Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Foça'dan Izmir Tayfasi Geçti 25 Aralik

Motovento
    REKLAM ALANI
    derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    SOĞUK mu o da ne?

İzmir Tayfası bu pazar Foça yollarındadaydı...

Bağarası'nda birer çay içip ısınma molası verdik.

Motorlar motoru twister...

Foça liman da yemek yiyecek bir yer bulduk hemen...

Balık pazarlığı...

Kalamarlar...

MrCool ayaklarını ısıtırken...

Aç izmir tayfası piranhalar gibi saniyeler içinde tüketti yiyecekleri...

İzmir'de başka da motor yoktur herhalde...

Erken dönmek zorunda kaldığım dönüş yolunda beni yalnız bırakmayan ve güvenli sürüşten taviz vermeyen MrCool'a teşekkürler...

Bir sonraki gezide görüşmak üzere...
    I'M BACK !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    işte ben bu tayfayla gurur duyuyorum yahu inanılmaz derecede soğuktu ellerimiz dondu yolda 2 sefer mola verip çay içtik yoksa halimiz haraptı ama kimsenin yüzünden neşe tebessüm eksik olmadı işte gerçek motosiklet tutkunları......... restorant balıklar ve sohbet inanılmaz güzeldi soğuk havaya rağmen mükemmel iş çıkardık herkese sonsuz teşekkürler

İZMİR TAYFASI

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial

İZMİR TAYFASI 25 Aralık 05 FOÇA Gezisi Fotografları

Bu havalarda gezi olur mu? Demeyin, yaptık valla, inanmıyorsanız ahâaanda işte fotolar, ERKEK havası diye tabir edilen bir hava vardı. Ama izmirliler soğuktan korkmazmış bunu anladık, ve onayladık...

Sabah 10.30 civarı toplanmaya başladık, ve depoların kontrolleri yapıldıktan sonra foçaya doğru yola koyulduk, yılın son gezisinde rekorumuz kırdık ve güzel bir konvoy oluşturduk, (sağ olsun izmirli motorcularımıza) yeni arkadaşlarımızda katıldı aramıza...

Sabahın soğukluğundan ve grubun kalabalığından olsa gerek (kolay mı cumadan beri göremedim tayfadaki elemanları) ben fotograf çekmeyi unutmuşum arkadaşlar, artık sabah ki çekilen fotoları siz ekleyin...

Foça yolu üzerinde bir çay molası verdik (vermek zorunda kaldık da denebilir, çünkü bazı arkadaşlarımızın ayaklarını ve ellerini hissetmediklerini yazmama gerek yoktur herhalde ), Köydeki gençlerin iki tekere olan ilgisinden olsa gerek etrafımız geleceğin motorcularıylan doldu.... .... .....

Foçayı ayağa kaldırdık, bütün gözler üzerimizdeydi, ama sahildeki ayak üstü sohbetde güzeldi yani, sağ salim ulaştık hedefimize şimdi sıra geldi yemek yiyip bıdı bıdı(sohbet) yapmaya... fakat nerde ne yiyecez ???

Cengiz abimiz de güzel çıkmış hani, bir BALIK bir RAKI, 1-2 saat sonrada nargile ohhh, insan başka ne isterki dimi arkadaşlar. Allah bu günlerimizi aratmasın, güzel yemişiz hani...

Foça da ada varmış da haberim yokmuşş... Bence gruplan gezi yapmak, bir yerlere gitmek harbiden güzel oluyo, bilindik yerler değil de farklı mekanlar ve farklı doğa güzellikleride keşfedile biliyor.. (Hadi grup yapalım dicem ama millet yanlış yere çekecek olmucak )

İşte beklenen an, günün yorgunlugu atılacak, ama neylen, tabiki NARGİLEylen, acemisi ustası almış höpürdetiyoo, bu gidişlen motorculuğun yanında nargilecilik de bulaşacak bütün grubumuza...

Çaylar, nargileler, sohbetler hatta fıkralar derken birde bakmışız hava kararmış, dışarı zaten soğuktu hepten buz gibi olmuş, ama donmadan, düşmeden, kazasız belasız eve varabildik ama yolda ısınmak için çaymolaları verdik yine.... ... .... Her durduğumuz yerde bi hareket meydana getiriyoruz, yaw biz ne enerjik adamlarmışız beeaaaa....

Böylece 2005 in son gezisini yapmış bulunmaktayız, (bakalım bir sene nasıl beklicem bilmiyorum , 2006nın pazar günü olsada tekrar uzasak biryerlere,) Herkese iii yıllar dilerim şimdiden, katılan ve bizlerle olan tüm dostlara teşekkürler... ....

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ya bi yerinizde durun kardeşim iki dakka ya.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bu havada böyle bi katılımla gezi yapılması gerçekten çok güzel, motorculuk budur diyo insan
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    evete arkadaşlar ben elimdeki resimleri elimden geldiğince anlatarak eklemeye çalışacağım.

bu gezide yalnız gitmek zorunda kaldım.tam geç kaldım yolda yetişirimdiye düşünürken arkadaşlar saolsun beklemişler

ben yanlız geldiğim için yol resimleri bende yok.olan arkadaşlar ekler artık.foçaya varmadan soğuyan yerlerimizi ısıtmak için bir çay içelim dedik ve bağarasında durduk.

foçaya vardık ve beni orada iki balıkçı esir aldı.ila fotolarımızı çek diye yaşlı amcada foçaya motoru ilk getiren amcaymış.bende bari resimlerini çekeyidedim .yoksa kenan bütün balıkları bitirecek diye korktum tiryakide yokya

birkaçta manzaralı motor resimlerimiz.

içeri girdik ve hemen sohbet başladı.tabiyiki yol ve motor sohbetleri

bu insanlar nereye bakıyorlar?

tabiyiki erkana sonradan katıldı aramıza.uyanamamış beyfendi.neyse bak erkan resmin var....

ve oradan çıktık nargile sevası yapalım dedik.

bendeki resimler bu kadar arkadaşlar diğer resimleride bekliyoruz.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    asıl yılbaşındaki organizasyon dillere destan olacak şekilde bu güzel organizasyondaki en büyük pay WWW.MOTOSİKLET.NET e ait izmir tayfası sadece küçük bir hobi grubu bizi bir arada tutan başka erhan ( skullhunter ) ve sitedeki değerli moderatör arkadaşlarıma teşekkür ediyorum tüm İZMİR TAYFASI adına hepinizin ve tüm motorcu dostların yeni yıllarını kutluyorum www.motosiklet.net ile daha nice yollara ve yıllara
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler arkadaşlar
    Gelemediğim için inanın hayıflanıyorım,üzülüyorum.

Abİcİm Bİ Daha Kenİ Makİnamla Gelİcem Ya Ne Ben Varim Nede Motorum Fotolarda GÖrenlerde HİÇ BÜyÜk Motor Yok Zannedecek Tayfada Varsa Bİr GÖsterİn Bİ Pardon Bİ Resİmde Arkadan CekmİŞler Ben Bİle Kendİmİ Taniyamadim Ama Genede GÜzel Bİr Gezİ Oldu TÜm ArkadaŞlara TeŞekkÜrler Gezİ Bahane Muhabbet Şahane

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    gercekten harikasınız ne diyelim

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Kendime bir elcik ısıtması almayı hedef koymuş bulunuyorum. Ayaklar için de "Peg" ısıtması var mıdır acaba?

Sabah buluşma yerine geldiğimde hem akşamdan kalmaydım, hem ateşli hastaydım hem de bu sabah bunlara ek olarak mide ağrılı motor (!) bozukluğum olmasına rağmen gelmem gerektiğine karar vermiştim, bu kararı uygulamakla çok isabetli karar vermişim. Çok güzel bir gündü, herkese teşekkürler.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    allahım kem gözlerden koru ya rabbiiimmmmm nazar değmesin

Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Amiiiiiiiiiin!
    I'M BACK !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    aminnnnn

AAMMİİİNNNNNN!!!!

ÖZ_KAN abim senin fotu ben yayınladım, inşallah hoşuna gider, en güzel yani en yakından net çıkan görüntü o olduğu için koydum...

Boş durmayın beyler, hoplayalım, zıplayalım, zaman geçiyor, ne gördük, ne yedik kâr valla....

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ben yakında kurşun yağdıracağım üstünüze ( yok ya o kurşun döktüreceğim olacaktı galiba ) deve keselim diyeceğim ama bizim tayfa onuda sucuk yapar yer be
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    helal hepinize be bu soğukta bile gezdiniz doğrusu ben o yolu o soğukta her hafta hiç mola vermeden gidiyorum ve yavaş bir motorla neyse honda kınetıc kimin kırmızı olan oda geldimi
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Sen gelmeyince yoldan aldık onu
    I'M BACK !!!

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SN,İZMİR TAYFASI ,değerli arkadaşlarım ve motosiklet.net üyeleri ;izmir tayfasının artık gelenekselleşen pazar gezileri bu hafta da gerçekleştiril di,Allah'şükürler olsun ki bir tek imizin burnu kanamadan bu geziyi de bitirdik bu gezide ayrıca daha önceki toplantılarda fikir alış verişi yapılan ve uyulması istenen bütün güvenlik kurallarına herkes azami dikkatini verdi ve uymaya çalıştı .ve soğuk aralık günü arkadaşlarımızla beraber olmak hepimizin içini ısıttı ,bu nedenle foça gezisine katılan bütün İzmir tayfası üyeleri olan bütün değeerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
    saygı ve selam

"Türk ' üz ;
    Türk eriyiz,silsilemiz kahraman"

abicim gercekten güzel bir gezi oldu .ya yemeğin sonundaki sucuğun tadı damağımda kaldı okan abime teşekkürü ayrıca borc bilirim bir d ayrıca birahaki gezidede nevale bulunsun yanımızda extrasından dimi ya.tarık kardeşimede organizasyon için ayrıca teşekkür

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sn;İZMİR TAYFASI , sn, üyeler değerli arkadaşlarım , çetin hava koşullarına ve motorsiklet kullanmanın doğal yorğunluğuna rağmen büyük öz veri ile bizi gezi resimsiz bırakmayan arkadaşlarıma ellerinize sağlık diyorum , teşekkür ediyorum , bu geziye hava durumunu göz önüne alarak da olsa katıllım gösteren arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum , ayrıca apv 41 (cengiz abi) bu gezi hepimizin katkılarıyla gerçekleştirildi ufacık bir faydam bir yararım olduysa ne mutlu bana zaten sizlerle arkadaş olmam benim için en büyük mutluluktur ,senin de bizim aramızda olman tecrübererini bizimle paylaşman ve desteğin en büyük avantajımız dır beni güzel sözlerinle onurlandırdığın için teşekkür bu onur hepimizin dir , hepiniz bütün arkadaşlarım sağ olun var olun eksik olmayın .
    not ; motorsiklet .net bünyesinde İZMİR TAYFASI RUMUZU uyla tanışmamızı ve kaynaşıp arkadaş olmamızı yaptığımız uzun yol lar boyunca bir kaderi paylaşmamızı sağlayan motorsiklet . net kurucularına ve bu sitenin düzenli işleyişini sağlayan değerli MOD arkadaşlarımıza buradan teşekkür ediyor ve site çalışmalarında ve özel hayatlarında başarı lar diliyorum

saygı ve sevgi

"Türk ' üz ;
    Türk eriyiz,silsilemiz kahraman"

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler