Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

allah rızası için bilgisi olan yanıtlasın lütfen hayatımı kararttı bu sorun

Motovento
    REKLAM ALANI

benim suratım çok yağlı gözlerimin çevrside çok yağlanıyor bazen günlerdir yüzümü sabunla yıkamıyorum ve suratım çok yağlıyken gözlerim açıkken gözyaşlarım akarken gözlerim açıkken gözlerim çok yanıyor ama banyo yaptıktan sonra gözlerim açıkken ağlarken bu sefer hiç iki gözüm yanmıyor annem babam diyor suratın yağlanıyor ve o kir ve yağ sen gözlerin açıkken ağlarken gözlerinin içine giriyor o kir ve yağ yakıyor senin gözlerini diyorlar ve küçükken yüzüm hiç yağlı değildi ve o zaman gözlerim açıkken gözyaşlarım akarken asla yanma olmazdı gözlerimde ağlayacam, sanki gözüme sabun kaçmış gibi yanıyor ağlayamıyorum

niye benim gözlerim kendi gözyaşından yanıyor ve gözde kuruluk yok, kaşıntı, kızarma, sulanma, bulanılık yok. sadece yoğun gözyaşı altında yani ağlarken gözlerim acaip yanıyor. acıdan ağlamaktan vazgeçiyorum o derece uykusuz da değilim bugün olan bir şey değil zaten bu. sadece bugün aklıma geldi

ve suratım çok yağlı iken gözlerim kapalı bir şekilde ağladığımda hiç bir yanma böyle yanmada hiç olmuyor ama gözlerimi açınca gözlerime gözyaşlarım giriyor annemin ve babamın dediğine göre o gözyaşlarımla beraber suratımdaki göz çevrelerimdeki kir ve yağ yakıyormuş gözlerimi hiç bir insanda böyle bir şey olmamış suratı yağlı olan insanlar gözleri açıkken ağladıklarında benim gibi bu durumu yaşıyorlar mı ve ağladımızda gözlerimiz sulanır ve o zamanlardada yanma oluyor ve gözlerim çok yanıyor gözlerimi kapatmak durumunda kalıyorum gözyaşlarım süzülürken gözlerim yine yanmaya devam ediyor çok canım yanıyor o zamanlarda ama gözlerimi kapatıp ağladığımda gözyaşlarım akarken hiç yanma olmuyor

ve ağlarken çok ağladığımızda gözyaşlarımız çok akar ya o zamanlarda da bu bahsettiğim yanmada oluyor gözlerimde 1 hafta kadar yıkamıyorum gözlerimi ve ağladığımda suratımdaki ve göz çevremdeki kirler ve yağlar gözüme giriyormuş ve onlar yanmaya sebeb oluyorlarmış ağlayanları kıskanmaya başladım yaşım 18 çok üzülüyorum neden diğer insanlarda böyle olmuyor da benim gözlerimde oluyor diye gözlerimi çok acıtan bir yanma oluyor çok ağlamıyorumki uzun bir süreden sonrada ağladığımda ama suratım yağlı iken gözlerim açıkken gözyaşlarım gözlerimin içinde ikende o acıtan yanma oluyor gözlerimi kapatıyorum artık eskiden ben çocukken ben küçükken böyle olmazdı ama ergenliğe girdim böyle oluyor hayattan soğudum artık bu durumdan dolayı yıkıldım artık

yüzümü yıkamadığımdan oluyormuş annemle babam dediler ben sabunla yıkamıyorum yüzümü günlerce bazen haftalarca yıkamıyorum ciddiyim ve makyaj filan yapmıyorum ve surat çok yağlanıyor ya vıcık vıcık yağ içerisindede oluyor suratım o zamanlarda gözlerim açıkken ağladığımda gözyaşlarım akarken bu sefer dehşet bir yanma oluyor acıtan bir yanma oluyor herkezdemi böyle oluyor sadece bendemi oluyor yağlı ciltli olan insanlardamı hep böyle oluyor ama eskiden hiç böyle olmazdı ve
    suratımı ellediğimde ellerim çok yağlanıyor ve göz çevrelerimide parmağımla ve ellerimle ellediğimdede elime ve parmağıma çok yağ bulaşıyor bu nedenlemi olur ama ergenlik çağına girişte suratta yağlanma olurmuş benimde suratım yağlandı ama ergenlik çağında değilken ağladığımda gözlerim açıkken asla yanmaz idi gözlerim neden acaba ve ağladımızda gözlerimiz sulanır ve o zamanlardada yanma oluyor ve gözlerim çok yanıyor gözlerimi kapatmak durumunda kalıyorum gözyaşlarım süzülürken gözlerim yine yanmaya devam ediyor çok canım yanıyor o zamanlarda ama gözlerimi kapatıp ağladığımda gözyaşlarım akarken hiç yanma olmuyor gözlerim açıkken gözyaşları gözlerimin içine girdiğinde yanma başlıyor ve çok yanıyor ve o yüzden nedenini merak ettim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ağlamayıver :d

Kendi göz yaşım değilde akan ter gözüme girerse o zaman göze sabun kaçmış etkisi yaratıyor bende ;d
    cenkito ve rangers07 bunu beğendiler.

