Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

rüzgarın estiği yöne gidelim gezisi 27,03,2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bugün dershaneye gitmek istemeyişim ve havanın süper olması içimdeki yol alma duygularını depreştirdi bende rıdvana bi telefon açtım bu arada uykusunuda bölmüş bulundum bugün gezme havası var dedim nereye gidicez dedi aklıma hiçbiryer gelmiyo sadece çıkıp dolaşalım, rüzgarın estiği yöne doğru yol alırız dedim ve rıdvanla 20dk sonra kçekmecede görüşmeye karar verdik.

sıcak havanın verdiği heyecanla birlikte ne olur ne olmaz diye tam korumalıklı çıktım evden ve birkaç takım taklavat aldım sırt çantama önceki gün düştüğüm için dünün arızası bugün çıkarsa tedbirli olayım dedim.rıdvanla çekmece meydanda buluştuk 20-30dk sohbetten sonra aklımıza atatürk ormanına gitmek geldi ve yola çıktık.

floryadaki shellde lastik bacınçlarımızı kontrol edip atatürk ormanına motorları nasıl sokarız diye düşünmeye başladık

ana giriş kapısında güvenlik olduğundan farklı yerlerden girelim dedik sahil tarafındaki girişin oraya geldik burada insanların geçebilceği kadar küçük bir kapı var fakat kaldırımın üzerinde ve kapının olduğu noktadaki kaldırım çok yüksek rıdvanın koca oğlanı oradan çıkartmak mümkün değil gibi

rıdvan sen burada bekle ben çıkacak bi yer bulurum belki dedi ve gitti

vee geri döndüğünde kaldırımdaydı şimdi birtek benim ufaklığı çıkartmak kaldı

hemen bu başarı anını fotoğrafladık )

birde ben çekineyim diyorum fakat rıdvan fotoğrafı alırken hazırolda durduğum konusunda hiç uyarmıyo )
    ve içeri giriyoruz yalnız içeri girmeden hemen önce aklımıza gelen bir şey varki o an film kopuyor :=) biz motorları kaldırıma çıkardık fakat motorlar bu dar kapıdan geçebilcekmi?

neyseki gezi laz hikayesine dönmüyor ve kapıdan aynaları bükerek geçebiliyoruz ama burada fotoğraf almayı unutmuşuz

enduroculardan farksızız burada ufak patikadan ormana doğru ilerliyoruz

piknik yapan insanların yanlarından geçerken bizleri izlemeleri ve yüzlerindeki tebessüm çok hoşuma gidiyo fakat çocukların ve yürüyüş yapan insanların yanlarından son derece temkinli ve yavaş geçiyoruz

ormana doğru giderken etrafımızdaki yeşillik ve tek şeritlik yaya yolunun güzelliği ve sakin olması dikkatimizi çekiyor

rıdavandan birkaç farklı fotoğraf çekmesini istiyorum ve yolun sonuna doğru geliyoruz

güzel günü fırsat bilen çiftlerle doluydu orman,tabi burada biraz yalnızlığım dokunsada motorumun üstünde olmam yetiyor bana. motorcunun sevdiği motosikletidir :=)

bu fotoğraftan sonra yolun sonundaki güvenlikci bizi görüp ıslık çalıyo arkamızdan beyefendi buraya motosikletle girmek yasak gibi şeyler söylüyor ama biz bunun farkında değiliz.mor renkli çiçekleri görünce fotoğraf için durduk bide baktık adamın teki bize doğru koşuyor ve bir yandanda ıslık çalıyor.

güvenlikci bize doğru yaklaşmaya başlarken bizde bu sırada kaçmaya karar verdik ama adam hala koşuyor )
    sonra biraz arayı açıyoruz ve arka taraflardan bi yola giriyoruz yan tarafımız ağaçlık manzara güzel güvenlikciyi atlatmanın verdiği keyif ile bi fotoğraf çekinelim diyoruz ve yoldan geçen bi bayan bizi kırmayıp fotoğrafımızı çekiyor

rıdvan ağaçlıkların içine girelim diyo ve bi anda arayı açarak uzaklaşıyo ama ilerde durduğunu görünce o sırada kulağında kulaklıklarla yürüyüş yapan bi bayana fotoğrafımı çektiriyorum (tamamen içimden geldi başka bi amacım yoktu :D )

ve sonrasında dönüşe doğru yol alıyoruz bu sırada belki bir iki güvenlikci daha kızdırırız.

dönüş yolunda bi tane güvenlikci görüyoruz ama kovalamayınca tadı olmuyor

rıdvanın yapmaya çalışıpda kadrajı tutturamadığı ayna pozu

ormana girmeden önceki bulduğumuz yerdeki düşük kaldırımdan iniyoruz ve ormandan çıktıktan sonra tren istasyonunun orada yine bir 20-30dk kadar durum değerlendirmesiyle birlikte yeni rota kararı veriyoruz.bu küçük gezi bizi kesmiyor depolarımızdaki benzine bakıp çatalcaya doğru gidelim diyoruz

bu arada yolda uğradığımız benzincide benim uzun zaman önce kesen uzun far lambamı değiştirelim diyor rıdvan benzincide söküyoruz ama uygun ampül bulamayıp tekrar takıyoruz

çatalcaya gitmeden önce rıdavanın eve uğruyoruz .rıdvan kalın pantolon giyeyim yoksa üşürüm diyo

yolda giderken bauhaus u görünce benim ampülden bulma umuduyla giriyoruz ama yine bulamayıp çıkıyoruz bu arada hava iyice kapıyor ve hafiften yağmur atıştırmaya başlıyor

yağmur şiddetini arttırınca çatalcaya gitmekten vazgeçiyoruz ve b.çekmeye girip sahilde biraz dolaşıyoruz

yağmur tekrar şiddetini arttırınca bizde eve doğru yol alıyoruz fakat hafiften acıktık gibi dönüşte beylikdüzünde sıcak çikolata içme niyetiyle girdiğimiz avm den simit çay içip çıkıyoruz gezinin son kareside benim çok beğendiğim bu poz oluyor.simitleri çekmiştim ama bulanık çıkmış )

of amma yorucu şeymiş şu etkinlik konusu açmak umarım beğenirsiniz
    bu arada Rıdvanın forumdaki kullanıcı adı Slayerrr
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş. güvenlikten kaçmanız hoş bir nükte olmuş. keşke fotoğraflanabilseydi.tebrikler.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    tebrikler
    güvenliklere dikkat

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    canın sıkıldığında kafa dengi birisinin olması, çıkıp dolaşmanız güzel olay güzel resimler eyw kardeşim.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

fusuy364, MkD
    teşekkürler aslında güvenlikciyide çekebilirdik ama o anda hiç aklıma gelmedi
    !Lk£®
    saol kardeşim

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    yine felon yine simit ,
    cansimidi felon ve slayerr sevgiler teşekkürler....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Güzel gezi olmuş.İyi cesaret güvenlikçilerle uğraşmak ama yakalarsa
    HONDA

#GECE# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM SB250İ WOLF
    Süper bir pazar günü olmuş arkadaşlar..Fotolar için teşekkürler,
    Eline sağlık Felon..

Bende bugün rahat durmadım Manisa soma Motorsiklet ve spor kulübü
    açılışı vardı,katılım fazlaydı ve eğlenceliydi..Dijital makinamda şarz
    sorunu oldugundan resim alamadım cep ilede kötü çıktı..135 km yol
    yaptım,yağmura yakalandım,en güzeli ise benim için değeri çok büyük
    olan koca üstad Ümmet Pertikan ile dönüş yolunda beraber olmamızdı..
    2 bobcat ile yolda güzel bi enstantane oldu..Benzeri taiwanda olur herhalde
    Türkiyede sayısı çok az olan iki motorun yanyana yolculuk yapması..
    Akhisar'da yollarımız ayrıldı ben kaldım üstad ise kuşadasının yolunu tuttu..

Nice eğlenceli pazar günlerine....Kazasız belasız.
    Mobylette Flash 51 1993 PGO G-MAX(BOBCAT) 2005 Motoran Comanche 125Mondial Destro 250Honda cbf 150SYM SB250İ WOLF

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güzel bir gezi olmuş..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    gezmeye devam edin bakalım. Allah büyüktür
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Eline saglik.
    Sarap ve peynirle iyi gitti valla.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    florya yolunda gördüm sanırım sizi iyi eğlenmişsiniz..
    Eğitimde Özgürlüğe Hayır Diyenlere [B][COLOR="DarkRed"]HAYIR[/COLOR][/B]

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    güvenlikciyle fazla uğraşmayın. motor alıp peşinize düşebilir hırs yapar
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    bugun ortakööy bebek full motorcuydu vallahi bir sürü grup vardı. dökülmüşler yollara of of:D

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel gezmişsiniz tekerinize sağlık.
    bende kadıköy-kavak yaptım dönüşte yağmura yakalandım havaya aldanmamlı hayla yaz gelmedi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bende bi üsküdar - çengelköy yaptım. çıkarken pantolonu giysemmi giymesemmi ikilemi yaşadım ama içliğini çıkariyim öyle giyim ne olur ne olmaz dedim, oldu, yağmur yağdı iyiki giymişim.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    böyle nereye gittiğini bilmeyip gezmek acaip zevkli oluyor. Sadece motor üstünde olmak yeterli. Bilinçli motorcu olduğunuz için sizleri tebrik ederim chopper sevdalısı arkadaşlarım
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Paylaşım için teşekkürler güzel gezi sanırım güvenlikçinin ahı tutmuş yağmura yakalanmışsınız
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    benzincide yeşil bi ninja 250 gördünüzmü o gün
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

takendy
    eheh ama simitsiz olmuyor
    uniqe
    saol hocam
    #GECE#
    oh oh o dönüş yolunu fotoğraflamak lazımmış ama bi dahaki sefere artık, teşekkürler
    TEKTEKER_RAMÇO
    teşekkürler
    yürekçe
    saol abi depoda benzin olsun yeter gerisi geliyo
    coq
    teşekkürler coq abi senin motordanda gördük benzin istasyonunda.dedik ehe coq türkiyeye gelmiş gezimize katılcak ama genç bi arkadaş çıktı kaskın içinden selamda verdi saolsun
    DarkArchAnGeL
    saolun,bir daha denk gelirsek selam verin tanışmış oluruz ya
    Repartitor
    cross alırsa yandık kaçamayız hiç
    hatis
    havayı güneşli gören herkes dışardaydı trafik kitlenme noktasına gelmişti ama trafik bizi ilgilendirmiyor tabiki
    Arjantinli69
    teşekkürler evet yağmurda ıslanınca nisanın ortasına kadar yağmurluğumu yanımda almaya karar verdim
    RunemagicK
    herzaman giymek lazım yağmurlukta olsa kaza anında koruyucu etken olarak avantajı olur
    cousinecruis
    teşekkürler önemli olan yolda olmak ve yağmur yağmaması gerisi boş
    egelim 43
    öyle oldu sanırım biraz terlettik arkadaşıda

Arkadaşlar güvenlikci hırs yapıp cardio yapmaya başlayabilir bundan sonraki haftalarda atatürk ormanına girmeye karar verirseniz tetikte olun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:48 ----------

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzincide yeşil bi ninja 250 gördünüzmü o gün
    evet, hatta arkasında artçısıda vardı sizmiydiniz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)