Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

CBR 250 R ile Trabzon dan - İzmir e dönüş (1850 km) motokurt un deklanşöründen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 ybr 125
    iki kişi çıkmışsınız yola ama diğer kişiyi fotolarda hiç görmedik, hep kendinizi çektirmişsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    maşşallah diyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    merhabalar.en son dl650 kullandım.şu an karar aşamasındayım.siz ikisinide kullanmışsınız.kıyaslarmısınız.teşekkürler.bu arada bizimde yaş 42

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Merhaba, bir kere DL 650 ile ,CBR 250 kıyaslanmaz . çünkü bariz sınıf farkı var , sizin motordan beklentileriniz önemli ,arkadaş bana şehir içinde partik sürüşlerdede şehir dışındada zevkle kullanabileceğim,yakıtı az,görüntüsü güzel ,sağlam ,süratlede pek işim olmaz ama istediğim an anında 145 /150 km ye rahatlıkla çıkabilecek bir motor olsun derseniz bende aradığınız motor bu derim ...hoşçakal herşey gönlünce olsun
    Alıntı 900rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar.en son dl650 kullandım.şu an karar aşamasındayım.siz ikisinide kullanmışsınız.kıyaslarmısınız.teşekkürler.bu arada bizimde yaş 42

---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:32 ----------

Bora cığım bende senin görüşlerini bekliyordum ; Beğendiğine çok memnun oldum . Allah nasip ederse bu sefer Akdeniz sahilini sıyırarak güneydoğu anadoludan Artvine gitmek istiyorum yaaa nasip , o zaman Adanadan geçerken tanışırız inşallah şahsında Adana MT ye selamlar herşey gönlünüzce olsun hoşçakalınE=adanalı;2515712]maşallah erhan ağabey,gidiş resimlerinizi de,bunlarıda zevkle izledim.motor,resimler,anlatım da harika,tekeriniz düz bassın.[/QUOTE]
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    sanırım 4000km'ye yakın yol yaptın Erhan abi. motosiklete ve fiziksel ihtiyaçlarına (yemek, yatak..vs) ne kadar masrafın oldu bu gezide hesapladın mı?
    yazın ben de cbr 250 alıp Trabzon'dan çıkarak Karadeniz sahili, Ege sahili, Akdeniz sahilinden yukarı İç Anadolu'ya ve Samsun üzerinden Trabzon'a dönüş düşünüyorum. 4000 km civarı bir yol yapıyor.
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Alper benim harcamalarım bir kıstas olmaz çünkü gümüşhanede 5 gün ,Trabzonda 25 gün kaldım. Yollar hariç ne gümüşhanede eş dost, nede trabzonda yeğenler kuruş para harcatmadılar. Hesabı şöyle yapabilirsin, gideceğin yerlerin km sini çıkarıp ortalama yakıt fiyatıyla çarpıp kalacağın otel fiyatını günlük yemek ihtiyacını takriben hesaplayıp ekstradan belirlibir miktarda yedekte para bulundurmak kaydiyle hesap üç aşagı beş yukarı meydana çıkar asıl parayı konaklama tutuyor ( ama ben çadırı terch ediyorum dersen masraf yarı yarıya düşer ama emniyet açısından en az ikikişi olmak şart . Alper hele sen CBR 250 r Al bana haber ver çadırlı bir güzergah belirler ekonomik bir uzun tur atarız herşey gölünce olsun
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım 4000km'ye yakın yol yaptın Erhan abi. motosiklete ve fiziksel ihtiyaçlarına (yemek, yatak..vs) ne kadar masrafın oldu bu gezide hesapladın mı?
    yazın ben de cbr 250 alıp Trabzon'dan çıkarak Karadeniz sahili, Ege sahili, Akdeniz sahilinden yukarı İç Anadolu'ya ve Samsun üzerinden Trabzon'a dönüş düşünüyorum. 4000 km civarı bir yol yapıyor.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    hay maşallah ne gezi ama

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    üstad emegine sağlık gezi resimleri harika
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    LIFAN 200GY
    Çok güzel bi gezi olmuş tebrik ederim.kazasız belasız.
    benim sormak istediğim racing tarzı bi makinada oturuş pozisyonundan dolayı zor olmuyormu yol almak?

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    erhan abi hayalimdeki fotoyu yakalamışsın bende o fotoyu kaydettim..çok sağol..REFAİYE ERZİNCAN YOL AYRIMI :)
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper benim harcamalarım bir kıstas olmaz çünkü gümüşhanede 5 gün ,Trabzonda 25 gün kaldım. Yollar hariç ne gümüşhanede eş dost, nede trabzonda yeğenler kuruş para harcatmadılar. Hesabı şöyle yapabilirsin, gideceğin yerlerin km sini çıkarıp ortalama yakıt fiyatıyla çarpıp kalacağın otel fiyatını günlük yemek ihtiyacını takriben hesaplayıp ekstradan belirlibir miktarda yedekte para bulundurmak kaydiyle hesap üç aşagı beş yukarı meydana çıkar asıl parayı konaklama tutuyor ( ama ben çadırı terch ediyorum dersen masraf yarı yarıya düşer ama emniyet açısından en az ikikişi olmak şart . Alper hele sen CBR 250 r Al bana haber ver çadırlı bir güzergah belirler ekonomik bir uzun tur atarız herşey gölünce olsun
    -motosiklet ve uzunyol deyince benim aklıma çadır gelir. o yüzden çadır kamplarını tercih ederim. ufak tefek zorluklar hoşuma gider. hem macera oluyor hem de anısı kalıyor.
    -motosiklet olarakta cbr250 çok hoşuma gidiyor. gerek görünüş gerekse yakıt açısından güzel. performans olaraksa aradığım 120 li hızlarda sabit hızla motor zorlanmadan gidebilsin. cbr250 de bu isteğimi karşılayacak gibi.
    -inşallah ben cbr250 alabilirim ve beraber uzun bir yolculuk yapabiliriz Erhan abi.
    saygılar.
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Ben motoru alıp acenteden çıkarken, oturuş pozizsyonundan dolayı uzun yollarda sıkıntı çekeceğimi düşnüyordum. Fakat şu ana kadar 11000 km oldu hiç bir sıkıntı çekmedim. Çünkü gidon yüksekliği ve oturuş pozizsyonu ne rezink nede turing ikisinin arası bir şey umarım yardımcı olmuşumdur. Hoşçakal
    Alıntı İsmailFidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi gezi olmuş tebrik ederim.kazasız belasız.
    benim sormak istediğim racing tarzı bi makinada oturuş pozisyonundan dolayı zor olmuyormu yol almak?

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

Aynen katılıyorum sana İnşallah , görüşmek üzere
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -motosiklet ve uzunyol deyince benim aklıma çadır gelir. o yüzden çadır kamplarını tercih ederim. ufak tefek zorluklar hoşuma gider. hem macera oluyor hem de anısı kalıyor.
    -motosiklet olarakta cbr250 çok hoşuma gidiyor. gerek görünüş gerekse yakıt açısından güzel. performans olaraksa aradığım 120 li hızlarda sabit hızla motor zorlanmadan gidebilsin. cbr250 de bu isteğimi karşılayacak gibi.
    -inşallah ben cbr250 alabilirim ve beraber uzun bir yolculuk yapabiliriz Erhan abi.
    saygılar.

Motosikleti
    honda cg 125 ' 91 | Honda cbr 125 r ' 2012
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize saglık. hayret ben sizi nasıl göremedim .
    mondial kanuni benzerlerine inat HONDA.senle daha nice 20. yıllara ...

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Güzel bir gezi yapmışsın tebrik ederim,ayrıca gösterdiğin hassasiyet için teşekkürler.Çarşamba günü kuşadasına bir arkadaşla gideceğiz gelmek istersen buyur gel.Hoşçakal

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    çok güzel bir gezi....
    harley is making love with davidson

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Hem motorun performansına hem sizin performansınıza maşallah diyorum...
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Beğendiğine çok sevindim , İnşallah senlede birgün böyle bir gezi yaparız
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi yapmışsın tebrik ederim,ayrıca gösterdiğin hassasiyet için teşekkürler.Çarşamba günü kuşadasına bir arkadaşla gideceğiz gelmek istersen buyur gel.Hoşçakal

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

Teşekkürler sevgili coşkun bey (NİC inizin altına şehirinizide yazarsanız çok iyi olur ) hoşçakalın
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem motorun performansına hem sizin performansınıza maşallah diyorum...

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    helal olsun diyorum başkada birşey demiyorum

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tebrikler. Gezi güzel ,anlatım güzel,fotolar güzel daha ne olsun.
    Uzun soluklu geziye bu sene çıkamadım kurtlar kaldı içeride.
    Kısmetse bu sene Karadeniz hatta daha ilerisi var programımda ,tabii ki kısmet.
    Paylaşım için teşekkürler....
    Bende bende hadi be abi kimtutar bizi

Motokurt abim harika olmuş herşey,bu arada gençlerin biyeri ........messe çok iyivalla

33mersin33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    çok güzel bir gezi gerçekleştirmişsiniz. Gezinin vermiş olduğu mutluluk yüzünüzden okunabiliyor. Kazasız belasız gezinizi tamamlamanız beni çok mutlu etti .
    YAMAHA X MAX 250

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)