Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Deniz ; menevişsiz, insansız, teknesiz ve sessizdi

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dana kardeş sen bel ve boyun rahatsızlıkları hususunda ne bilin..ben ondan tırstım...dengesiz bir düşüş sakatlığa yol açabilir... sen deli gibi tepinirken kahrolası ayağınla hem sağ kulağımı acıttın hemde yüzüme tekme attın ...
    kaplan cinsinden olduğumuzdan kelli kafa sadece atağa çalışıyor haci
    maçta defans çürüktü defans

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaplan cinsinden olduğumuzdan kelli kafa sadece atağa çalışıyor haci
    maçta defans çürüktü defans
    zaten kulak ameliyatlıyım...kafayı suya değdirmemem gerekiyordu...Zeki ustaya bi koysan uçacaktı...tüy siklet zaten...alt tarafı bırak elini yakalayıp geriye çekeydik olay tamamdı aslında...denge meselesi...burda önemli olandenge güc değil...aslında var ya Mükerremim takım taklavatına bi hareket çekseydim var ya ikiside yerdeydi... kural yok aga açık sulardayız uluslararası sular...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Güzel ve oldukça eğlenceli bir gezi olmuş.Katılan arkadaşları tebrik ediyorum.Kazasız sorunsuz nice sürüşler.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel bir gezi tekerinize sağlık,köfte olmazsa olmazlardan ama kolesterol'ü yükseltiyor .her hafta sonu yeni bir rota planı yapmalı
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

gezici

güzel bi gezi oldu benim icinde katılan başta metehan olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür edıyorum cok zevk aldıgım bir gezi oldu manzara mühteşemdi.

Motosikleti
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ve oldukça eğlenceli bir gezi olmuş.Katılan arkadaşları tebrik ediyorum.Kazasız sorunsuz nice sürüşler.

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi tekerinize sağlık,köfte olmazsa olmazlardan ama kolesterol'ü yükseltiyor .her hafta sonu yeni bir rota planı yapmalı
    aslında her pazara bi organizasyon yapsan 50 liradan 200 lira gider...neye para vermiyoruz ki...içkimiz yok ciğaramız yok... ya da yıllık izni dek getirip bi tur atıcan melmekete doğru...uzun yol şart...

Alıntı zeki cbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi gezi oldu benim icinde katılan başta metehan olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür edıyorum cok zevk aldıgım bir gezi oldu manzara mühteşemdi.
    davet ettiğim gezilerde zevk..manzara...keyif ve ağız tadı garantisi veriyorum..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    o çıplak resmini kaldır yahu.mide koymadın adamda
    Orgazma Dudak Büktürür

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Tadına doyumsuz harika bir gezi idi. Tek kusuru kısa sürmesi idi. Gezinin tadını cıkarabilmek için en az saat 10 gibi çıkmak gerekir bence. Yoksa gezinin tadı damağında kalıyor.
    Köfte harikaydı ve ekmek tatlısı mükemmeldi. Deniz acılışı yapmamızda gezinin tuzu biberi oldu. Herşey çok kıvamında idi. Yolların bozuk olmasının bile ayrı bir tadı oldu bu gezide.
    Emeği geçen dost canlısı katımcı arkadaşlara burdan selam eder birdahaki gezimizde tekrar buluşmak dileğiyle saygı ve sevgilerimi iletirim. En kısa sürede görüşmek dileğiyle.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o çıplak resmini kaldır yahu.mide koymadın adamda
    aga koynunamı alıcan napcan...töbe töbe... zaman kötü olmuş cıbıldak foto gören zıvanadan çıkıyor...

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tadına doyumsuz harika bir gezi idi. Tek kusuru kısa sürmesi idi. Gezinin tadını cıkarabilmek için en az saat 10 gibi çıkmak gerekir bence. Yoksa gezinin tadı damağında kalıyor.
    Köfte harikaydı ve ekmek tatlısı mükemmeldi. Deniz acılışı yapmamızda gezinin tuzu biberi oldu. Herşey çok kıvamında idi. Yolların bozuk olmasının bile ayrı bir tadı oldu bu gezide.
    Emeği geçen dost canlısı katımcı arkadaşlara burdan selam eder birdahaki gezimizde tekrar buluşmak dileğiyle saygı ve sevgilerimi iletirim. En kısa sürede görüşmek dileğiyle.

Emeği geçen derken... e aga 1 hafta sonra yazdın cevabı nerelerdesin...şu sırrı bi anlat makinandaki merak ettim...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    vay gene bir gezi genee yalovaaa pravaoo çok gözel gezii olmuşş haniii
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay gene bir gezi genee yalovaaa pravaoo çok gözel gezii olmuşş haniii
    aga motorun yok ehliyetin yok...şuraya gel desem gelemezsin...seni beklicem 2 saat tın tın yürüye yürüye gelicen...eee nolcak beni ayağına çağırcan...Yalovada kaybolucam işi gücü bıarkıp...

hacı misafirleri yalnız bırakmak veya bekletmek veya peşimde sürüklemek istemem...

Motosikleti
    Honda cb125e
    hacı olduğu zamanda acısını çıkaracazzz...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı olduğu zamanda acısını çıkaracazzz...
    önce ehliyeti al cebe koy oyalan sonra mahina alırsın...çantalar noldu aga...batırdınmı paraları...

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    Honda cb125e
    özledim keratayı o yokken buralar sıfır tadı tuzu olmuyor...

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    İki kişinin bindiği motor değildir.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bizi tilifizyona çıkarıp meşhur etmiş müebbet pandamız

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)