Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Giresun-Artvin Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Evet Katip dönüşte aradı beni buluştuk..sohbetine doyum olmayan bir arkadaş tanıştığıma çok memnun oldum ama yemeğimi yemedi yazdım deftere haberin olsun
    kazasız belasız çok güzel gezi olmuş Katip...fotoğraflarla anlatımın sayesinde oraları gezip görmüş kadar olduk..( karadenizliyim ama Artvin'i hiç görmedim )

Karadeniz gezisi yapacak tüm arkadaşları Vakfıkebir'de beklerim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Merhaba Tamer, sayende belki hiç bir zaman göremeyeceğimiz, gitme fırsatı bulamayacağımız yerleri görmüş olduk. Gezinin keyifli, problemsiz geçmiş olmasına sevindim. Karamürsel' e geldiğinde de umarım ufak veya kısmen uzun soluklu geziler yapma fırsatını yakalarız.

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sancak06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda motosikletimin bakımını yapmakla meşgulüm. inşallah gidip geldikten sonra tabiki paylaşım yaparız. bu arada eskişehirden amasyaya gidip gelecem. benim motosikletim alışkın uzun yola ama inşallah sorun çıkarmaz daha önce çıkarmadığı gibi.( seninki gibi. )
    Sorun çıkacağını sanmam. Bakımları yapılı, vidaları sıkılıysa, yağını değiştirdiysen gider bu alet. Sorun olsa olsa dış aksamda olur -aynalar gibi. O da zor yani.. Ama motor bloğunda bir sorun çıkması çok zor.

Ne kadar elektronik, o kadar problem. Dönüş yolunda Artvin'e doğru kenara çekmiş bir Honda Transalp gördüm ve hemen durdum. Adama yapabileceğim bir şey var mı diye sordum. Elektronik bilmemnesinde sorun var dedi ama tam hatırlamıyorum. Koca transalpin yolda kalmasını garipsiyor insan. Biraz da şans faktörü de var tabi. Elektronik aksam konusunda herhangi bir faydam dokunamayacağı için adama yardım edemeden yoluma devam etmek zorunda kaldım.. Durdun ya o da yeter dedi.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    Hey gözünü sevdimin kardenizi meleketim benim imkanlarım dolayısıyla gelemesemde resimler bile yetiyor nasıl huzur doluyorum anlatamam resimlere bakarken dereleri dağları dumanlı dumanlıhuzurrr seviyorum seni karadenizzz...arkadaşım kazasız belasız güzel bir gezi emegine sağlık
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Katip dönüşte aradı beni buluştuk..sohbetine doyum olmayan bir arkadaş tanıştığıma çok memnun oldum ama yemeğimi yemedi yazdım deftere haberin olsun
    kazasız belasız çok güzel gezi olmuş Katip...fotoğraflarla anlatımın sayesinde oraları gezip görmüş kadar olduk..( karadenizliyim ama Artvin'i hiç görmedim )

Karadeniz gezisi yapacak tüm arkadaşları Vakfıkebir'de beklerim..
    Evet arkadaşlar buralardan geçenler muhakkak Uthec'e de uğrasın zira çok hoşsohbet bir arkadaş

Artvin'i görünce Karadeniz'den de farklı olduğunu anladım. Daha çok kafkaslar ya da kafkasların başlangıcı orası. Her yeri yemyeşil diyemeyiz. Taş, kaya ve çorak yerleri de var. Karadeniz'in diğer bölgeleri Artvin'e nazaran düzlük sayılır...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Tamer, sayende belki hiç bir zaman göremeyeceğimiz, gitme fırsatı bulamayacağımız yerleri görmüş olduk. Gezinin keyifli, problemsiz geçmiş olmasına sevindim. Karamürsel' e geldiğinde de umarım ufak veya kısmen uzun soluklu geziler yapma fırsatını yakalarız.
    Ben de öyle umuyorum Ethem Abi. Sanırım 1-2 Temmuz gibi oralarda olacağım. İznik'e İmren köftecisine kesin gidelim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimleyip paylaştığın için teşekür ederiz. Ne güzel gezmişsin Ardanuç"un çamlı dağlarına bayıldım .. eline sağlık.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey gözünü sevdimin kardenizi meleketim benim imkanlarım dolayısıyla gelemesemde resimler bile yetiyor nasıl huzur doluyorum anlatamam resimlere bakarken dereleri dağları dumanlı dumanlıhuzurrr seviyorum seni karadenizzz...arkadaşım kazasız belasız güzel bir gezi emegine sağlık
    Benim memleketimde gezi yapanları görünce de ben imreniyorum Sen oralardasın, ben "zorunlu hizmet" nedeniyle buralarda. İyi ki gelmişim diyorum gezdikçe. Türkiye cennet gibi yer gerçekten. Her yerinin başka bir özelliği var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:31 PM ----------