Teşhisi koyuyorum, bu bizim meşhur artist japon.
    hyce bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    yüz niye yıkanmaz arkadaş? her gün bi kere yıkayınca biri mi ölüyor? hafta ne ya? mt iyice bozdu...

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sakamisin bilmiyorum ama her ihtimale karsi sen bi psikologa git once. ciddiyim bak benimki saka degil.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    http://shop.nordstrom.com/s/estee-lauder-sparkling-clean-oil-control-foaming-gel-cleanser/2839017

Senin ilacın bu. Köpüklü Temiz Yağ Kontrolü Köpük Jel Temizleyici. Tekin Acar da bulabilirsin

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    http://www.frmtr.com/saglik/5364636-...tum-artik.html

http://www.kizlarsoruyor.com/Saglik-...la-ilgili.html

Arkadaş ortaçağ avrupası gelenek ve göreneklerine göre yaşıyor sanırım. Bir de bayan çıktı on numara oldu.
    hyce ve sgurdal bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ne pis bi kızsın sen ya. Yuz yıkamıyorsun haftalarca bu ne . Böööğğğkk
    sarikemal, sgurdal ve saturn bunu beğendiler.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Ergendir ergen

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Sen Ağlama

Sen ağlama meleğim
    Sen ağlarsan
    Saklanır kirpiklerin arkasına gözler
    Ve
    Tebessümler terk eder yüzleri
    Sen ağlarsan gülüm
    Yüreğim ağlar

Sen ağlama gültanem
    sen ağlarsan
    Açılmaz sevda bahçesinde güller
    Ve
    Ötmez olur güle sevdalı bülbüller
    Sen ağlarsan birtanem
    Gök kubbe ağlar

Sen ağlama cananım
    Sen ağlarsan
    Samanyolu yol göstemez kervana
    Ve
    Güneş saklanır bulutların arkasına
    Sen ağlarsan ceylanım
    Uzaklarda can ağlar

Sen ağlama gülüm
    Sen ağlarsan
    Tuannalar utanır Cennet'e düşmeye
    Ve
    Utanır tuannalar gözyaşına karışmaya
    Sen ağlarsan bebeğim
    Utanır gülmeye cennet ağlar

Sen ağlama kardelenim
    Sen ağlarsan
    Kasırga olur çöl meltemleri
    Ve
    dağlar yol vermez Ferhatlara
    Sen ağlarsan leyl-lerdeki düşüm
    Çölde Leylayı arayan mecnunda ağlar

Sen ağlama aşkım
    Sen ağlarsan
    Saatler gün olur günler hafta
    Ve
    Yüreğim can cekişir dar ağaçta
    Sen ağlarsan ömrüm
    Ömrünü sana adayan maşukta ağlar

Sen ağlama yaşamım
    Sen ağlarsan
    Yaşam terk edecek beni
    Ve
    Sönecek bir bir umutlarım
    Sen ağlarsan hayatım
    Peşimden ayrılmayan gölgemde ağlar

Sen ağlama sevdam
    Sen ağlarsan
    Sararmaz buğday başakları
    Ve
    Unutulur karasevda aşıkları
    Sen ağlarsan sevdalım
    Unutmaki sevdalılarda ağlar

Sen ağlama karagözlüm
    Sen ağlarsan
    Hırçınlaşır Karadeniz
    Ve
    Serserice carpar kayalıklara
    Sen ağlarsan miniğim
    Sahile vuran dalgalarda ağlar

Sen ağlama sevgilim
    Sen ağlarsan
    Gözyaşların hancer olup saplanır kalbime
    Ve
    Gömülür bedenim hazırlanmış kabrime
    Sen ağlarsan bilki cantanem gültanem
    Sen ağlarsan
    Kainat ağlar kıyamet kopar

Sen ağlama cananım
    Sen ağlama ömrüm
    Sen ağlama
    Ben dökerim gözyaşları senin yerine.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Yönetime sesleniyorum.
    Bu adam ara ara foruma üye olup böyle ilginç yazılar yazıyor ama bu sefer banlamayın lütfen bu arkadaşı
    Yaşadığı kafaya baksanaza... Bayılıyorum

---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:37 ----------

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.frmtr.com/saglik/5364636-...tum-artik.html

http://www.kizlarsoruyor.com/Saglik-...la-ilgili.html

Arkadaş ortaçağ avrupası gelenek ve göreneklerine göre yaşıyor sanırım. Bir de bayan çıktı on numara oldu.
    Bu arada ikinci linkte, kadınlar gerçekten ciddiye alıp cevaplamışlar. Hele biri var ki;

suratım çok yağlıyken gözlerim açıkken gözyaşlarım akarken gözlerim açıkken gözlerim ----- burada bişey diyeceksin ama seni çok zorlamış soyleyeceğin şey heralde bir anlamı kuramadın :D
    Hatun her yeri anlamış da işte, bu cümleye bir anlam verememiş. Canım benim
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Okuyup anlayım derken motoru yaktım anlamadım ben bir şey

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar feyk karakterli üye için kendinizi yormayın..makara için can sıkıntısına açılmış konu...artık uyanık olun biraz...he canınız makara çekiyorsa buyrun sofraya

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)