Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Boydan Boya Karadeniz 2009

Motovento
    REKLAM ALANI
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya varya helal olsun kardeş sana harika yerler ....senin sayende biz de görüyoruz....

ama aklıma takıldı tek başına o kadar ıssız yol ...çadırda valla ben buradan korktum..sen oradan devam ediyosun..helal sana kardeşim..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Çok güzel yerler ve anılarla geçen yolculuğunu bizlerle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:29 AM ----------

Favori fotom sümeladaki patika resmi oldu
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler ve anlatım için,bir kez daha teşekkürler.(ayder'de elif pansiyonu,notuma ekledim.)
    Rica ederim. Eğer Garmin GPS'iniz varsa, size dosyaları yollarım. İleride işinize yarayabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:02 PM ----------

Alıntı YOLAVCISI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....Tek kelimeyle muhteşem siniz.....
    İlginizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Raporu beğendiğinizden dolayı çok mutlu oldum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:04 PM ----------

Alıntı tatlisert45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız yolun acık olsun...
    Geziyi tamamladım. Yine de çok teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 PM ----------

Alıntı taylo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelime HARİKASIN cesur yürek emeğine ve yüreğine sağlık
    Bu sıfatları hak etmiyorum arkadaşlar. Çok teşekkür ederim. Ama motosikletim hakediyor.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya varya helal olsun kardeş sana harika yerler ....senin sayende biz de görüyoruz....

ama aklıma takıldı tek başına o kadar ıssız yol ...çadırda valla ben buradan korktum..sen oradan devam ediyosun..helal sana kardeşim..
    arkadaş çok doğru söylüyor,inanın bende öyle sessiz,sakin,ıssız yerlerde tek başıma kamp yapamazdım.

bu arada GPS'im yok,o bakımdan ilginiz için teşekkür ederim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı SpearHEAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, öncellikle çok güzel bir gezi olmuş tebrik ederim,umarım devamı gelir,

bende f650gs ile ilk uzun yolumu yakında planlıyorum 1500 km yakın bir gezi öngörüyorum, size sormak ve tecrübenizden faydalanmak isterim,
    şu an gps amayı düşünüyorum fakat kararsızım , gps olarak garmin 280 kullandığınız gördüm memnun kaldınız mı? ve gerçekden işe yarar bir ekipman mı?
    motorunuz ile ilgili bir sorun yaşadınız mı taşıdığınız ekipmanlarda , uzun yolda hangi yedek ekipmanları alınmasını tavsiye edersiniz?
    tek kişi lik gezi için f650 de keşke yançanta olsaydı dediğiniz oldu mu?yok sosisler ve topcase yeterli oluyormu ?

bir de bmw nin orjinal topcase için üstüne monte edilmiş port bagajını çok beğendim yaptırdınızmı yoksa bulunabiliyormu ? bende takdırmak istiyorum çok kullanışlı olur,

genel olarak f650 nin performansını nasıl buldunuz?

gezi paylaşımınız için teşekkürler, bir gün yollarda karşılama dileğiyle
    Hemen hemen her haftasonu 200-300 km'lik geziler yapıyorum. Sürekli GPS'im ve normal haritam yanımda. Model olarak 2820 büyük dokunmatik ekranı, Bluetooth özelllği, su geçirmezliği, MP3 çalabilme..... özellikleriyle gayet iyi bir cihaz. Ben çok memnunum. Garmin haritaları ile bana yetiyor. Elbette cihaz kadar harita da önemli. Eğer size lazımsa alın derim. Yok aksesuar olarak kalacaksa, sadece taşımanız gereken başka bir cihaz, külfet oluyor. Yollardan aniden sapıp, arazide devam ediyorsanız, alın bence. Ben yolun gerçekten de hiç olmadığı yerde, iz attığı için çok faydalı diyorum. Yoksa köy, patika yollarında, caddede iş zaten kolay.
    Sizin de gördüğünüz gibi motosikletimle bir sorun yaşamadım. Hatta çıktığım günlük gezilerde çok ama çok daha ağır yollarda gittim bu motorla. Bir sıkıntı yok şimdilik. Lastik tamir kiti şart, zincir spreyi, pompa, Ducktape bant çeşitleri, hatta bir de kendiliğinden kaynayan kauçuk bant. Herhengi bir boru yırtılmasında kesinlikle işe yarar. İlkyardım kiti ve bazı merhem ve ilaçlar,çadır, uyku tulumu, şişme veya normal mat, inverter aldım, laptop için, duş torbası, pratik bir takım çantası aklıma gelenler...Teknolojik ürünlerden şarjlar, piller vesaire...

BÖYLE BİR YAZIDAN FAYDALANMIŞTIM:
    ALET Çantası
    allen takımı
    TORX takımı
    anahtar seti,
    tornavida seti,
    pense,
    motosikletin kullanım klavuzu,
    Bu aletlerin hatrı sayılır bir ağırlık yaratacaklardır.
    hortum kelepçesi (1-2 adet),
    plastik kelepçe (küçük-orta-devasa boylarda toplam 15-20 adet),
    epoxy çelik macun,
    duct tape,
    izolasyon bantı,
    teflon bant,
    bir miktar kablo,
    birkaç adet sigorta,
    2 adet yedek buji,
    birkaç adet yedek ampul (kısa far - STOP lambası - sinyal),
    bir miktar yedek cıvata,
    Listenin uzunluğu oldukça caydırıcı. Ama tahmin ediyorum ki; bu malzemelerin tamamı küçük bir el çantasına bile girer. Bence asıl düşünülmesi gereken, bu çantanın ağırlığı olacak.
    Motosiklet için hazır satılan bir ilk yardım çantam var zaten (Louis'den alınmış), ve hemen her zaman motorda durur. Ama bu tip uzun geziler için biraz daha kapsamlı bir çantayı hazır bulundurmak (kullanmak gerekmesin inşallah) daha akıllıca geliyor.
    bir şişe oksijenli su,
    bir şişe tentürdiyot,
    bir paket hijyenik ped (en büyük boy yara bantı bile küçük kalırsa diye)
    ilkyardım başvuru kitabı / klavuzu

BMW'nin orijinal yan çantası hiçbir işe yaramazdı, çok küçük ve yan çantalar zaten trafikte büyük sorun, yakıtı ve motorun gidişini olumsuz etkiliyor. Ben yan çanta düşünüyorum. Alüminyum almayı düşünüyorum. En az zararı bunlar görüyor. Çanta şart mı? Değil tabiki. Amerika kıtasını, boydan boya sosis çantalarla kateden motorcular mevcut. Çanta alacaksanız, Kappa veya Givi'nin köşeli yaklşık 40'ar litrelik çantaları var. Bizim motora en uygunu onlar. Diğerleri çok kaba.
    Port bagaj Almanya'dan geldi. Montajını ben yaptım. Orijinal parça değil. İsterseniz linki bulurum.
    3 motor başladık, 2 motor tamamladık. Dönüş yolunda tektim. Non-stop 890 km yaptım. Çok ekonomik, güvenli ve tek silindirliler içinde en konforlusu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:30 PM ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Resimleri ve raporu beğendiğinize çok sevindim. Yazımın başında da söyledim. 3motor başladık. 2 devam ettik. Dönüşte tektim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:32 PM ----------

Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yerler ve anılarla geçen yolculuğunu bizlerle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:29 AM ----------

Favori fotom sümeladaki patika resmi oldu
    Evet, patika resmi çok harika. Oranın tarihi hakkında bize bilgi veriyor adeta.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Anlaşılan, Uzungölü bir an önce görmek gerek.
    Fazla zamanı kalmamış.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    arkadaş çok doğru söylüyor,inanın bende öyle sessiz,sakin,ıssız yerlerde tek başıma kamp yapamazdım.

bu arada GPS'im yok,o bakımdan ilginiz için teşekkür ederim.
    Tabi tercih meselesi bu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:34 PM ----------

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan, Uzungölü bir an önce görmek gerek.
    Fazla zamanı kalmamış.
    Ne dersin, seneye yapalım mı bir ikinci sefer?

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne dersin, seneye yapalım mı bir ikinci sefer?
    Yahu o kadar dengesizki maddi durumlar, Bu günden hiç bir şey diyemiyorum.

Gönül fena arzuluyor ama.

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Dün katettiğim yol

Sabah erkenden kalkıp, kahvaltı bile yapmadan, eşyaları yükleyip etrafı fotoğraflayıp, gidebilisem, biraz daha giderim bahanesiyle toparlanıp yola çıkıyorum. Ayder'i aşıp Huser yoluna girip biraz gittikten sonra, geri dönüyorum. Yol bayağı kötü ve yüklü motor beni yıpratıyor. Aşağı geri dönüp, dönüş yoluna koyuluyorum.
    Ayder tüm güzelliği ile karşınızda. Tek Ayder mi? Değil tabi. Birbirine benziyor hepsi. Hepsi harika...

Her taraf su

Sabah sabah böyle bir sis karşılıyor sizi yukarıda

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    "... Sabah erkenden kalkıp, kahvaltı bile yapmadan, eşyaları yükleyip etrafı fotoğraflayıp, gidebilisem, biraz daha giderim bahanesiyle toparlanıp yola çıkıyorum. Ayder'i aşıp Huser yoluna girip biraz gittikten sonra, geri dönüyorum. Yol bayağı kötü ve yüklü motor beni yıpratıyor. Aşağı geri dönüp, dönüş yoluna koyuluyorum ... "
    Dönmeyin ! Sakın ! Ne olur ! Devam edin geziye, lütfen ! Şöyle sınıra doğru, oradan Kafkaslar, yukarıya Urallar, Sibirya sonra belki, Moğalistan, Çin ... Valla tadına keyfine doyamadık ki gezinizin daha ? Ne olur siz gezin hep, biz de okuyalım, izleyelim, şu basit sıkıcı yaşamlarımızdan biraz olsun uzaklaşalım. Ne olur :(
    Şaka bir yana ellinize dilinize sağlık der ve dönüş yolununuzun açık olmasını dilerim. Bütün paylaşımlarınız için teşekkürler ...

Oy kara kara deniizz

Paylaşm için tşkr..

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Soluksuz bir şekilde inceledim yazınızı ve büyük bir heves heyecan ve istek kapladı içimi...
    Bu güzel gezinizi zaman ayırıp bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim gerçekten güzel bir paylaşım, tavsiyeler öneriler ve yardımlarınız da cabası...
    Sağ salim dönmeniz dileği ile Allah kaza bela vermesin, gidemesek bile gitmiş kadar oldum sayenizde canı gönülden isterim ki bende gidebileyim oralara oradaki havayı soluyayım...
    İsteyen herkese nasip olur inşallah tekrar kazasız sürüşler
    Kaza Anında Sizi Korur...

Resimlere tekrar tekrar bakıp iç geçiriyorum
    İnşallah bizede nasip olur böyle bir tur.
    Bu güzel paylaşımınız için teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Yayla merkezinden

İşçilğin güzelliğine bir bakın

Bu ev yaylanın ilk evlerindenmiş. Yaklaşık 150 yıllık

Ne kadar da sabırla işlenmiş herşey adeta!

Bir resim daha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:32 PM ----------

Yahu o kadar dengesizki maddi durumlar, Bu günden hiç bir şey diyemiyorum.

Gönül fena arzuluyor ama.
    Bu motor zaten az yakıyor. Çadır da kalır, BİM'den konserve filan alırız, olur biter

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 PM ----------

Alıntı enderkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "... Sabah erkenden kalkıp, kahvaltı bile yapmadan, eşyaları yükleyip etrafı fotoğraflayıp, gidebilisem, biraz daha giderim bahanesiyle toparlanıp yola çıkıyorum. Ayder'i aşıp Huser yoluna girip biraz gittikten sonra, geri dönüyorum. Yol bayağı kötü ve yüklü motor beni yıpratıyor. Aşağı geri dönüp, dönüş yoluna koyuluyorum ... "
    Dönmeyin ! Sakın ! Ne olur ! Devam edin geziye, lütfen ! Şöyle sınıra doğru, oradan Kafkaslar, yukarıya Urallar, Sibirya sonra belki, Moğalistan, Çin ... Valla tadına keyfine doyamadık ki gezinizin daha ? Ne olur siz gezin hep, biz de okuyalım, izleyelim, şu basit sıkıcı yaşamlarımızdan biraz olsun uzaklaşalım. Ne olur :(
    Şaka bir yana elinize dilinize sağlık der ve dönüş yolununuzun açık olmasını dilerim. Bütün paylaşımlarınız için teşekkürler ...
    Dilek ve duygularınızı ne güzel ifade etmişsiniz! Çok teşekkür ederim. İnsan hiç dönmek istemiyor gerçekten. Ve Sibirya benim zaten gerçekleştirmek istediğim bir gezi. Bir hayal diyelim.
    Gezim biteli bayağı oldu. Ama inanın hergün bakıyorum resimlere, haritalara,herşeye. Kısmetse size de böyle güzel rotalar birgün diyorum hepinize.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:39 PM ----------

Alıntı Zımba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oy kara kara deniizz

Paylaşm için tşkr..
    Karadeniz ve insanları harika. Yurdumuzun hertarafı, tüm insanları harika.
    Yeterki onlara ulaşmasını bilelim. Herkes elinden geldiğince yardımcı oldu. Burada onları tekrar anıyorum ve selamlar diyorum hepsine.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 PM ----------

Alıntı merttunax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soluksuz bir şekilde inceledim yazınızı ve büyük bir heves heyecan ve istek kapladı içimi...
    Bu güzel gezinizi zaman ayırıp bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim gerçekten güzel bir paylaşım, tavsiyeler öneriler ve yardımlarınız da cabası...
    Sağ salim dönmeniz dileği ile Allah kaza bela vermesin, gidemesek bile gitmiş kadar oldum sayenizde canı gönülden isterim ki bende gidebileyim oralara oradaki havayı soluyayım...
    İsteyen herkese nasip olur inşallah tekrar kazasız sürüşler
    Benim amacım da zaten buydu. Herkesi adeta oralara götürmek ve gideceklere tecrübelerimi aktarmak. Rapor ve resimler için çok uğraştım. Ama değdi. Bunu yazdıklarınızdan görebiliyorum.Hepsi motosiklet severler için. Sizler için.
    Hepimize kazasız-belasız ve keyifli sürüşler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:45 PM ----------

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlere tekrar tekrar bakıp iç geçiriyorum
    İnşallah bizede nasip olur böyle bir tur.
    Bu güzel paylaşımınız için teşekkürler
    Rica ederim. İlginiz için teşekkürler.

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    çok çok güzel emeğinize sağlık bu güzel geziyi paylaştığınız içinde ayrıca teşekkürler
    HAYATLA DALAŞMA :)

Motosikleti
    BMW F650FB
    Bu motor zaten az yakıyor. Çadır da kalır, BİM'den konserve filan alırız, olur biter
    Banyo meselesine çözüm bulursak, aylarca çadırda yatar, benzincilerde def-i hacet eder, bim'den tıkınırım.

Ha bu arada motoru değiştim. (Tamamen duygusal! sebeplerden)

http://www.motosiklet.net/forum/1756727-post475.html

http://www.motosiklet.net/forum/1756741-post112.html

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    birde dikkatimi çekti,her konakladığınız yerde,motorunuzun örtüsünü kullanmışsınız.sanırım nemli bölge olduğu için,gece çiğ yağıyor.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı Sultans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok çok güzel emeğinize sağlık bu güzel geziyi paylaştığınız içinde ayrıca teşekkürler
    Rica ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:24 PM ----------

Banyo meselesine çözüm bulursak, aylarca çadırda yatar, benzincilerde def-i hacet eder, bim'den tıkınırım.

Ha bu arada motoru değiştim. (Tamamen duygusal! sebeplerden)

http://www.motosiklet.net/forum/1756727-post475.html

http://www.motosiklet.net/forum/1756741-post112.html
    Duş, banyo da olmayı versin. Benim banyo çözümüm; denizde sabunlanma, derede durulanma idi. Olmadı shower bag ile idare ettim.
    Yeni motorun hayırlı olsun Gültekin. Kazasız belasız sürüşler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:28 PM ----------

birde dikkatimi çekti,her konakladığınız yerde,motorunuzun örtüsünü kullanmışsınız.sanırım nemli bölge olduğu için,gece çiğ yağıyor.
    İyiki almışım brandayı yanıma. Akçakoca'da ilk gecede çok rutubet vardı. Sanırım fındık ve ıhlamur ağaçlarının altında yatmaktan, Çayyaka'da felaket rüzgar ve yağmur. Çadırıma tam not. Sinop, Maçka ve Ayder'de rutubet ve yağmur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 PM ----------

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::DEVA M::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::
    DÖNÜŞ.........
    Hiç istemesem de mecburdum. Gezi artık bitmişti. Görmek istediğimi görmüş, dilediğm yerde durup konaklamış, dilediğim kadar fotoğraf çekmiştim. amaç menzile varmaktı. Varmıştım, şimdi de geri dönüş vardı. Üzüle üzüle, yavaş yavaş dönmeye başlamıştım.
    İlk yerleşim yeri Çamlıhemşin'de güzel bir çorbadan sonra non-stop yola devam etmeye karar verdim. aşağısı yine çok sıcaktı ve dönüş zor olacaktı. Hi bir yerde mola vermeden, sadece benzin almak için durdum. Huser'den çıkıp, Çankırı-Kurşunlu'da durdum. Toplamda 890 km yol almıştım ve bir rekordu benim için. Samsun'a kadar aynı yol. Oradan içeri girdim ve Çorum üzeri Çankırı'ya geçtim. GPS'in hesaplamasına göre, gece saat 1 gibi Tekirdağ'da olacaktım. Saat 10'da yola çıkmıştım. Gece gitmeyi göze almadım ve daha önce kaldığım Kurşunlu Termal Otel'de konaklamaya karar verdim.
    10'da başladığım dönüş yoluna, 17.30'da otelde ara verdim.
    Otel'in internet sayfası: http://www.kursunlutermal.com/iletisim.php
    Tavsiye ederim. Kaplıcası, havuzları gerçekten iyidir ve dönüş yolunda bana çok iyi geldi.
    Sabah yola çıkacaktım ama iki gün daha kalmaya karar verdim. Hatta ailemi de çağırdım.
    İyice dinlenmiştim ama itiraf edeyim resimlere ertesi sabah bakınca, tekrar dönmek istedi canım.
    Yoldan...
    Giresun'dan çıkarken. Çekemediğim pozları dönerken ve hareket halinde çekiyorum.

Samsun'dan içeri girip,güneye Kızılırmak boyunca ilerliyorum. Ayrı bir doğa harikası da burada.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 PM ----------

Son resim. Zaten başka da çekmedim gibi. Sürekli yol yaptığım için hiç durmadım.

SON SÖZ
    Gezi raporumu sonlandırmış oldum böylelikle. Bayağı zamanınızı aldım. Umarım hoşunuza gitmiştir.
    Kazasız belasız bitmişti yolculuk. Benim için çok büyük bir tecrübe ve bir o kadar da keyif olmuştu bu yol.
    4000 kişiyi geçmiş sayfayı tıklama ve 100'ü aşkın yorum var. Hepinize çok teşekkür ederim.
    Bir şeyler eklemek gerekirse; hepinize tavsiye ettiğim bir güzergâh. Eğer zaman ve diğer imkânlarınız varsa, mutlaka gidin görün diyorum. Bu yüzden raporumu detaylı yazmaya çalıştım. Özellikle gidiş yolunuz benim güzergâhım gibi olursa çok keyif alırsınız. Dönüş biraz daha hızlı olabilir.
    Tekrar rapora ilgi ve alâka gösteren herkese teşekkür ederim.
    Hepimize keyifli, kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Harika bir gezi olmuş...paylaşım için teşekkürler...

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı pinçir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız ...keyifli sürüşler dilerim....yolun açık olsun.
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Gezim bitmiş bulunmaktadır.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler