Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dostlarımla bir pazar kılasiği ANADOLU KAVAĞI

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan abi paylaşım için teşekkürler.Daha nice gezilere
    kardeşim güzel hemşerim sağolasın nerelerdesın ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:58 ----------

Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel gezınız olmus ben herhafta gıderım anadolukavagına tedavı yerıdır orası bu arada beykozdakı beledıyenın yerıne gıtmıssınız orasıda guzeldır pazar bende ordaydım bayagı motorlu vardı anadolukavagında yasasın motorsıklet dostlugu
    cumartesıden kalma sinir vs. ne varsa geçti vallahi gercekten manzarası harıka yerlerden bır tanesı ne mutlu ki burda yaşıyoruz .Aynı şekilde bır de motosıklet sever dostlarınla olunca keyfı daha başka oluyor .Yaşasın motosıklet dostluğu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmuşmu derken engın
    Video yüklenmiş mi manasında..

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    güzel gezi olmuş,motorun varsa hakkını vericeksin kardeşim gezmeden olmaz,tekerinize sağlık

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    vay güzel insanlar fotolarda baya güzel çıkmış ellerinize,tekerinize sağlık jan janlı tarafından. ama sucukları fazla kaçırdık galiba akşam yemek yiyemedim. istanbul gez gez,çek çek bitmez.hertarafı bir başka herika yurdumun güzel şehri.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay güzel insanlar fotolarda baya güzel çıkmış ellerinize,tekerinize sağlık jan janlı tarafından. ama sucukları fazla kaçırdık galiba akşam yemek yiyemedim. istanbul gez gez,çek çek bitmez.hertarafı bir başka herika yurdumun güzel şehri.
    mekan, zaman, yemek..bunların hepsi birer bahane..sizin gibi dostlarla birlikte olmak paha biçilemezz...
    Abicim senin yolun kısaydı onun için acıkmamışsın..ben eve gelene kadar trafikte stres yapmaktanmıdır nedir anlamadım ama bütün yediklerimi erittim inanki
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mekan, zaman, yemek..bunların hepsi birer bahane..sizin gibi dostlarla birlikte olmak paha biçilemezz...
    Abicim senin yolun kısaydı onun için acıkmamışsın..ben eve gelene kadar trafikte stres yapmaktanmıdır nedir anlamadım ama bütün yediklerimi erittim inanki
    valla memetay sucuk göresim gelmiyor serkanda soruyor ne zamn yine gidiyoruz sucuk mangal yapmaya diye.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

biri mangal mı dedi

YOLAVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 250 Cross
    ...Arkadaşlar ,Elinize ve tekerinize sağlık ,çok güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler....
    ===YOL AVCISI===

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler