Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

böyle rezalet motor olmaz olsun..

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    hoşgeldin.

buyur izle ve 250cc motor nasıl oluyormuş gör. şimdikiler bildiğin oyuncak.

honda cbr 250 rr

http://www.youtube.com/watch?v=8FMvlKyLx6M

http://www.youtube.com/watch?v=hNCpMYNUszU

http://www.youtube.com/watch?v=2YVKkN4jH3k

honda hornet 250

http://www.youtube.com/watch?v=5MPROmQ6yA4

http://www.youtube.com/watch?v=8XX_fk3yOX0

http://www.youtube.com/watch?v=VZSeDMe2jq8

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ninja 250
    almadan önce araştırsaydınız arkadaşım sonuçta zorla satmıyorlar cahilmisiniz siz ?

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen istersen benim mesajımı tekrar oku ve anlamaya çalış. Bazı modeller teknolojik olmak için değil , gelenek olduğu için üretilir. Senin gibi adı sanı belli olmayan , kim olduğunu bilmediğimiz ama yazdıklarından zır cahil olduğunu rahatlıkla anlayabildiğimiz bir arkadaşın bunu anlamasını beklemek mümkün değil ama ben umutluyum . Biraz zorlarsan başarabilirsin hadi ıkın ıkında çıksın yeni mesajın.

Ayrıca bu zeka yoksunu cahilin açtığı provokasyon kokan saçma sapan başlıkta sırf bu yaratığı eleştirirken kantarın topuzunu kaçırdığı için kelle alıp adam banlayan moderasyonun üç beş tıklanma uğruna motosiklet forumunda motosikletleri yerin dibine sokan bu zihniyete göstermiş olduğu toleransı protesto ediyorum.
    çok umutlanma istersen. iki zamanlı şapsal vespa ve türevleri ile sana mutluluklar dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

Alıntı John Abruzzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almadan önce araştırsaydınız arkadaşım sonuçta zorla satmıyorlar cahilmisiniz siz ?
    eğer ki cevabın bana ise cahil olan senmişsin. ben mi almışım yoksa kuzenim mi almış motoru? hey allah'ım ya?

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Ulen çok merak ediyorum belediyeler neden sadece kedi köpek itlaf ederlerde çevreye zararlı adı sanı resmi olmayan mahlukata neden dokunmazlar.
    saykem bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    Ulen çok merak ediyorum belediyeler neden sadece kedi köpek itlaf ederlerde çevreye zararlı adı sanı resmi olmayan mahlukata neden dokunmazlar.
    belediyeler artık kedi köpek itlaf edemiyor, mağara döneminden bir çık, uyan istersen kış uykusundan.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin.

buyur izle ve 250cc motor nasıl oluyormuş gör. şimdikiler bildiğin oyuncak.

honda cbr 250 rr

http://www.youtube.com/watch?v=8FMvlKyLx6M

http://www.youtube.com/watch?v=hNCpMYNUszU

http://www.youtube.com/watch?v=2YVKkN4jH3k

honda hornet 250

http://www.youtube.com/watch?v=5MPROmQ6yA4

http://www.youtube.com/watch?v=8XX_fk3yOX0

http://www.youtube.com/watch?v=VZSeDMe2jq8
    2 zamanlı olma ihtimali varmı bu 250 rr nin

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    dostum adı sanı belli olmasada, tanımasakta, fikirlerini benimsemesekte hakaret etmemeliyiz dostahne bir şekilde görüşlerimizi birbirimize sunmalıyız netice olarak burası forum ve yüzbinlerce insan okuyor sitenin imajıda bozulur bu şekilde birbirimize davranırsak
    reverse bunu beğendi.
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Eskinin 4 silindirli 250 liklerinin simdikilerden daha kuvvetli olduklari gercek, aletler 18-20bin devir ceviriyorlardi, ancak emisyon oranlari o zamanlar simdiki kadar kisitlayici degildi, su anki kisitlamalar ile alabilecegin en guclu 250 lik 33 beygirlik ninja. Emisyonu gectim, biri 4 silindir biri 2 silindir, onu da gectik, biri 18bin devir ceviriyor, sence o motorun omru kac km.dir?

Gunumuzde emisyon sinirlamalarini kaldirirsan o zamankinden daha da kuvvetli makinlara yapacak teknoloji var tabii ki. Ama konusurken, karsilastirirken elma ile armudu karistirmamak lazim bence, 4 zamanli 2 silindirli bir motor ile yine 4 zamanli ve 2 silindirli bir motoru karsilastirmak lazim, yoksa tabii ki eski 250lik daha basarili gozukecektir.

Bir de insanlari tanimadan etmeden boyle kahve agziyla cevap yazmasaniz daha iyi olurmus, size cevap veren bazi insanlarin belki sizin yasiniz kadar motor tecrubesi var, hadi onu da gectim, yasi sizden buyuk insanlar var, oyle karsinizdaki herkese liseli ergen muamelesi yapmasaymissiniz daha iyi olurmus, su anki en iyi 250lik motorlardan biriyle ilgili bu motor copmus beee diye baslik actiysaniz insanlarin dalga gecer sekilse sizi elestirmelerine de hazirlikli olmalisiniz. Burada cok mantikli birsey yazmis olsaydiniz da insanlar dizinle bu sekilde dalga gecmis olsaydi tavrinizi anlardim ama ne yazik ki durum bu degil.
    acayüp bunu beğendi.

Motosikleti
    belediyeler artık kedi köpek itlaf edemiyor, mağara döneminden bir çık, uyan istersen kış uykusundan.
    Bende onu diyorum ya işte , elde kalan malzemeyi değerlendirmek lazım ortalık adı sanı ismi cismi beli olmayan motosiklet cahilleri ile dolu .

Köfte söyliyimmi yermisin

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:27 ----------

Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum adı sanı belli olmasada, tanımasakta, fikirlerini benimsemesekte hakaret etmemeliyiz dostahne bir şekilde görüşlerimizi birbirimize sunmalıyız netice olarak burası forum ve yüzbinlerce insan okuyor sitenin imajıda bozulur bu şekilde birbirimize davranırsak
    Ben başlatmadım , onu provakatör arkadaşa anlatmak lazım . Kime ve neye hizmet ettiğini bilmiyorum ama yakında tıklanma sayısına yaptığı katkılardan dolayı arkadaşın moderasyon tarafından ödüllendirileceğine dair kuvvetli emareler var
    İLYAS41 bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

arkadaşlar youtube'da honda cbr250rr ile honda hornet 250 diye arama yapın, eski 250cc ler ile şimdikileri bir karşılaştırın isterim. şimdikilerin nasıl çöp olduğunu oturup şaşkınlıkla izleyin. ha tabi bunda tüm dünyada aşağı çekilmeye çalışılan eksoz emisyon oranlarınında etkisi var elbette.
    o senin bahsettiğin eski hornetler,250 likler 4 silindir be kardeşim
    günümüz tek yada 2 silindirli motorların geçmişteki 4silindir 250 liklerin yanında esamesi okunmaz
    25 yıldır motor kullanan birinin bunları bilmesi lazımdı...
    seckin_ bunu beğendi.
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskinin 4 silindirli 250 liklerinin simdikilerden daha kuvvetli olduklari gercek, aletler 18-20bin devir ceviriyorlardi, ancak emisyon oranlari o zamanlar simdiki kadar kisitlayici degildi, su anki kisitlamalar ile alabilecegin en guclu 250 lik 33 beygirlik ninja. Emisyonu gectim, biri 4 silindir biri 2 silindir, onu da gectik, biri 18bin devir ceviriyor, sence o motorun omru kac km.dir?

Gunumuzde emisyon sinirlamalarini kaldirirsan o zamankinden daha da kuvvetli makinlara yapacak teknoloji var tabii ki. Ama konusurken, karsilastirirken elma ile armudu karistirmamak lazim bence, 4 zamanli 2 silindirli bir motor ile yine 4 zamanli ve 2 silindirli bir motoru karsilastirmak lazim, yoksa tabii ki eski 250lik daha basarili gozukecektir.

Bir de insanlari tanimadan etmeden boyle kahve agziyla cevap yazmasaniz daha iyi olurmus, size cevap veren bazi insanlarin belki sizin yasiniz kadar motor tecrubesi var, hadi onu da gectim, yasi sizden buyuk insanlar var, oyle karsinizdaki herkese liseli ergen muamelesi yapmasaymissiniz daha iyi olurmus, su anki en iyi 250lik motorlardan biriyle ilgili bu motor copmus beee diye baslik actiysaniz insanlarin dalga gecer sekilse sizi elestirmelerine de hazirlikli olmalisiniz. Burada cok mantikli birsey yazmis olsaydiniz da insanlar dizinle bu sekilde dalga gecmis olsaydi tavrinizi anlardim ama ne yazik ki durum bu degil.
    Çok güzel anlatmışsınız , olay gayet net.
    15 yaşında cahil ergen ağzıyla yazmış bu tavırda da ısrar ediyor.
    İLYAS41 ve seckin_ bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 zamanlı olma ihtimali varmı bu 250 rr nin
    4 silindir, 4 zamanlı ve 16 valflidir kendileri.

Sen istersen benim mesajımı tekrar oku ve anlamaya çalış. Bazı modeller teknolojik olmak için değil , gelenek olduğu için üretilir. Senin gibi adı sanı belli olmayan , kim olduğunu bilmediğimiz ama yazdıklarından zır cahil olduğunu rahatlıkla anlayabildiğimiz bir arkadaşın bunu anlamasını beklemek mümkün değil ama ben umutluyum . Biraz zorlarsan başarabilirsin hadi ıkın ıkında çıksın yeni mesajın.

Ayrıca bu zeka yoksunu cahilin açtığı provokasyon kokan saçma sapan başlıkta sırf bu yaratığı eleştirirken kantarın topuzunu kaçırdığı için kelle alıp adam banlayan moderasyonun üç beş tıklanma uğruna motosiklet forumunda motosikletleri yerin dibine sokan bu zihniyete göstermiş olduğu toleransı protesto ediyorum.
    Sonuna kadar sizinleyim...
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

Motosikleti

Konu sadece emisyon değil Bülent. 250cc dört silindirli bir makine ile 600cc 4 silindirli bir makinanın üretim maliyetleri arasında neredeyse fark yok. Sadece vergi avantajı fiyatlarda ciddi avantaj sağlamıyor. Buda tatminkar satış rakamlarını getirmediği için firmalar üretim yapmıyorlar.
    hayvan bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o senin bahsettiğin eski hornetler,250 likler 4 silindir be kardeşim
    günümüz tek yada 2 silindirli motorların geçmişteki 4silindir 250 liklerin yanında esamesi okunmaz
    25 yıldır motor kullanan birinin bunları bilmesi lazımdı...
    iyi ya işte, bizde onu anlatmaya çalışıyoruz, sizde anlamamaya gayret ediyorsunuz. şimdi onbinlerce lira döktüğünüz 250cc ler 4-5 yaşındaki çocukların bindiği akülü motorlar gibi. oyuncak yani. teknoloji gelişeceğine gerilemiş resmen. anlatmaya çalıştığımız bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar sizinleyim...
    sonunda kadar birlikte takılın, allah mutlu mesud etsin.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Bende onu diyorum ya işte , elde kalan malzemeyi değerlendirmek lazım ortalık adı sanı ismi cismi beli olmayan motosiklet cahilleri ile dolu .

Köfte söyliyimmi yermisin

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:27 ----------

Ben başlatmadım , onu provakatör arkadaşa anlatmak lazım . Kime ve neye hizmet ettiğini bilmiyorum ama yakında tıklanma sayısına yaptığı katkılardan dolayı arkadaşın moderasyon tarafından ödüllendirileceğine dair kuvvetli emareler var
    lütfen birbirimizi incitmeden güzel güzel tartışalım
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Motosikleti
    Hayabusa
    bilmem? ancak 1980-1990 senesinden beri bu zamana kadar gelebildiklerine ve youtube'lara konulduklarına göre sıkıntı yok.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    iyi ya işte, bizde onu anlatmaya çalışıyoruz, sizde anlamamaya gayret ediyorsunuz. şimdi onbinlerce lira döktüğünüz 250cc ler 4-5 yaşındaki çocukların bindiği akülü motorlar gibi. oyuncak yani. teknoloji gelişeceğine gerilemiş resmen. anlatmaya çalıştığımız bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

sonunda kadar birlikte takılın, allah mutlu mesud etsin.
    Sen 3 gün sonrayı göremiyorsun adamlar 300 bin yıl sonrayı düşünerek yön veriyor. Bunları anlaman için daha çook okuman lazım. (anlaman da lazım tabiki )
    Hiç küresel ısınma , emisyon , ozon tabakası vs bişey ler duydunmu ???
    Şu zamanda performans denilen şey alınan güçle değil alınan verimle ölçülüyor. Bunuda bir araştır istersen.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen birbirimizi incitmeden güzel güzel tartışalım
    burada insanlara bişey anlatmaya çalışıyoruz, birde hakaret işitiyoruz. bunlar ne acayüp insanlarmış ben çözemedim şahsen?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:42 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 3 gün sonrayı göremiyorsun adamlar 300 bin yıl sonrayı düşünerek yön veriyor. Bunları anlaman için daha çook okuman lazım. (anlaman da lazım tabiki )
    Hiç küresel ısınma , emisyon , ozon tabakası vs bişey ler duydunmu ???
    Şu zamanda performans denilen şey alınan güçle değil alınan verimle ölçülüyor. Bunuda bir araştır istersen.
    bugün 600cc, 1000cc, 1200cc, 1300cc motorlar emisyona uyabiliyorda, 250cc mi uyamıyor? yoksa daha basit modeller üretip daha fazla kar peşinde mi üreticiler? ne dersin?
    mhmtesk bunu beğendi.

Motosikleti
    burada insanlara bişey anlatmaya çalışıyoruz, birde hakaret işitiyoruz. bunlar ne acayüp insanlarmış ben çözemedim şahsen?
    Ninja 250 rezaletmiş,
    Vespa iğrenç
    Tek silindir 250c likler akülü oyuncaklara muadilmiş
    Hiçbirimiz motordan anlamıyormuşuz.

Senin anlattıklarından çıkardıklarımız bunlar. Sana gayet düzgün bir dille yazılmış mesajlara verdiğin kaba cevaplar ise yukarıda duruyor . Sonra da hakaret işitiyoruz diye şikayet ediyorsun.
    Konuyu baştan sona bir kez daha oku istersen .
    hayvan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)