Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

SYM Joyride EVO ile kıyı şeridinden Trakya Ege 1800 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    tekerine sağlık güzel gezi olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerine sağlık güzel gezi olmuş
    teşekkürler.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    eline sağlık güzel bir gezi olmuş tekerniz her daim düz bassın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    ne kadar yakıt harcadın km de ne kadar yaktı rahatmıydı moıtordan bir şikayetiniz varmı?? birde toplam ne kadar harcadanız tatil boyunca
    bu kawasaki bir başka dostummm

33mersin33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Güzel bir gezi yapmışsın sayende oraları görmüş gibi oldum teşekkürler
    YAMAHA X MAX 250

Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık güzel bir gezi olmuş tekerniz her daim düz bassın
    teşekkür ederim.

---------- Post added at 12:23 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

Alıntı 33mersin33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi yapmışsın sayende oraları görmüş gibi oldum teşekkürler
    ben teşekkür ederim.daha kısalarını yakın zamanda tekrar düşünüyorum.

---------- Post added at 12:32 ---------- Previous post was at 12:23 ----------

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar yakıt harcadın km de ne kadar yaktı rahatmıydı motordan bir şikayetiniz varmı?? birde toplam ne kadar harcadanız tatil boyunca
    toplamda yaklaşık 250 tl gibi bir benzin masrafım oldu.ilk 5 günde yol boyu kalma masrafı .Şarköy 50 tl kahvaltı dahil,Eceabat 35 tl kahvaltı dahil,Çanakkale 20 tl kahvaltı dahil, Asos 25 tl + 10 tl kahvaltı.Öğle yemeği hiç yemedim.Akşam yemekleri tabi duruma göre aperatif geçiştirmelik ya da ziyafet şeklinde size kalmış.Gerisi İzmir ve Çeşmede kalma masrafım olmadı ama beni bitiren alkol oldu Çok net bir hesap yapmadım ama sanırım 2 hafta toplamda 1000 tl yi buldu.

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Herşeyi ile güzel bir gezi olmuş,acaba diyorum 2. bir motorla hanım bir arkadaş da olsaydı? O anı paylaşmak,durup foto çekmek veya gördükleriniz paylaşmak. İlk başta dediğim gibi bazen güzel gezi yanlız da hoş olur.

Motosikleti
    cin çan con
    merhaba free soul benimde halayimdeki motor SYM Joyride 200i veya kymco dink, yalnız uzun yolçuluk nasıl oluyo scooterle
    yolculuk nasıl geçti. benim hayalimde izmirden çıkıp doğu turu yapmak . SYM yordumu veya uzun yolculukta sana güven verdimi?

ne mutlu sana iyi ki gezmişşin

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Tebrikler.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    tebrikler ve paylaşım için teşekkür ederim.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı yolagelir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba free soul benimde halayimdeki motor SYM Joyride 200i veya kymco dink, yalnız uzun yolçuluk nasıl oluyo scooterle
    yolculuk nasıl geçti. benim hayalimde izmirden çıkıp doğu turu yapmak . SYM yordumu veya uzun yolculukta sana güven verdimi?

ne mutlu sana iyi ki gezmişşin
    öncelikle teşekkür ederim.Joyride evo 200i benim de hayalimdeki motordu 2. el falan mı acaba derken vergi indirimi ve kredi kartı 0 faiz faln etkisiyle şartlar müsait oldu ve biraz da kendimi zorlayıp sıfırını aldım.ben aldığımda Dink 1000 tl kadar daha ucuzdu.açıkcası Dink hakkında çok fazla bir bilgim yok ama Joyridedan fazlasıyla memnunum.Uzun yolda düşündüğüm kadar yorgunluk olmadı.Mesela normalde 1 saat git 10 dk dinlen kuralını uygulamam gerekir diye düşünmüştüm ama İzmir'den çıkıp benzin bitene kadar bu da yaklaşık 200km nin üstünde Balıkesirin ötesine kadar hiç durmadan gittim.Joyride 40-45 derece sıcaklıklarda dik ve virajlı rampaları dahi geride kalmadan rahatlıkla tırmandı.Tabi bunda su soğutmalı ve yeni olmasının da etkisi olabilir.Yol asfalt olduğu sürece hiç bir sorun yok ama bozuk ve toprak yollarda küçük teker olmasının dezavantajıyla rahatsızlık ve endişe veriyor doğal olarak.tek kötü yanı kendi kitapçığında dahi 12 lt yazan deposunun aslında 8 lt olması.bir çok ara yollar ve köy yollarında kmler boyunca benzin istasyonu olmayabiliyor.mesela Gelibolu yarımadası tamamen gezip dolaşayıım diyorsan Eceabattan benzin almalısın yoksa etrafını dolaşıp anzak koyuna kadar gidemeyebilirsin.Uzun yolda bölünmüş yollarda gitmek çok daha rahat ve güvenli.En tehlikei yollar tek gidiş tek geliş virajlı ara bağlantı köy yolları.hele bir de zemin kötüyse gerçekten çok dikkat etmek gerekiyor.Bir de uzunyolun bence sooter için en tehlikeli durumu rüzgar.Rüzgar, üzerinde ben dahil 270 kg gibi bir ağırlığı yolda yaprak gibi savurabiliyor.Böyle bir durumda ne kadar motorun üstüne yatıp hedef küçültsen de sürat yapamıyorsun ve düşük sürat de tehlikeli olabiliyor.Ben çok mecbur kalıp gece yola çıktığım oldu ama mümkün olduğunca gündüz gitmeye çalış.Genel olarak SYM benim beklediğimin ötesinde çıktı.Şu an için çok memenunum ve gerek şehir içi gerek şehir dışı beni her yere götürebileceğinden emin olduğum bir motorum var.

---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 00:27 ----------

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler ve paylaşım için teşekkür ederim.
    ben teşekkür ederim.

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

Alıntı namk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyi ile güzel bir gezi olmuş,acaba diyorum 2. bir motorla hanım bir arkadaş da olsaydı? O anı paylaşmak,durup foto çekmek veya gördükleriniz paylaşmak. İlk başta dediğim gibi bazen güzel gezi yanlız da hoş olur.
    inşallah.belki bir gün o da olur keşke yollarda çok daha fazla motosikletli bayan görebilsek ama güzel ülkemde erkek motosikletçiler bile yolarda tehlike altında.benimkisi biraz da alıp başını gitmek şeklinde oldu aslında,çok fazla plan program yapmadan ama iyi de oldu.Hiç görmediğim bir bölgeyi motosiklet sayesinde kısa zamanda kapsamlı olarak gezme fırsatı yakaladım.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    motorun rolatisi 2bin rpm mi ?
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun rolatisi 2bin rpm mi ?
    evet.neden?

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler.....
    teşekkürler.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    bugun çorludan çıktım tr100 nickli arkadaşla şarköye gittik
    güzargahımız

tekirdağ
    kumbağ
    uçmakdere
    gaziköy
    hoşköy
    mürefte
    ve şarköy

böyleydi uçmak dereye doğru 10 km gerçekten çok yordu acayip bozuktu yol yakıt olarak 50 lira doldurmuştum tam yeter diye düşünmüştüm hiç yakmadı gibi birşey içinde kalan benzinle rahat +200 km daha yol yapabilirim 30 km de yedek depo hariç konfor pek yoktu motor süspansiyonel olarak zayıf olduğu için kalça ve sırtta ağrı dışında çok eğlenceli çok güzeldi heleki o "S" virajlara lafım yok mükemmel zevkliydiii yarın fotoları atacağız
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    çok keyifli bir gezi olmuş,gittiğin,gördüğün,gezdiğin yerleri alıp bize getirmişsin,resimler gerçekten içindeki hevesi arttırıyor insanın,güzel bir gezi için dürtüyor resmen...devamını bekleriz,kazasız belasız sürüşler....paylaşımın için tşkkkrler

Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok keyifli bir gezi olmuş,gittiğin,gördüğün,gezdiğin yerleri alıp bize getirmişsin,resimler gerçekten içindeki hevesi arttırıyor insanın,güzel bir gezi için dürtüyor resmen...devamını bekleriz,kazasız belasız sürüşler....paylaşımın için tşkkkrler
    teşekkür ederim.bence hem keyif, hem de tecrübe anlamında motorcu bir insan mutlaka uzun yol yapmalı.

neden bu kadar yüksek rölantide çalışıyor bu motor?bende 3 gün önce joyride aldım 0 km 2000 devirde çalışıyor,normalmi?

Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı sadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden bu kadar yüksek rölantide çalışıyor bu motor?bende 3 gün önce joyride aldım 0 km 2000 devirde çalışıyor,normalmi?
    selamlar.işlerim dolayısıyla ne zamandır siteye giremiyordum.Kesinlikle normal.Beni motoru sıfır alırken uyardıkları ilk şey bu olmuştu.Yol aldıktan bir müddet sonra biraz daha normal seviyelere düştüğünü görebilirsin zaten.Sakın ayarlatmaya falan kalkma.Hayırlısı olsun.

Motosikleti
    Honda PCX
    freesoul benim yapmak istediğim şeyi yapmışsın..yorumlarını okudum şartlar zor olsada motorsiklette uzun yol yapmak rüzgarı hissetmekte bir ayrıcalık..eceabattan sonra alçıtepe ye benzin tankeri gelmekte, tekrar gittiğinde bilgin olsun..

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.işlerim dolayısıyla ne zamandır siteye giremiyordum.Kesinlikle normal.Beni motoru sıfır alırken uyardıkları ilk şey bu olmuştu.Yol aldıktan bir müddet sonra biraz daha normal seviyelere düştüğünü görebilirsin zaten.Sakın ayarlatmaya falan kalkma.Hayırlısı olsun.
    açıkçası sizin gezi yazınızı okuduktan sonra karar verdim sym almaya ve aldım da=) sorum şu eşim ve ben iki kişi olarak istanbul- çanakkale-bozcaada -istanbul yapmak istiyoruz. 1 saate 15dk molalar eşliğinde bedensel ağrı-sızıyı saymaz isek motor açısından bir sıkıntı yaşar mıyız?
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler