Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

OYLAT'a gitmenizi hiç tavsiye etmem

Motovento
    REKLAM ALANI
    askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006
    Arkadaşlar;OYLAT a gitmenizi hiç tavsiye etmiyorum.29.08.2010 pazar günü 6 motor gezi yaptık koskoca OYLAT' a 6 motoru sığdıramadılar."Oraya bırakmayın jandarma çağırırız,burası yasak " Birde ne idüğü belirsiz güvenlik yazan gömlek giymiş tipler tehditkar bir şekilde motorlara bakışları.Yunanistan'a gitsek herhelde bundan iyi muamele görürüz diye düşünmeden edemiyor insan.CANIM TÜRKİYEM e yakışmayan bir muamele görmek istiyorsanız OYLAT'a gidin.YAZIKLAR OLSUN diyorum,yaptığımız yola yazık.10 üzerinden-5 veriyorum. Saat 13:00 da bize bu muameleyi uygun gören bu insanlara da 100 üzerinden -5 veriyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Otopark yokmu orada? Nereye bırakmak istediniz motorları?
    Otoparka koydurmadılar deme sakın

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    benı mahzur göründe oylat dediğiniz yer neresı bir ilin alışveriş merkezı ise ist. dada bır cok alışveriş merkezınde aynı muameleler vfar

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benı mahzur göründe oylat dediğiniz yer neresı bir ilin alışveriş merkezı ise ist. dada bır cok alışveriş merkezınde aynı muameleler vfar
    Bursa İnegöle yakın, kaplıcalarıyla ünlü bir kasaba. Bkz.Google amca

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Oylat'ı duymadınız mı hiç yav? Bursa'ya bağlı bir ilçe..

Valla askersss, Kızacak insanlar diye yazmak stemiyorum aslında ama kafamda belirli yerler var oralardan mümkün mertebe muhattap olmadan geçip gitmeyi denerim..

O civarlar da kafamdaki o yerlerden birisi..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Oylat'ı büyük harflerle yazmış olduğu için olsa gerek şahsen bir alışveriş merkezinden falan bahsediyor sandım

e koca ilçede mi motorları bir yere koyamadılar? Pes yani Gitmeyin hulen oraya, para bırakmayın o esnafa

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    valla ben babalar gibi çekerim motorumu yasal park olan her yere jandarma değil kralını çağırsınlar sizin işte bir tuhaflık var ayrıca plakalı ruhsatlı trafiğe çıkma izni olan araç oylatı da inletirim anlamadım ben olayı bence sizde bir sorun oldu
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Alıntı askersss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;OYLAT a gitmenizi hiç tavsiye etmiyorum.29.08.2010 pazar günü 6 motor gezi yaptık koskoca OYLAT' a 6 motoru sığdıramadılar."Oraya bırakmayın jandarma çağırırız,burası yasak " Birde ne idüğü belirsiz güvenlik yazan gömlek giymiş tipler tehditkar bir şekilde motorlara bakışları.Yunanistan'a gitsek herhelde bundan iyi muamele görürüz diye düşünmeden edemiyor insan.CANIM TÜRKİYEM e yakışmayan bir muamele görmek istiyorsanız OYLAT'a gidin.YAZIKLAR OLSUN diyorum,yaptığımız yola yazık.10 üzerinden-5 veriyorum. Saat 13:00 da bize bu muameleyi uygun gören bu insanlara da 100 üzerinden -5 veriyorum.
    arkadaşım açsana şu konuyu adamlara haybeyemi çamur atıyosun bilelim benim kardeşimde orada çalışıyor.nedir mesele?

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oylat'ı büyük harflerle yazmış olduğu için olsa gerek şahsen bir alışveriş merkezinden falan bahsediyor sandım

e koca ilçede mi motorları bir yere koyamadılar? Pes yani Gitmeyin hulen oraya, para bırakmayın o esnafa
    dağın başında kaplıcalar küçük bir yerleşim yeri diyeyim size

UğurDuyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CD 250
    Ayıp yaa. yapılırmı öyle şey

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Gitmeyik tamam.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Oylat'a yıllardır kendi aracımla ve ailemle giderim halkının ve esnafının gelen tatilcilere karşı tek bir terbiyesizliğini görmüş değilim.
    Size böyle davranmış olmaları tabiki üzücü bir durum ama 3 katlı otoparkı bulunuyor orayadamı almadılar ? Motorsikletin canım türkiyem insanı üzerindeki etki ve görüşlerini biliyorsunuz,sanırım bu önyargıdan dolayı dik bakışlar olmuştur.Özellikle böyle küçük bir kasabada...
    Ayrıca bilmeyen arkadaşlar için söylemek gerekirse özellikle şifalı suları ile ünlü küçük bir kasabadır Oylat,hikayesi kadar kendiside güzeldir

Motosikleti
    Yamaha mt09
    konuyu aç kaç bu ne biçim iş at çamuru izi kalsın mantığı
    kusra bakma aama bi acıklama yapmadıgın için böyle düşünüyorum

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006
    Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu aç kaç bu ne biçim iş at çamuru izi kalsın mantığı
    kusra bakma aama bi acıklama yapmadıgın için böyle düşünüyorum
    Arkadaş çamur atmak ne demek?Ben bir TÜRK vatandaşıyım,bahsettiğim yerde vatanımın bir parçası.Ayrıca ben bu ülkeye 31 yıl 6 ay 4 gün asker olarak hizmet ettim,onu heryerde ve herkese karşı savundum.Nelerle karşılaştığımı anlatsam ömrüm yetmez.Ama böyle bir şeyle karşılaşmak beni çok üzdü.üstelik misafir arkadaşlarımada rezil oldum.konunun takipsizliğide tamamen işimin yoğunluğudur.Ayrıca otopark vardı ve dolu olduğu söylendiği için yararlanamadık???????????????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)