Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayalindeki Motoru ALMAK ÇOK KOLAY :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bıraz üstü kapalı cevapladın soruları. nasıl bi iş bu napıyor ınsanlar? ne iş yapyolar? açsan diyoruz. yada tek ben anlamadım.
    hocam ben senin sorduğun nu sorunun cevabını alabilmek için 2 hafta bekledim. yaptıkları toplantılarda ben ve diğer yeni başlayacaklar defalarca sordular.

hep kaçamak cevaplar verildi.

bide denişik denişik hareketler felan.

biri çıktı, ben bu ürünü kullanarak şu kilodan şu kiloya geldim ve bu ürünleri satarak aylık şu kadar kazanç sağladım dedi ve aralarımıza oturanlar alkışlamaya başladı felan.

sonra hep beraber çıkıp birşeyler yaptılar yine alkışladılar.

çok garip, böyle gizli anlaşma var gibi.

cevap almak istedikçe seni içlerine çekiyorlar.

Ben birşey anlamadım ve bir yazı gördüm sonunda. onu okdum inandım ve bıraktım bu işleri.

bulursam o yazıyı paylaşacağım.

bunlar gibi bir network 2000 gibi kapatıldı devlet tarafından. bunların da kapanmasını istiyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar hepinizin hala hayalinde almak istediği ancak bütçesi sebebiyle alamadığı daha öncelikli şeylerden dolayı sürekli ertelenen motorlarımız vardır ve hep içimizde bir yerler buruk kalır...Ama artık bunun böyle olmasına izin vermemek için çok güzel bir fırsat var dostlarım ben bu fırsatı değerlendirdim ve hayalime çok çok çok yaklaştım... Gelin sizde bu hayalinizi gerçekleştirin haydi alalım şu motorları... Arkadaşlar hayallerini gerçekleştirmek isteyen arkadaşlar bana mesaj ile geri dönsün lütfen
    sa dostum nasıl olcak o iş
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Lem bana bak finans uzmanı mısın nesin , lafı geveleyip duracağına söylesene nasıl olacakmış şu köşeyi dönme işi.Bana kalırsa bu işten bi tek sen köşeyi döneceksin.Enayi avına çıkmışsın.
    bugay bunu beğendi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    3 sene önce birileri vardı evimize geldiler ilaç satıyorlardı zayıflama ilaçı babamada önermişlerdi baya konuştular ama vazgeçti bu omu yoksa ?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben senin sorduğun nu sorunun cevabını alabilmek için 2 hafta bekledim. yaptıkları toplantılarda ben ve diğer yeni başlayacaklar defalarca sordular.

hep kaçamak cevaplar verildi.

bide denişik denişik hareketler felan.

biri çıktı, ben bu ürünü kullanarak şu kilodan şu kiloya geldim ve bu ürünleri satarak aylık şu kadar kazanç sağladım dedi ve aralarımıza oturanlar alkışlamaya başladı felan.

sonra hep beraber çıkıp birşeyler yaptılar yine alkışladılar.

çok garip, böyle gizli anlaşma var gibi.

cevap almak istedikçe seni içlerine çekiyorlar.

Ben birşey anlamadım ve bir yazı gördüm sonunda. onu okdum inandım ve bıraktım bu işleri.

bulursam o yazıyı paylaşacağım.

bunlar gibi bir network 2000 gibi kapatıldı devlet tarafından. bunların da kapanmasını istiyorum...
    herballife mıydı neydi o oluşumun adı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    s.a arkadaşlar

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    evet herbalife. Erhan ve Yunus

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI

gerekli malzemeler para sayma makinesi :D
    makseli bunu beğendi.
    35 ZUS 73

Motosikleti
    Rks Titanic 200

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Adam kendine alt arıyor belliki...
    Birilerini sokacak bulaştıracak ki kazanacak...
    Belki kendi de battı , kendini kurtarmaya adam arıyor....

Helal yolla kazanılan para gibisi varmı şu dünyada....
    Gelirin belli giderin belli....

Git başka kapı ara kendine...
    Yöneticilerin de konuya el atmasını istiyorum...
    Gerekeni yapmalılar...
    makseli bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha yaşa bi gömemedim videoyu
    35 ZUS 73

neocasarea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    azcik asim dertsiz basim. ben binliraya calisirim gece gunduz ama o para gecerken bogazimdan biran dusunmem ki haram bulasmismidir diye. :-) insan kendi capinda mutlu olabiliyosa problem yok demektir. japon alamasakta cinliyle takiliriz vesselam... :-)
    makseli bunu beğendi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    saçma sapan bir iş ve emeksiz satılanında faydası yok (kendi görüşüm tabi) bunlardaki sistem avon dada var senin üyelik yaptırdıklarının satışı artarsa pirim alıyorsun

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz %100 kar ederken kim zarar ediyor? o para yoktan mi geliyo? ne bi uretim yapiyosunuz ne bi emek harciyorsunuz(insanlari icnize cekmek icin emek harcadiginizi saymazsak) boyle bi durumda %100 kar etmek birilerine zarar vermeden olur mu Sayin Yatirim Uzmani?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    makseli kardeş.ben tek teker imam biliyosun deil mi ?

şimdi işin ne olduğunu bi kenara bırakıp sadece ekmekle oynamak üzerine konuşcam önce.bu topic in buraya açılmasından ben de hoşlanmadım açıkçası arkadaşı uyardım onu da söylim.bak gerçekten işle ilgili detaylı bilgi sahibi olmadığın için başkalarını da yanlış yönlendiriyosun.çok bişey söylemicem tarafsız incele şirketi işi,o zaman görceksin doğruyu...

nobel tıp ödülü olan bi şirketten,dünyanın en iyi 150 doktorunun çalıştığı bi şirketten,ucla üni. de laboratuvarı olan ve dünyada bi üni de laboratuvarı olan ilk ve tek şirketten,dünyanın en iyi futbolcusu messi yi,david bechkam ı,barcelona,la galaxy,valencia,milan,inter,spartak moskova,shalke 04 ve dünyanın en iyi futbol,basketbol,voleybol takımlarını besleyen bi şirketten,dünyanın en iyisi seçilmiş güreşçimiz rıza kayaalp i,selçuk çebi yi,nur tatar ı,bahri tanrıkulu nu besleyen bi şirketten,üstüne üstlük benim ölümden ve borç batağından kurtulmamı sağlayan şirketten bahsediyoruz. kimsenin bana üçkağıtçı,düzenbaz ya da buna benzer tırı vırı bu işler diyerek ekmeğimle oynamaya hakkı yok.
    tekrar söylüyorum bu topic in burayı açılması yanlış sizin yaptığınız ondan da yanlış ! eğer ciddi ciddi bu işin detaylarını gerçeğini görmek istiyosanız beni ekleyin facebook tan tek tek anlatırım.yoksa kimse ekmeğimle oynamasın bütğn dünyanın tanıdığı bi adamım üstelik müslüman,türk ve motorcu toplumunu temsil ediyorum yalan söylüyo olsam ülkenin bi çok şehrinde ekiplerim olmaz haberlere çıkmazdım...ben ispatla konuşyorum bana ispatla gelin !!!

http://www.facebook.com/tarikbalki

http://gundem.milliyet.com.tr/-tek-t...73/default.htm

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inancım var olabilir gırtlağına kadar kredi kartına veya bilumum bo.. batıpta malı (evi-arsası)olana faizle para verip kendini kanunen güvence altına alır sonrada yarı parasına mülkünü elinden alırsan olur

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Helal kazanç hakkında yazan arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum.

sizlerle gerçek hayatta tanışmadım ama varlığınızı görmek-okumak ayrı bir güzel.

teşekkürler ;)

Bu konu çok uzar.Ben yatıyorum.
    Şakası bir yana paraya ihtiyacımın olduğu gün keşke böyle şeylere inanıp da çok para kazanabilsem.
    2-2=0 2+2=4...Dahasına aklım ermez benim.
    Hayâllere ulaşmak için başkasının hayâllerini çiğnemektense kendi hâyallerim uğruna çiğnenerek ölmeyi tercih ederim.Konuyu takip ediyorum.Ben de olaydan hiç bir şey anlamadım.Ancak şu zamazingo şeylerdense boşuna zaman harcadık.
    Bu arada gerçekten çok merak ediyorum o işin nasıl olduğunu.Biraz açıklama hiç fena olmaz.

Motosikleti
    CBR 125 R
    adam başlıgı öyle ilgi çekici yapmış ki bakın hepimizi burda topladı. :D bende bu kadar millet niye yorum yarum yazmış bi bakayım dedim. adam tezgah açmış.
    [B][COLOR="#000080"]Doğrudur oldu benimde hatalarım, ama ben[COLOR="#000000"] aşkı[/COLOR] kimseye [COLOR="#696969"]satmadım[/COLOR]...[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    benim yazdığımı okuyan var mı acaba ?
    makseli hırsızlık mı düzenbazlık mı yapıyoruz bunu mu demek istiyosun ? alimin fikri neyse zikri de o olurmuş !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)