Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Hayalindeki Motoru ALMAK ÇOK KOLAY :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    medem bu kadar kolay sen niye sahip olamadın

böyle bir şeye sahip olduktan sonra arasaydın daha inandırıcı olurdu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Konuya biraz daha açıklık getirilirse güzel olur
    https://www.facebook.com/gencal1

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hayalindeki motor sürekli değişir 4 sene önce cbf150 yi hayal ediyodum benim için çok güzel bi motordu cbf 150 im olsun başkada bişey istemem diyodum aldım 6 ay sonra hiç bi hayali kalmadı :D sonra 250cc racing motorları hayal etmeye başladım aldım 11 ay oldu bi hayali kalmadı şimdi başkasını hayal ediyorum alıcam onunda hevesi geçicek insan oğlu paso yeni hayallerde :D gerçi bi nc700x le ömür geçirebilirim diyorum ama alsam 1 sene sonra sıkıcak biliyorum :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

neocasarea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aciklik grlecegini pek sanmam oyle birsey olsa herkes yapar neden ayda binliraya talim edeyimki demi..

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    medem bu kadar kolay sen niye sahip olamadın

böyle bir şeye sahip olduktan sonra arasaydın daha inandırıcı olurdu
    Şimdi ben gideyim MAYIS da geri geleyim o zaman kawasaki Z1000 i o zamana alıyorum Benim paramı ne yaptıgımı ve neye nelere sahip olduğumu nerden biliyorsun dostum ???
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Merhaba.

hörbülayf ı biliyorum. ama tasvib etmiyorum.

çünkü her yeni giren altına en az 3-5 kişi bulacak onlar da bulacak öbürleri de derken uzun hikaye. kolay yoldan kazanılmıyo diyenilirsiniz ama zaten sizin işniz altınıza birilerini bulup onlar üzerinden kazanmak.

adil bir kazanç sistemi yok bana göre.

kimse girmesin. emek olmadan para kazanılmaz. altına adam bulacam diye insanları emeksiz kolay paraya kazanmaya yönlendirilmemeli !

haydan gelen huya gider... ben uyarımı yapmış bulunuyorum bu konuda...
    dftuzlu ve serdar1547 bunu beğendiler.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Makseli haklı.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Yok öyle dünya doğuştan gelen pratik ticari zekanız yoksa,ya da babadan fabrika arsa kalmadıysa bırakın köşeyi dönmeyi düz yolda zor yürürsünüz.
    dogus2006 bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    hep merak ederdim bu zincirciler kerizleri nasil avliyor diye megersem kerizin yana yakila almak icin varini yogunu ortaya koyabilecekleri bir sey bulup

ona cok kolay bir sekilde ulasmalarini saglayacaklarini vaad edip elinde avucunda ne var ne yok alip altlarina z1000 cekiyorlarmis

bu baslikta bunun nasil gerceklestigini gormus oldum ve artik dahada bilinclendim cok tesekkurler yesewi bir an icin ben bile hayal alemine gecis yaptim

altimda istedigim motorla bir kac sn dolandim

neocasarea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle dünya doğuştan gelen pratik ticari zekanız yoksa,ya da babadan fabrika arsa kalmadıysa bırakın köşeyi dönmeyi düz yolda zor yürürsünüz.
    katiliyorum arkadasim..

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alttaki adamalardan para kazanmak ??? ne kadarda belli oluyor bilmediğin bu işi bu işte herkes kendi başınadır dostum kimse kimseden para kazanmaz sen benim altımda çalışsan senin çalıştığın işten baan bir kuruş para gelmiyor sen neyin kafasını yaşıyorsun Emeksiz para kazanılmaz öylemi hadi herbalife işinde emek vermeden sana kim para verecek göster bana bakalım bir seni işe aldım diye kimse bana para pul vermıyor sen kendi paranı kazanıyorsun bende kendi paramı zaten bu kadar basitce ayak üstü analiz etmeden düşünmeden yorum yapıyorsan sen ancak ayda 1.000 tl ye ömür boyu çalışırsın Bankaya git orada aynı benım gibi bir yatırım uzmanı bul ve deki %100 para kazandıran bir işe yatırım yapılırmı ??? bakalım sana ne cevap verecek

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çelikatlı,
    Arda_Karaca,
    neocasarea,
    Alper Kaya,
    ÖZALTIN,
    baysamin,
    kartalizma07,
    yesewi,
    dftuzlu,
    koreay,
    psyche,
    makseli,
    MotorKafa,
    ero__,
    KeoS,
    tr100a,
    RunemagicK,
    BROICER,
    rahmi34,
    ogzcngdk,
    cbr125cbr,
    kenya,
    dogus2006,
    1 hayabusa,
    astorojna,
    Safahat,
    Phoenixs
    takip edenlere baksana topic patlar

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep merak ederdim bu zincirciler kerizleri nasil avliyor diye megersem kerizin yana yakila almak icin varini yogunu ortaya koyabilecekleri bir sey bulup

ona cok kolay bir sekilde ulasmalarini saglayacaklarini vaad edip elinde avucunda ne var ne yok alip altlarina z1000 cekiyorlarmis

bu baslikta bunun nasil gerceklestigini gormus oldum ve artik dahada bilinclendim cok tesekkurler yesewi bir an icin ben bile hayal alemine gecis yaptim

altimda istedigim motorla bir kac sn dolandim

Biz kimseden para almıyoruz dostum biz diyoruzki alın size iş fırsatı bu işe giren kişilerden de biz para kazanmıyoruz Titan zinciri denilen olaya girersen orada senden giriş ücreti alırlar Herkes kendi işini yapar yaptıgı işin akrşılığında %100 kar'ını alır muşterisinden sıcak parasını alır cebıne koyar o parayı kimseyede vermek zorunda değildir.... Anlamadığınız bilmediğiniz gibi birde kafanızdan cahilce fikirler cıkarıpta işigercek boyutundan saptırmayın lütfen

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok merak ettim? Ben de bankacıyım.

Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Benim Mesleğim Sermaye Piyasası YATIRIM UZMANLIĞI ( spk lisansnlı ) Titan denilmiş titan diyelimki ? senin cebine para girecekmi arkadaş ? evet girecek o zaman titan olmuş olmamış gerisi bizi ilgilendirmez.

Network işi olsa diyelim ki diyeceksiniz of cok zor iş durmadan çalışıcaksın... peki hangi çalıştığımız işte bize durduğumuz için para veriliyor söylermisiniz ? çöpcü olsanız bile sokakları süpürmesseniz haydi baybay derler yollarlar.

Sadet zinciri Yok , İsteyen çalışır kazanır istemeyen kazanmaz bu kadar basit Ama kazanan adammı görmek isdiyorsunuz size Bir isim vereyim Tek Teker İmam TARIK BALKI .... araştırın beyler nelere sahip olduğunu görün Bende bir Yatırım Uzmanı oalrak söylüyorum önerdiğim İşi yapmamak benim Yatırım işime bile aykırıdır çünki %100 kar sağlayan bir iş yapılmassa aptallıktır... Saygılar
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok merak ettim? Ben de bankacıyım.
    Bir bankacıya soralım o zaman
    Sıfır Risk sıfır zarar... %100 Kar olan bir iş yapılmaz mı ? bugün borsada bile para çok büyük dönse de bir hisse senedi bir seansta tavan gitse bile %10 kazanırsın öyle değil mi ??

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

Alıntı neocasarea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aciklik grlecegini pek sanmam oyle birsey olsa herkes yapar neden ayda bin liraya talim edeyimki demi..
    Bizde diyoruzki herkes yapsın ayda 1.000 tl ye kölelik yapma ama bizim insanımız köleliğe alışmış o daha kolay geliyor hani sırtını devlete dayada 1.000 tl al aman diyim çalış yeter sana Görüyoruz devletler bile iflas bayrağı çekmeye başladı artık...

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bankacıya soralım o zaman
    Sıfır Risk sıfır zarar... %100 Kar olan bir iş yapılmaz mı ? bugün borsada bile para çok büyük dönse de bir hisse senedi bir seansta tavan gitse bile %10 kazanırsın öyle değil mi ??
    şu sorduğun soru 2*2= 4 etmez mi gibi bir soru oluyor.Bence
    35 ZUS 73

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı koreay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu sorduğun soru 2*2= 4 etmez mi gibi bir soru oluyor.Bence
    Siz korkuyorsunuz çünki size başka türlü en basit yoldan anlatılamazdı herkes kulaktan duyma bilgileriyle katletti başlığı bense paranın nasıl kazanılacağını öğretmeye çalışıyorum bu işi yaparsanız riskiniz sıfır para kaybetme gibi bir olayınız yok bu kadar basit çalışırsan kazanırsın çalışmazsan kazanmazsın

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

Şunu da Sormak İsterim Burada ekonomiden anlayan finanstan anlayan kaç kişisiniz ??? Herkes bu işi biliyorya hani o yüzden soruyorum yanlış anlamayın lütfen

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı
    sen ancak ayda 1.000 tl ye ömür boyu çalışırsın
    kimsin lan sen topraaam. azımı bozdurma benim. adam akıllı konuş.

bırah bunları. bilmesem, o toplantılara gitmesem yutturucan :D

neyi bilmesen ? ne ayak üstüsü. benim ayda kaç kazandığımı ve alnımın akıyla kurduğum web sitesinden gelen kazançla ayda toplam kaç lira kazandığımı nerden biliyosun.

ciddiye almıyorum seni artık.

ha son örneği vereyim.

benim kayınçoya biri gelmiş (hörbülayf değil heralde) demiş, aylık şu kadar para yatırıyolar. önce 4000 TL verip sanabirkaç hediye veriyolar diye. adam banka hesabına yatırılan para hakkıda birkaç kayıt göstermiş.

bu akıllıda inanmış ve tamam deyip girmiş. bankadan taksitli nakit avans ile 4000 TL yi çekip katılmış. Sonra "yok öyle, kendine satıcı mı bayi mi bilmem ne bağlaman lazım." ii demiş.

o da gitmiş bir tane bulmuş. öbür ay para yok. noldu demiş "her ay birini bulasinki para yatırılsın"

derken bin pişman şimdi. bu işlere girmeyin... gidin alınınızın akıyla ayda 1000 kazanın. Helal olsun...

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    bence bıraz üstü kapalı cevapladın soruları. nasıl bi iş bu napıyor ınsanlar? ne iş yapyolar? açsan diyoruz. yada tek ben anlamadım.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)