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimleyip paylaştığın için teşekür ederiz. Ne güzel gezmişsin Ardanuç"un çamlı dağlarına bayıldım .. eline sağlık.

Asıl ben teşekkür ederim yorum yaptığın için. Bir gün Marmaris'e geldiğimde uğrayacağım muhakkak

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Katip hocam,
    Sen ki salcana 250 ile o yolcuğu yaptın ya tebrik ederim sizi. bizede gv 250 ile bir izmit - hopa yapmak görev oldu gibi düşündüm bir an.
    İşin latifesi bir yana ben şu motor gezi yazılarını okuduğumdan beri aklımda izmitten karadeniz sahiline inip taa hopaya kadar denizi görerek gitmek düşündecesi vardır. Gv 250 ile bu yaz bir terslik omaz ise 15 ağustosytan sonra bir on günlük planım var ya Allah kerim artık.
    Şimdilik gezenlerin yazıve tecrübelerini okumakla geçiriyoruz zamanı..
    kalın saağlıcakla..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katip hocam,
    Sen ki salcana 250 ile o yolcuğu yaptın ya tebrik ederim sizi. bizede gv 250 ile bir izmit - hopa yapmak görev oldu gibi düşündüm bir an.
    İşin latifesi bir yana ben şu motor gezi yazılarını okuduğumdan beri aklımda izmitten karadeniz sahiline inip taa hopaya kadar denizi görerek gitmek düşündecesi vardır. Gv 250 ile bu yaz bir terslik omaz ise 15 ağustosytan sonra bir on günlük planım var ya Allah kerim artık.
    Şimdilik gezenlerin yazıve tecrübelerini okumakla geçiriyoruz zamanı..
    kalın saağlıcakla..
    Kardesim gel gör buraları derim fakat sahil yoluna dair görüşüm aynı. Dümdüz ve sıkıcı, denize paralel bir yol. Denizi görmekten başka hiçbir özelliği yok. Asıl güzellik içerilerde, tali yollarda... Bence 250'lik motorla da gayet rahat gezilir. O motorla bu yol yapılmaz, bu motorla şu yol yapılmaz gibi düşünceler sırf önyargıdır bana sorarsan. Daha yazın memlekete gideceğim 1000 km yol yaparak ;) Motor bakımlı olsun, çok zorlama, bir de arada mola ver yeter. Zaten insan kendi mola verme ihtiyacı duyduğundan motor da dinlenmiş oluyor. Soğuyor daha doğrusu...

Dediğim gibi sahil yolu konusunda çok iyimser olma derim. Bildiğin otoyol...

Motosikleti
    xl650 transalp, ybr 125
    [QUOTE=katip;1581199]Benim memleketimde gezi yapanları görünce de ben imreniyorum Sen oralardasın, ben "zorunlu hizmet" nedeniyle buralarda. İyi ki gelmişim diyorum gezdikçe. Türkiye cennet gibi yer gerçekten. Her yerinin başka bir özelliği var [COLOR="Silver"]

Kardeş ne zorunlu hizmeti bu. Ben de Giresunda zorunlu hizmet yaptım da. Acaba görüşmüş olabilir miyiz?

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    yollar konusunda katipe katılıyorum..sahillerimizi,piknik yerlerimizi, ağaçlarımızı traş edip gittiler maalesef :(
    çift şeritli dümdüz yoldan başka birşey kalmadı..yolların kenarı da park..sahil güzelliği kalmadı pek..heryer doldurma

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    eğer bu geziyi yaptım çok yoruldum ayvalıka gelemem dersen hiç anlamam haberin olsun.. daha ayvalık buluşması var kaçamazsın.. eline koluna sağlık hocam..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

[QUOTE=ofdmed;1581524]
    Alıntı katip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim memleketimde gezi yapanları görünce de ben imreniyorum Sen oralardasın, ben "zorunlu hizmet" nedeniyle buralarda. İyi ki gelmişim diyorum gezdikçe. Türkiye cennet gibi yer gerçekten. Her yerinin başka bir özelliği var [COLOR="Silver"]

Kardeş ne zorunlu hizmeti bu. Ben de Giresunda zorunlu hizmet yaptım da. Acaba görüşmüş olabilir miyiz?
    Görüşmüş olma olasılığımız çok düşük; çünkü ben Ocak 2009'dan beri buradayım, Tirebolu ilçesinde. Öğretmenlik nedeniyle zorunlu hizmet yapıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:43 PM ----------

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer bu geziyi yaptım çok yoruldum ayvalıka gelemem dersen hiç anlamam haberin olsun.. daha ayvalık buluşması var kaçamazsın.. eline koluna sağlık hocam..
    Olur mu öyle şey? Dedim ya seni ya Ayvalık'ta ya Darıca'da göreceğim kurtuluş yok Temmuz 1-2 gibi geliyorum memlekete umarım. Çok büyük bir aksilik olmaz herhalde bu saatten sonra. Haydi görüşürüz Öptüm

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Güzel gezmişsin.Paylaşım için tşk.Eline saglık.

Bu arada forum kuralları geregi fotoğraf boyutlarının 640x480'i geçmemesi gerekiyordu

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Karadenizin mükemmel havasında Şahane bi bir gezi olmuş ...Ellerinize sağlık ve tabiki motorunuza...İnşallah benimde hayalim Bolu-Trabzon Uzungöl gezisi....
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezmişsin.Paylaşım için tşk.Eline saglık.

Bu arada forum kuralları geregi fotoğraf boyutlarının 640x480'i geçmemesi gerekiyordu
    Teşekkür ederim. Aslında o kuralı bilmiyordum fakat yine de büyük resimlerin kötü görüneceğini, bir nevi görüntü kirliliği yapacağını düşünmedim değil. Fakat artık motosiklet.net'in yeni hali resimleri kendiliğinden küçülttüğü için(büyütmek için burayı tıklatınız gibi bir yazı çıkıyor) dedim olduğu gibi koyayım -tabi hata yapmışım orası ayrı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:28 PM ----------

Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadenizin mükemmel havasında Şahane bi bir gezi olmuş ...Ellerinize sağlık ve tabiki motorunuza...İnşallah benimde hayalim Bolu-Trabzon Uzungöl gezisi....
    İnşallah gerçekleştirirsin bu geziyi, ama üşenmeyip paylaş muhakkak burada

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    devamını bekliyoruz dostum,gözüm gönlüm açıldı resmen
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    xl650 transalp, ybr 125
    Görüşmüş olma olasılığımız çok düşük; çünkü ben Ocak 2009'dan beri buradayım, Tirebolu ilçesinde. Öğretmenlik nedeniyle zorunlu hizmet yapıyorum.

Anladım. Ben de ocakda ayrıldım. Bulancaktaydım zaten. Tireboulu güzel yer, Allah kolaylık versin.

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devamını bekliyoruz dostum,gözüm gönlüm açıldı resmen
    Sağolasın. Temmuz'da Kocaeli/Karamürsel'e gideceğim. Sanırım 950km civarı bir mesafe. Yirmi gün sonra bir de bunun dönüşü var tabi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:33 PM ----------

Alıntı ofdmed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım. Ben de ocakda ayrıldım. Bulancaktaydım zaten. Tireboulu güzel yer, Allah kolaylık versin.
    Teşekkür ederim. Tirebolu hoşuma gitti yaptığım araştırmalar sonucunda kendim tercih ettim. Bulancak daha büyük bir ilçe, avantajları da vardır muhakkak, oralardan geçsem de hiç içine girmedim henüz. Bir gün giderim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler