahlak kurallarınızı 1.500 yıl önceki bir insanın sosyokültürel çevresine göre düzenlemeyin. 2013 yılı itibariyle zekanızı kullanarak global bir fikir ve hayat görüşü sahibi olunuz.
    forevermore, wolrath, scooboy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Bedeninin bakire olması önemli değil.. mühim olan ruhu .r.spu olmasın...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ahh canım. Hiç bi kız vermedi mi sana ?
    Gösterip elletmediler mi ?
    Bakireyim deyip sürtüşmekten öte gitmediler mi ?
    fabrisio, cihan54, kurubuz ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki 29 yasına kadar kımseyle yattın mı kardesım?

ya da soyle sorayım...

sen bakır mısın?

*

dinle , namusu bir tutmayın.kalbınızı kırarım.
    ne turbanlı gordum, grup sex yapan.
    ne adamlar gordum, camıden sonra kerhaneye gıden.
    ben de muslumanım ama, dınımın hem sıyasete hem de baska seylere alet olmasına fıtıl oluyorum!!!
    istanbulda ögrenciyiz. yurtta kaldıgım arkadaşım. karaköyde bereketzade camiinin şıhından burs alıyordu.
    ayın ilk cumartesi ögle namazını kılıp bursunu alıp.
    önce karaköyden yukarıya cıkarak 2 bira yapıyordu birhanede.
    sonra nevizadenin oradaki genelevlere gidip işini haledip geri yurda dönüyordu.
    sonuç olarak 100 liradan elinde 10 lira kalıyordu
    2 paket sigara alıp o parayı bitiriyordu..
    kısacası niyet önemli, ister kadın ister erkek.
    ama konuyu okuyunca migdem bulandı..
    wolrath ve akira2012 bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    * cinsellik, su içmek yemek yemek gibi bir ihtiyaçtır .
    * cinsel ilişkiye girmek , sevişmek insan olmanın doğasında vardır .
    * yaradan hem bu güdüyü verecek hem de yok ama sevişmeyin diyecek günah tü kaka ama 20 tane karı olarak alırsan olur diyecek .bunla mı uğraşacak tanrı ? ozamanlar teknoloji yok dna testi yok kimin çocuğu kimden belli olsun diye evlenmeden ilişkiye girmeyin diye bir kural konulmuş.
    * erkek olsun bayan olsun önüne gelenle cinsel ilişkiye girmek ile tek eşli yaşamayı tercih etmek tercih meselesidir.
    * ahlak kavramı ise kişiseldir kimisi eşiyle birlikte swing partilerine katılır eş değiştirir çok mutludur birbirlerini çok severler. öbür çift çok namusludur aman karı geçen osman geldi arkadaşım o nasıl bakıştı der hergün kavga gürültü kıskançlık .. hangisi doğru ? amaç ne bu dünyada ( bak bu dünya diyorum öbür dünya yok zaten ) amaç mutlu olmak . kimi cinsel fantezilerden mutlu olur kimisi tek eşlilikten bu kimi ilgilendirir ?
    * Evliyken çiftlerin birbirlerinden habersiz ve onaysız yaptıkları tek taraflı ilişki aldatmak tır . hem ahlaken hem kanunen yanlıştır ama o da bir tercihtir demokratik hakkıdır .
    * ZİNA Türk Ceza Kanununda suç değildir .T.C. Cumhuriyetinde reşit olan iki birey kendi rızası ile istediği gibi cinsel ilişkiye girebilir hiçbir cezası yoktur.
    madem islam yasaklamış neden bu ülkede yaşıyorsunuz ? bu ülke kanunen külli kafir deyin. gidin arabistana çıkın TC vatandaşlığından burda zina var küfür var günah var deyin gidin başvuru yapın .

* kendi ahlak kurallarınızı 1.500 yıl önceki bir insanın sosyokültürel çevresine göre düzenlemeyin. 2013 yılı itibariyle zekanızı kullanarak global bir fikir ve hayat görüşü sahibi olunuz.
    Hz. Ali'nin; "Peki ya Allah varsa" cümlesi geldi aklıma. Ya varsa?

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    la uzunlar kebaptan nereye geldik,youtup tadında olmaya başladı forumlar
    aksoyy bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha, koptum
    Levent68 bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 yaşındayım ama bu saatten sonra evlenmeyi düşünmüyorum

aşağıda ki örnek bir konu bunun gibi yüzlerce konu var

http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/570403-bakire-olmadigini-esine-aciklayip-evlenen-varmiyada-kizlik-zarini-diktirip-evlenen.html
    Senin sıkıntıların var. Terapiste gitmeni şiddetle tavsiye ediyorum. Sakın yanlış anlama ,amacım inceden laf sokmak ,alay etmek veya senin görüşünü aşağılamak değil. Bunları okuyup kendini sıkıntıya sokmak , karamsarlığa düşmek , kendini bekarlığa mahkum etmek hatta bu konuda motosiklet sitesinde başlık açacak kadar ileri gitmek gerçekten normal bir durum değil.
    scooboy ve Levent68 bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    midem bulandı linki okurken
    hamdolsun, müslüman başbakanımız var, dindar(!) nesil yetiştiriyorlar
    ama ortalık böyle ahlaksızlıkların meşru gösterildiği dizilerden geçilmiyor
    sahi, nasıl normalleşti bunlar sanıyorsunuz?
    Ya o değil de tiger, bu dönemde bukadar tecavüzcünün bırak ifşa edilmesine, saklanması, kayrılması ve de serbest bıraklımasına(en kötü ihtimalle hafif ceza alması) ne diyorsun ?=?

Bu soruyu çok ciddi sordum, iğneleme, laf çarpma felan maksadında değilim. Bu aralar bir türlü anlayamadığım bir durum bu.
    wolrath bunu beğendi.
    #sürenadam

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Sinan Er noktayı koymuş.

2 gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş.Allah herkese el değmemiş eş nasip etsin, ama erkekte zar yok diye her haltı yiyecek diye birşeyde yok, bayan bir hata yaptı diye o.pu olacak diye de birşey yok.Genelde insanı pişiren hatalardır.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dehşet içindeyim. Koptum koptum...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Kadınların toplum hayatındaki rolünün ve denkliğinin kabul edilmesi gerekirken, tersine biçimde 1500 yıl öncenin kurallarının bugün için kullanılmaya çalışıldığı bir ülke haline geliyoruz maalesef. 50 yaşlarındaki 30 yaşında çocukları, koca koca torunları olan adamların 13-14 yaşında kızlarla ilişki normal kabul edilebilir hale gelmeye başladı maalesef; bu zihniyetteki insanlar da ne kadar üzücüdür ki ahlak dersi vermeye çalışıp kendileri her türlü pisliğin içinde yüzerken, kadınların bekaretinden, ahlakından dem vurabiliyor, bir yandan belki de fantazilerine hizmet etmesi için, ya da doyuramadıkları cinsel açlıklarını karşılamak için kadın sitelerini takip edip muhtemelen kadın nick'i de alıp oradan birilerini "düşürmeye" çalışıyorlar. Sonra da motosiklet forumunda böyle saçma sapan başlıklar açıldığı da oluyor hani. Umarım bu konuyu açan eleman hiçbir zaman evlenmez, eşine de yazık, çocuklarına da yazık.

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    way baboooo way baboooo ne diyim konu baştan aşağı yanlış açılması bile hata yaw milletin işi gücü yokmu nelerle uğraşıyor fazla uzatmaya gerek yok bence din1 cinsellik2 bu forumda bu konularla ilgili topiklerin bile açılması hoş değil gerisi size kalmış çünkü bu konular saptırılabiliyor gerkesiz yere birbiriniz kırarsınız heppimi bu çatı altında toplayan sebep motosiklet sevgisi değilmi din dil ırk farketmeksizin herkes bilgisini paylaşıyor önemli olanda bu değilmi benim fikrim adminlerin konuyu silmesi lazım mt büyük bir ailedir ramazanda iftar olur toplantı olur başka etkinlikler olur onlaraı düzenleyelim 3 beyazdanda uzak duralım... saygılar

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    tehlikeli işlerden uzak durunnnn

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Kardeşim sadece şunu söyleyeceğim:

Hazreti Muhammed ilk evliliğini bekar bir kadınla yapmamıştır. Hazreti Hatice dul bir kadındır.
    ramizan83 bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o değil de tiger, bu dönemde bukadar tecavüzcünün bırak ifşa edilmesine, saklanması, kayrılması ve de serbest bıraklımasına(en kötü ihtimalle hafif ceza alması) ne diyorsun ?=?
    Bu soruyu çok ciddi sordum, iğneleme, laf çarpma felan maksadında değilim. Bu aralar bir türlü anlayamadığım bir durum bu.
    temiz kalplisin herhal
    hiç alakası olmadan şurda vermişim o cevabı bugün
    cevab veremedi

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temiz kalplisin herhal
    hiç alakası olmadan şurda vermişim o cevabı bugün
    cevab veremedi
    Temiz kalplisin diye en son duyduğuum... baya olduydu
    Yazdıkların güzel, benden daha derin düşünmüşsün ona da lafım yok. Ama yine de benim beklentim tecavüz olaylarında haberlerin insanların gözüne sokulmaya devam edilmesi, insanların bu konularda korkutulması ama bir yandan da bukadar açık seçik salıverilmemeleri. Hani tamam "Devlet burada, bu suçlulara öyle bir ceza verecez ki bir daha kimse kimsenin kılına bile dokunamayacak" demesinler ama bu kadar da serbest bırakmasınlar.

Kaldı ki bu tecavüz, taciz ve istismar olaylarının, haberlerinin saklanmaya çalışılması senin verdiğin cevapla da biraz çelişiyor gibi. Emin ol, şu anda evlerinde yaşayan birçok +40 yaşındaki insanın bu olaylardan haberi bile yok. Olsa bile haberlerde "tecavüz iddiası ile soruşturma başlatılan..." diye başlıklar okuyorlar. Yada tecavüze cinsel taciz deyip geçiştiriyorlar...
    #sürenadam

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hz. Ali'nin; "Peki ya Allah varsa" cümlesi geldi aklıma. Ya varsa?
    işte aynen %100 katılıyorum sana Zeus un oğlu Herkül de ölye dediydi . Ya varsa ve ölünce Zeus Asasını G..üne geçirirse ?
    hiç düşündün mü ?
    Ya da hintli bi arkadaşım vardı . Şiva hazırlamış aleti ( ne aletiyse artık ) bekliyomuş .
    ya da şunu hiç düşündün mü ?
    dünyada kaç kişi hristiyan kaç kişi müslüman ? bir araştır bakalım .
    ya öbür dünyada isa derse ki .
    ben sana demiştim ben meryemin çocuğu tanrının oğlu isa bana neden inanmadın yanacaksın da elin arabına inandın ?
    sen bunları düşündün mü Güvenoviç ?

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldı ki bu tecavüz, taciz ve istismar olaylarının, haberlerinin saklanmaya çalışılması senin verdiğin cevapla da biraz çelişiyor gibi. Emin ol, şu anda evlerinde yaşayan birçok +40 yaşındaki insanın bu olaylardan haberi bile yok. Olsa bile haberlerde "tecavüz iddiası ile soruşturma başlatılan..." diye başlıklar okuyorlar. Yada tecavüze cinsel taciz deyip geçiştiriyorlar...
    olayı tam anlayamadım ama tecavüz farklı bir suç türü, suçlular dünyasında bile hoş karşılanmıyor
    ve biraz da insanları sokağa dökecek, kontrolden çıkarabilecek cinsten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)