Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar motosikletimle 1400 km yol yapma planım

Motovento
    REKLAM ALANI

yazılanları okudukça benim yol yapasım geldi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    arkadaşlar gitmeme 37 gün kaldıı

Motosikleti
    Artık Yok...
    iyi yolculuklar motoruna tam bakım yap bari kayışları falan japon malı al yada avrupa parçalardan.

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    ben 100 cc motor ile milletin gidilmez dediği birçok yere gittim. ve fotoğraf çekip gittiğim yeri gidilmez denen artist arkadaşlarıma gösterdim . istedikten sonra sende çok çok rahat gidersin. düzenli molalar ver ve kendini yorma. sağlam bir kask edin. çok fazla sürat yapma. yağ alıcam demişsin yanına. çok güzel bi tespit. bizim çin motorları malum 1000 km de yağ değişimi istemekte. bir de lastik patladığında spreyler var onlardan al yanına . ama onlarda kalite kalite ben netten sipariş vermiştim. italyan markasıydı sanırım . öle bişi ver onun gerçekten faydasını görürsün. sonra iç ve dış lastiklerine bir baktır. ve yanına limiti ufak da olsa bi kredi kartı al hayırlı yolculuklar dostum....
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

Motosikleti
    CBR 250 R
    yola çıkmama 17 gün kaldı günler geçmez oluyor benim için gidecegim günü sabırsızlıkla bekliyorum

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    senin bu dediğin güzergahta benim mahallemde 60 yaşındaki iki delikanlı üç dört sefer gidip geldi 150 lilik asya scooter la
    sen neden gidemeyesin
    diğer arkadaşların dediği gibi sabah 4-5 gibi yola çık ve yolda motorun sesini dinle
    motorun sesi değişmeye başladığında mola ver
    yol güzergahında tanıdıkların varsa yola çıkmadan onlara haber ver
    şimdiden sana kazasız belasız bi yolculuk dilerim...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yola çıkmama 17 gün kaldı günler geçmez oluyor benim için gidecegim günü sabırsızlıkla bekliyorum
    Sevgili Kardeşim,

Aslında çok şey yazardım ama hevesini kırmak istemem , lütfen yol ile inatlaşma , hedefe varmak için sınırlarını zorlama . Bolca fotoğraf çek , yola çıkmadan internetten konaklayabileceğin doğal güzellikleri olan mekanlar seç ve yola planlı çık . Nerede duracağını konaklayacağını önceden mutlaka tespit et .

Her molanda mutlaka bir priz bul ve telefonunun şarjını dolu tut , başına istenmeyen birşey gelecek olursa seni arayacak insanlar için tek bağ telefonun olacaktır.

Sevgiler
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin bu dediğin güzergahta benim mahallemde 60 yaşındaki iki delikanlı üç dört sefer gidip geldi 150 lilik asya scooter la
    sen neden gidemeyesin
    diğer arkadaşların dediği gibi sabah 4-5 gibi yola çık ve yolda motorun sesini dinle
    motorun sesi değişmeye başladığında mola ver
    yol güzergahında tanıdıkların varsa yola çıkmadan onlara haber ver
    şimdiden sana kazasız belasız bi yolculuk dilerim...
    evet sabahın ilk saatlerinde yola çıkacagım 100-150 km aralıklarla motoru dinlendiricem yola çıkmadan önce kayış degişimi,yağ degişimi ve ön varyatör misketlerini degiştiricem ön misketlerde sorun var zaten şakırtı yapıyor.acaba yanıma yedek balata alsammı diye düşünüyorumda gerek olacagını sanmam yanıma benim için önemli olan motor yağını alıcam 2 şişe 1 litrelik bide yola çıkıtımmı yolu yarılasam akşam 9 a kadar samsun a girsem bana yeter samsundan sonrası zaten sahil yolu serin serin rüzgar eser yanıma çadırımıda alacagımda benzin istasyonu buraya çadır falan kurma kardeşim ben nereye kuracam olmadı bi otele girerim ama otel parasıda vermek istemiyorum mecburen çadırımı kuracagım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:41 ----------

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim,

Aslında çok şey yazardım ama hevesini kırmak istemem , lütfen yol ile inatlaşma , hedefe varmak için sınırlarını zorlama . Bolca fotoğraf çek , yola çıkmadan internetten konaklayabileceğin doğal güzellikleri olan mekanlar seç ve yola planlı çık . Nerede duracağını konaklayacağını önceden mutlaka tespit et .

Her molanda mutlaka bir priz bul ve telefonunun şarjını dolu tut , başına istenmeyen birşey gelecek olursa seni arayacak insanlar için tek bağ telefonun olacaktır.

Sevgiler
    evet haklısın benim hızım 60-70 olacak ha belki 80 de yaparım ama arada motoru zorlamak istemiyorum telefonu benzinliklerde şarj ederim zaten yavaş yavaş gidicem begengidim yerlerde çadırımı kurup kalabilirim tabi bu ormanlık olan yerde degil kurda kuşa yem olmak istemiyorum girdigim her ilin ilçenin tabelalarını ve illerin fotograflarını çekecegim bide telefonun şarjı çabuk bitiyor sorun var benim telefonda diger telefonunda dokunmatik ekranı bozuldu geçen onuda yaptırıcam daha

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sabahın ilk saatlerinde yola çıkacagım 100-150 km aralıklarla motoru dinlendiricem yola çıkmadan önce kayış degişimi,yağ degişimi ve ön varyatör misketlerini degiştiricem ön misketlerde sorun var zaten şakırtı yapıyor.acaba yanıma yedek balata alsammı diye düşünüyorumda gerek olacagını sanmam yanıma benim için önemli olan motor yağını alıcam 2 şişe 1 litrelik bide yola çıkıtımmı yolu yarılasam akşam 9 a kadar samsun a girsem bana yeter samsundan sonrası zaten sahil yolu serin serin rüzgar eser yanıma çadırımıda alacagımda benzin istasyonu buraya çadır falan kurma kardeşim ben nereye kuracam olmadı bi otele girerim ama otel parasıda vermek istemiyorum mecburen çadırımı kuracagım

ben de 125 zn ile antalya hayalleri kurmuştum..sonrasında vazgeçip arkadaşımın ybr 125'ine artçı olup ege turu yapmıştık...feribottan inip yalova yoluna girdiğimde allahıma şükrettim 125 zn ile bi yere gitmediğime..çünkü bu iş şileye ağvaya gitmeye benzemiyor..bildiğin uzun yol....tırlar otobüsler kamyonlar anasının gözü gibi geçip gidiyor yanından...

benim naçizane tavsiyem otobana girmeden yoluna devam etmen olur..çünkü sen motorunu biliyorsun gücünü performansını biliyorsun..ona göre hareket etmelisin..altındaki 150 cc ve en fazla kaç km hız yapacağı ve bunu ne kadar süre ile devam ettirebileceği belli...tüm bakımlarını yaptır, tedbirli ve dikkatli ol, gündüz yolculuğu yap, ara ara mola ver motor çok ısınmasın.. allahın izniyle bişey olmaz..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı mtrsz hyt=:( adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de 125 zn ile antalya hayalleri kurmuştum..sonrasında vazgeçip arkadaşımın ybr 125'ine artçı olup ege turu yapmıştık...feribottan inip yalova yoluna girdiğimde allahıma şükrettim 125 zn ile bi yere gitmediğime..çünkü bu iş şileye ağvaya gitmeye benzemiyor..bildiğin uzun yol....tırlar otobüsler kamyonlar anasının gözü gibi geçip gidiyor yanından...

benim naçizane tavsiyem otobana girmeden yoluna devam etmen olur..çünkü sen motorunu biliyorsun gücünü performansını biliyorsun..ona göre hareket etmelisin..altındaki 150 cc ve en fazla kaç km hız yapacağı ve bunu ne kadar süre ile devam ettirebileceği belli...tüm bakımlarını yaptır, tedbirli ve dikkatli ol, gündüz yolculuğu yap, ara ara mola ver motor çok ısınmasın.. allahın izniyle bişey olmaz..
    otoyola girmeyecegim zaten D100 kara yolundan gidicem

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    istediğin yerde istediğin zaman mola ver sıkıntı yaşamayacaksın emin ol tabiiki motorunda buna hazır olmalı ki bu arada şehir ilçe merkezlerine yakın yolları hatta o yollardan ayrılma ne olur ne olmaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:38 ----------

125 cc honda repsol ile 2006 yılında Çanakkale - Van seyahati yapmıştım.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...graflar-9.html
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Gideceğin rota son derece güzel. Unutulmaz anı ve bol fotolarla dönüş

yaparsın..

'' Ümmet Pertikan '' scooter'le tüm Türkiyeyi dolaştı. Sende yaparsın.

Uykunu alıp yola çıkmalı ve sabırlı olmalısın. Yola çıkmadan evvel gerekli liste

ve ekipman dökümlerini yap.

Özellikle lastik için ''sprey'' ve yarım litre'de olsa ''benzin'' yedeğinde bulunsun..

Gezi rotanı düzenli olarak burada paylaşırsan, bir sonraki gideceğin yerde

MT forum üyeleriyle tanışır, onların yardımlarını da her konuda görürsün..

Yolun açık olsun, tekerin düz bassın..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBR 250 R
    büyük güne 11 gün kaldı.

Motosikleti
    CBR 250 R
    8 gün kaldı. bakalım beni neler bekliyor, inşallah hep güzellikler görürüm

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Sen vazgeçme ama motorun vazgeçebilir Bi vespa kirala onunla git.
    Yada hemen motorunu satıp 100cc beat falan al. Ama çine güven olmaz benden söylemesi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen vazgeçme ama motorun vazgeçebilir Bi vespa kirala onunla git.
    Yada hemen motorunu satıp 100cc beat falan al. Ama çine güven olmaz benden söylemesi.
    bakımlarını yapıp öyle çıkacagım ön varyatör kavrama burclarını degişicem kayışı yeni zaten bi yağ degişimi yapıcam 2 şişe 1 litrelik yagda alıcam yanıma güzel gizel gidicem

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    uzun yol gezilerine felaket özeniyorummm 2 yıldır 3 yıldır yaptığım tüm yol şehir içinde.Allahım bana da nasip et uzun yol yapmayı yarabbim
    Allah yolunu açık etsin kardeşim, kazasız belasız inşallah..

Alıntı blackhawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istediğin yerde istediğin zaman mola ver sıkıntı yaşamayacaksın emin ol tabiiki motorunda buna hazır olmalı ki bu arada şehir ilçe merkezlerine yakın yolları hatta o yollardan ayrılma ne olur ne olmaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:38 ----------

125 cc honda repsol ile 2006 yılında Çanakkale - Van seyahati yapmıştım.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...graflar-9.html
    hocam idolümsünüz
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Ben Trabzonda yaşayan artvinliyim..Trabzondan sana katılabilirim..Beni arayabilirsin..

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol gezilerine felaket özeniyorummm 2 yıldır 3 yıldır yaptığım tüm yol şehir içinde.Allahım bana da nasip et uzun yol yapmayı yarabbim
    Allah yolunu açık etsin kardeşim, kazasız belasız inşallah..

hocam idolümsünüz
    saol sende yaparsın inşallah en kısa zamanda uzun yol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:38 ----------

Alıntı Kanuni.08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Trabzonda yaşayan artvinliyim..Trabzondan sana katılabilirim..Beni arayabilirsin..
    tamam hocam görüşürüz trabzon'a vardıgımda ararım seni beraber gideriz memlekete

Msjları okudum baştan sona ben de heycanlandım en az senin kadar.
    Umarım kazasız belasız bi gezi oluyr.
    Motorla uzun yola gitmek gibisi yok Heleki memleketini motorunla gezmek pahabiçilemez..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)