Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Tüm 2011 Motosiklet Fuar Fotoğrafları Burada / Eurasia Moto Bike Expo

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı Kelleci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda açılan stand üyelerin tanışıp kaynaşması içindir.O beğenmediğiniz yer için bile aylar öncesinden admin fuar düzenliyenlerle görüşüyor.Fuara gelen site üyeleri eşyalarını v.s bırakıyor yorulan gelip iki çift laf ediyor.Belkide klavye başında aylarca yazıştığı, hiç tanımadığı kişiler ile tanışıyor.Kaldı ki stand da mutlaka birileri duruyor.O resimi sabahın 9 un da ben çektim.Henüz içeri insanlar yeni yeni alınıyordu.Aman necatik35 bize kızar,resimleri boş görmesin şurdan 3,5 kişi içeri çabuk alalım da stand dolu görüksün mü deseydik?Siz fuara geldinizmi bilmiyorum.Copy paste ile bu kadar sert yorum yapmak bana pek de doğru gelmiyor.
    Canım kardeşim koyduğum resim cuma günü saat 18 sularında bizzat ve şahsen kendim tarafından çekilmiştir.İstesen mail adresine resmin orjinalini gönderir ve ne zamam ne saat çekildiğini.resmin teknik özelliklerine tıklayarak öğrenebilirsin.
    Boş yazmayı ve heleki başkasının çektiği bir resimi ben çektim demeyi hiç sevmem
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım kardeşim koyduğum resim cuma günü saat 18 sularında bizzat ve şahsen kendim tarafından çekilmiştir.İstesen mail adresine resmin orjinalini gönderir ve ne zamam ne saat çekildiğini.resmin teknik özelliklerine tıklayarak öğrenebilirsin.
    Boş yazmayı ve heleki başkasının çektiği bir resimi ben çektim demeyi hiç sevmem
    Farklı açılardan çekilmiş aynı resimler bende çektim ordan karıştırmış olabilirim o konuda haklısınız.
    Drift Religion

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Gelende standımızda birkaç kişi duruyor size denk gelmiş, keşke tekrar standa uğrasaydınızda tanışsaydık. Standımızı gelip sohbet ettiğimiz, tanıştığımız çok fazla üye oldu.

Motosikleti
    YZF-R1

Bak sitemizin stand görevlilerinden biri .Canım kardeşim.Resimin tarihine ve kimin yüklediğinden ziyade standa gelseydintanışırdın ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:06 ----------

Ayrıca bende boş konuşanı hiç sevmem...
    Drift Religion

Hayret ben cumartesi sabahı 9:40 gibi oradaydım, o saatte yanlış hatırlamıyorsam hem sn. jesse, hem sn. skullhunter oradaydı.

saygılar.

Bu arada site logosu değişiyormu ?? fuarda farklı bir logo lullanılmış.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    valla yalan olmasın sabah saat 8 den akşam saat 8 e kadar oradaydık ... stand yanında olmasakta fuar alanındaydık.. çünkü üyeler geliyordu bilet ayarlıyoduk içeri alıyoduk..yada fuarı geziyorduk ,, yada tuvaletteydik,, yada bişeyler yiyorduk,, yada başka bi komşuda kahve içiyorduk..

normaldir.. gellip bulamadıysanız bişey diyemem .. ama gelip bulmaya degmez dediyseniz sizin ayıbınız.. içeriye adım atıp oturabilirdiniz..site üyeleriyle tanışmak isteyebilirdiniz eminimki bi gören olacaktır die düşünüyorum ..

kimse yoktu demek yanlış.. bi tabir bence.. elimizden geldigince ordaydık...
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yalan olmasın sabah saat 8 den akşam saat 8 e kadar oradaydık ... stand yanında olmasakta fuar alanındaydık.. çünkü üyeler geliyordu bilet ayarlıyoduk içeri alıyoduk..yada fuarı geziyorduk ,, yada tuvaletteydik,, yada bişeyler yiyorduk,, yada başka bi komşuda kahve içiyorduk..

normaldir.. gellip bulamadıysanız bişey diyemem .. ama gelip bulmaya degmez dediyseniz sizin ayıbınız.. içeriye adım atıp oturabilirdiniz..site üyeleriyle tanışmak isteyebilirdiniz eminimki bi gören olacaktır die düşünüyorum ..

kimse yoktu demek yanlış.. bi tabir bence.. elimizden geldigince ordaydık...
    Evet siz oradaymışsınızAma yandaki tükkanda
    Aslında çeşitli saatlerde üç defa geçtim standın önünden ve üç defasındada kimseyi göremedim.Sonuncu geçişimde de kimseyi göremeyince çektim o fotografı.Neyse tanışmak kısmet olmadı yine,inşallah ilerideki fuarlara
    Aslında standa ziyaretçi defteri gibi birşeyler konulsa,gelen üyeler hiç olmazsa nick lerini yazıp bir kaç kelime karalasalar daha iyi olur gibime geliyor.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu seneki fuarda da MT standı yine bomboştu.Madem başında durulmayacak ve herhangi bir etkinliği olmayacak neden açılır bu stant

Ayrıca bu sene fiyatlar faiş ve kandırmacalıydı.Örneğin,sitemizin sponsorlarından olan bir deri giyim firması işi iyice abartmıştı.Etiketin yarısını öde diye kampanya yapmıştı ama etiketleri geçen seneye göre ikiye hatta üçe katlamıştı.Geçen sene 15 liraya aldığım yazlık eldivenin bu sene üzerinde 50 lira fiyat vardı.Yarısı 25 lira yani.Bu düpedüz tüketiciyi kandırmaya yönelik bir sahtekarlıktı.
    Olmadı hocam....
    Çocuklar sabah 9.30 dan kapanışa kadar stanttalardı.... Ben şahidim....
    Habire gezdik yorulunca standa geldik üyelerle tanıştık....
    Senin geldiğinde kimse yok gözüküyor ama biz 18.15 civarında ayrıldık..İçerisi fuldü... En az 10-15 kişi vardı..... Vedalaşmak bile 10 dakka sürdü yahu....

Zaten fotoda kafasındaki bandanayla jesse yan stantta komşuda kahve içiyor galiba....

Sen kahve molasına denk gelmişsin....

Ben de akşama kadar standa her yarım saatte uğradım ama tanışamadığım bir çok arkadaşım oldu..... ÜZüldüm..Hiç denk gelemedik.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 ----------

Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayret ben cumartesi sabahı 9:40 gibi oradaydım, o saatte yanlış hatırlamıyorsam hem sn. jesse, hem sn. skullhunter oradaydı.

saygılar.

Bu arada site logosu değişiyormu ?? fuarda farklı bir logo lullanılmış.
    Ben de ordaydım.....
    Koy bakam resmini..... İspat isterik.....
    Belki görmüşümdür seni....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar motorlara bineyim her yerini kurcalayayım gibi bir düşüncem olmasa da Harley standındaki motorların üstünde "lütfen oturmayınız" yazısını görünce kendimce protesto ederek standa girmedim. Tabii ki adamların umrunda değil ama motosiklet fuarında motora sadece uzaktan bakacaksak niye katıldın ki sen oraya. Tam olarak "almayacaksan elleme" görüşü var. Zaten kesinlikle Harley alacak olsam fuara niye gideyim, bayisine gider istediğimi alırım. Orada ben canımın istediği her motora binecem hatta abartmadan sesini duyabilmek için çalıştıracamki hangi motoru alacağıma karar vereyim. Gördüğüm kadarıyla Harley'den başka bu düşünceye sahip firma yoktu.
    Tek taraflı düşünmeyin. Ben de birkaç motorun üzerine "Oturmayınız" yazısı yapıştırmak zorunda kaldım. Standın üzerine RC8R koymuşuz, motorun değeri 23.850 Euro, 1.55'lik hayatında motor kullanmadığı belli bir adam tutmuş kösele ayakkabısıyla arka sinyale basıp motora oturmaya çalışıyor! O motoru devirdiğinde benim çalıştığım firmanın en az 4-5 bin euro zararı olacak, neden o riski alayım? Oradan kalkıp gidiyor sele yüksekliği 93cm olan 690 Enduro R'ye tırmanmaya uğraşıyor. 120-130 kiloluk adamlar 50cc çocuk motosikletinin üzerine oturup duruyorlar, motorlar Avusturya değil de Çin malı olsalar şaseler çoktan kırılmıştı. Neden izin vereyim bu adamların motora oturmasına? Gerçekten motor alacak, en azından motorda fotoğraf çekilirken zarar vermeyecek insanların oturmasına zaten izin veriliyor. Ayrıca düzgün bir satıcı sıfır km motoru satmadan önce hiçbir zaman çalıştırmaz, hele asla bazı firmaların yaptığı gibi soğuk motoru devir kesiciye sokacak kadar gazlamaz.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Görende fuar bomboş geçti sanacak birkaç kalabalık foto ekleyelim

Bu da fuarın elemanı jess, çok emeği, desteği, yardımı,katkısı vardı.
    Tekrar teşekkürler. Birgün tüm üyeler jess gibi olacak. (bu iyi mi kötü mü tartışalım )

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgün tüm üyeler jess gibi olacak. (bu iyi mi kötü mü tartışalım )

Yani fuarda güneş gözlüğüyle gezcek öylemi?!
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek taraflı düşünmeyin. Ben de birkaç motorun üzerine "Oturmayınız" yazısı yapıştırmak zorunda kaldım. Standın üzerine RC8R koymuşuz, motorun değeri 23.850 Euro, 1.55'lik hayatında motor kullanmadığı belli bir adam tutmuş kösele ayakkabısıyla arka sinyale basıp motora oturmaya çalışıyor! O motoru devirdiğinde benim çalıştığım firmanın en az 4-5 bin euro zararı olacak, neden o riski alayım? Oradan kalkıp gidiyor sele yüksekliği 93cm olan 690 Enduro R'ye tırmanmaya uğraşıyor. 120-130 kiloluk adamlar 50cc çocuk motosikletinin üzerine oturup duruyorlar, motorlar Avusturya değil de Çin malı olsalar şaseler çoktan kırılmıştı. Neden izin vereyim bu adamların motora oturmasına? Gerçekten motor alacak, en azından motorda fotoğraf çekilirken zarar vermeyecek insanların oturmasına zaten izin veriliyor. Ayrıca düzgün bir satıcı sıfır km motoru satmadan önce hiçbir zaman çalıştırmaz, hele asla bazı firmaların yaptığı gibi soğuk motoru devir kesiciye sokacak kadar gazlamaz.
    Haklısın aslında ama firmalar da o motorları teşhir ürünü olarak düşünüp biraz zararı göze alması gerekir. Ama KTM'i ayrı tutmak gerekir Bahsettiğin gibi olaylara kısmen şahit oldum ben de. Bir adam selesi göğüs hizsında olan motora tırmanmaya çalışıyordu, başka bir tanesi o 50cc lik motorla uğraşırken yan ayağını düşürdü, motoru yere bırakmaya meyletti biraz. O sırada ben yanına gidip standı yerine taktım

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gözümün önünde bariyerlerin altından geçerek Harley'in üstünde poz vereni bilem vardı.

Görevli görür görmez (Haklı olarak) sert şekilde uyardı.

''Oturmayın diye bariyer koyuyoruz inatla oturmaya çalışıyorsunuz'' gibilerinden bişeyler söylemişti.

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Fuara 4 kez gittim ve pazar gün hariç stantta Cem abiden başka kimseyi göremedim. Kendisi de doğal olarak turlamaya çıktığında in cin top oynamaktaydı.
    Bunu özeleştiri olarak söylüyorum amacım kırgınlığa sebebiyet vermek değil fakat ben de bu sene standımız amacına pek hizmet edemedi diye düşünüyorum.
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Motosikleti
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara 4 kez gittim ve pazar gün hariç stantta Cem abiden başka kimseyi göremedim. Kendisi de doğal olarak turlamaya çıktığında in cin top oynamaktaydı.
    Bunu özeleştiri olarak söylüyorum amacım kırgınlığa sebebiyet vermek değil fakat ben de bu sene standımız amacına pek hizmet edemedi diye düşünüyorum.
    yerden göğe kadar haklısın.. bu sene erhanın yogunluguna denk gelmiş bulunmaktadır.. aslında bu stand dahi olmayacaktı.. ama yerimiz yurdumuz belli olsun .. gezmeye gelen üyelerle tanışalım hemde eşyalarını bırakıp rahat gezsinler istedik. çok fazla detaya giremedik malesef.. bunun için özür..

ama size söz veriyorum ki.. hayatta kalırsam bir sene sonraki fuar bambaşka olacak .. emin olun .. şimdiden gelen gelemeyen standta bulan bulamayan tüm arkadaşların.. emegi geçen herkeze teşekkürü bir borç bilirm
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jesse hallederiz kadir gibi adamdır.söyleyipte yapamıyacağı şey yoktur.
    jesse resmi fuar maskotumuz,can dostumuzdur
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Bu logoyu kim buldu...logomuz değişmiş haberimiz yok...

logomuz zaten hondanın bir modelinin el kılavuzunun kapağıydı oradan yürütmasyondu...

bu sefer ki logo ise bana asırlık MOBİLET markasının logosuna benziyor... hep yürütme hep araksiyon...

Yönetim çok tembel istifağğğ...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    YZF-R1
    yerden göğe kadar haklısın.. bu sene erhanın yogunluguna denk gelmiş bulunmaktadır.. aslında bu stand dahi olmayacaktı.. ama yerimiz yurdumuz belli olsun .. gezmeye gelen üyelerle tanışalım hemde eşyalarını bırakıp rahat gezsinler istedik. çok fazla detaya giremedik malesef.. bunun için özür..

ama size söz veriyorum ki.. hayatta kalırsam bir sene sonraki fuar bambaşka olacak .. emin olun .. şimdiden gelen gelemeyen standta bulan bulamayan tüm arkadaşların.. emegi geçen herkeze teşekkürü bir borç bilirm
    Lojistik destek sağlanırsa mankenleri ben ayarlarım
    Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı Kelleci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lojistik destek sağlanırsa mankenleri ben ayarlarım
    moruk senin tank ped varsa bende varım : :
    Drift Religion

Motosikleti
    YZF-R1
    moruk senin tank ped varsa bende varım : :
    Sorma... motordan çok millet tank pad'i çekti
    Drift Religion

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)