Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki SV/S buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2teker
    Geçtiğimiz pazar günü buradan Internette tanıştığım bir kaç Suzuki SV sahibi ile biraz gezme fırsatımız oldu. Buluşma yerinin mesafesini tam kestiremediğim için en son ben ulaştım, fakat yine de geç kalmış değildim. Geldiğim anda ilk dikkatimi çeken şey bütün motorların aynı olmasıydı. Gelen diğer 4 kişi gri (silver) renkli 1000CC'lik modellerle gelmişlerdi. Bunlardan 3'ü SVS yani yarım grenajlı ve clip-on elcikli model diğeri ise naked/standard SV 1000 idi. Ben 650cc SV ile en küçük motor olarak kaldım ama boyu önemli değil.

Motorlar. Soldan sağa SV1000, SV650.. gerisi SVS1000

Ekip. Soldan sağa ikinci benim. Gerisini karıştıracağım için hiç girmeyeyim

Motorcuların sık ziyaret ettiği yerlerde insanlar hem alışkın hem daha ılımlı oluyorlar. Örneğin yemek yediğimiz itfaiye evi temalı restoran'ın sahibi bize kask rafını kullanabileceğimizi söyledi. Şöyle bir görüntü ortaya çıktı.

Yaklaşık 100 mil kadar birlikte gezdik. Virajlı yollarda 3 SVS baya hızlı ve başarılılardı. Ben kendi tempomda diğer SV ile birlikte ilerledim genelde. İlk defa tanışıyorum fakat iyi adamlardı. Herhalde ilerde yeniden buluşuruz.

Oktay
    (Okumadan imzalamam)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    abi biz farklı motorlar anca 5-6 motor toplanıyoruz. adamlar aynı marka 5 motor toplanmışlar. çokgüzel olmuş valla
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    :

Nuestra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    wayy be Amerika da yaşamak varmış. Bu arada kaskların bulunduğu raftaki "No Parking" yazısı da bayağı ilginç olmuş. Ben motorcuyum park ederim dercesine
    SUZUKI - Ride The Winds Of Change

burakusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sv650 Amerika da ki en populer motorlardan biri. Cok buyuk bir kullanici kitlesi var. Gunluk hayatta inanilmaz kullanisli ve yaris pistlerinde de bir kac degisiklikten sora ruzgar gibi. Inanilmaz bir viraj kabiliyeti var .
    Burak 03 R6
    WERA #996

Motosikleti
    2teker
    Motorda viraj kabiliyet var da bizde pek yok anladığım kadarıyla.
    (Okumadan imzalamam)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler